Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Andpol    1012

Na jesień dobre wiosna nie za bardzo mi puszczał miotłę i już go nie stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    1012
2 minuty temu, radekz200 napisał:

To co polecasz? 

Axial niezawodny i b.go stosował i rexade na próbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Bananek napisał:

jak można dostawczaka w ciemno kupic?

może w nocy? 🤔

2 godziny temu, stempos1980 napisał:

Kolega ma elteka do handlu po spotkaniu ze stadem saren i łosiem.

aż łosiem saren? sporo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2281
2 godziny temu, Kallina86 napisał:

Co się stanie jak naładuje baterię/ akumulator ładowarką szybkie ładowanie a ona nie ma opcji szybkiego ladowania? 

o jakie urządzenie chodzi bo często szybkie ładowarki mają inną wtyczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    17036

Ale dobrze tak posiedzieć łycz poopalać. ciepły podmuch wiatru... sielanka. doły obsuszyło jak trzeba. można w tym tygodniu brać się za łobornik i orkę. A pod koniec tygodnia wypadaloby posiać mieszankę. jak pogoda pozwoli to ten tydzień powinien być obfity w pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1570
46 minut temu, radekz200 napisał:

Zobacz ofertę: Tolurex 500 SC 1 L Adama https://allegro.pl/oferta/tolurex-500-sc-1-l-adama-9017988065

Dobre to bo mam kawałek zyta i od łąki kawałek miotły się wdało 😛 a nie chciałbym w żniwa zapchać swojego bizona którego nie chceta kupić 😛

Tesc ostatnio pojechał oglądać za 14tys w skr z sieczkarnią. I mi dupe truje że taki i taki,ja to uchem wypuszczam bo po co drugi kombajn(że niby w razie awarii to drugi będzie), wolę wsadzić kilka tys żeby doprowadzić tego do ładu i mieć spokój, ale wg teścia to naprawy nie mają sensu. Az mnie trafią coś,ale nie chce sie odzywać. Wczoraj pojechałem do kolegi  obornik ładować(nie wiem czy tu pisałem czy w innym temacie)to jak wrocilem to kilka do mnie pretensje ze on nie jest sponsorem żeby dla kogoś traktor dawać. Powiedziałem że za darmo nie robiłem,dam mu tą  kasę i niech się wypcha, ale jego siestrzeniec teraz dzwonił i ma mu pomagać przy siewach, co się okazało, on chce użyczyć mu agregatu i siewnika MOJEGO. Nic się jeszcze nie odzywałem bo szwagier przyjechał i pijemy, jak pojadą i zacznie temat(albo jutro rano) to też mu powiem ze nie jestem sponsorem. Az sie zagotowalem. Doradźcie czy dać sobie z nim spokój(jakby go nie było to pojechałbym dla kumpla skończyć ten obornik) czy zrównać go równo z ziemią i mieć dalej problemy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28832
37 minut temu, pafnucy napisał:

może w nocy? 🤔

 

Ojciec tak kangoo sprzedał, o 21 zadzwonił gosc czy może je jeszcze dziś zobaczyć, przyjechal o 22, pol godziny później pisali umowę, rano mieli być tym samochodem w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28832
4 minuty temu, Bananek napisał:

za łobornik i orkę.

Jak łobornik, to i łorka

6 minut temu, Belaruss820 napisał:

to też mu powiem ze nie jestem sponsorem

I bardzo dobrze

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7741

Nie ma to jak być na swoim  po jaki czort u teściów mieszkać to nie macie swego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    17036
bratrolnika napisał:

Jak łobornik, to i łorka

autokorekta podpowiadała mi żebym się brał za "córkę", nie sprecyzowała za czyją 🤔 ale idąc twoim tokiem rozumowania to skoro łobornik i łorka to trzeba by się rozglądać co by nikt nie zaczął szczelać w łopony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14291
3 godziny temu, bratrolnika napisał:

Na części,można

Dużo on za to dał, może bym miał coś w lepszym stanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5273

Rzadko ktoś na gospodarstwie może być 100% na swoim. Jedno z małżonków zazwyczaj jest u teściów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14291
13 minut temu, Belaruss820 napisał:

Tesc ostatnio pojechał oglądać za 14tys w skr z sieczkarnią. I mi dupe truje że taki i taki,ja to uchem wypuszczam bo po co drugi kombajn(że niby w razie awarii to drugi będzie), wolę wsadzić kilka tys żeby doprowadzić tego do ładu i mieć spokój, ale wg teścia to naprawy nie mają sensu. Az mnie trafią coś,ale nie chce sie odzywać. Wczoraj pojechałem do kolegi  obornik ładować(nie wiem czy tu pisałem czy w innym temacie)to jak wrocilem to kilka do mnie pretensje ze on nie jest sponsorem żeby dla kogoś traktor dawać. Powiedziałem że za darmo nie robiłem,dam mu tą  kasę i niech się wypcha, ale jego siestrzeniec teraz dzwonił i ma mu pomagać przy siewach, co się okazało, on chce użyczyć mu agregatu i siewnika MOJEGO. Nic się jeszcze nie odzywałem bo szwagier przyjechał i pijemy, jak pojadą i zacznie temat(albo jutro rano) to też mu powiem ze nie jestem sponsorem. Az sie zagotowalem. Doradźcie czy dać sobie z nim spokój(jakby go nie było to pojechałbym dla kumpla skończyć ten obornik) czy zrównać go równo z ziemią i mieć dalej problemy w domu.

Gaś peta 🤣

9 minut temu, soltys48 napisał:

Ma mnie by to trafiło to bym jabnął ziemię albo co szybsze teściowi

Prawidłowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    17036
Belaruss820 napisał:

on nie jest sponsorem żeby dla kogoś traktor dawać.

A czyj ten traktor?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
18 minut temu, Belaruss820 napisał:

Tesc ostatnio pojechał oglądać za 14tys w skr z sieczkarnią. I mi dupe truje że taki i taki,ja to uchem wypuszczam bo po co drugi kombajn(że niby w razie awarii to drugi będzie), wolę wsadzić kilka tys żeby doprowadzić tego do ładu i mieć spokój, ale wg teścia to naprawy nie mają sensu. Az mnie trafią coś,ale nie chce sie odzywać. Wczoraj pojechałem do kolegi  obornik ładować(nie wiem czy tu pisałem czy w innym temacie)to jak wrocilem to kilka do mnie pretensje ze on nie jest sponsorem żeby dla kogoś traktor dawać. Powiedziałem że za darmo nie robiłem,dam mu tą  kasę i niech się wypcha, ale jego siestrzeniec teraz dzwonił i ma mu pomagać przy siewach, co się okazało, on chce użyczyć mu agregatu i siewnika MOJEGO. Nic się jeszcze nie odzywałem bo szwagier przyjechał i pijemy, jak pojadą i zacznie temat(albo jutro rano) to też mu powiem ze nie jestem sponsorem. Az sie zagotowalem. Doradźcie czy dać sobie z nim spokój(jakby go nie było to pojechałbym dla kumpla skończyć ten obornik) czy zrównać go równo z ziemią i mieć dalej problemy w domu.

Dla jakiej wartości Ty się tak upadlasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj