Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

Zdzinio    325
59 minut temu, AdamRo napisał:

6+

To ja wiem ale ile na Max można osiągnąć  6.7 brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roman099    22
7 minut temu, zbyszek8201 napisał:

tak na prosty rozum to tak jakbyś najpierw zgłosił urodzenie, a następnie kupno tej samej sztuki...sprawdz dokładnie czy nie pomyliłeś coś z nr kolczyka

no mi też tak się wydaje tylko że ja zgłosiłem tylko kupno bo go kupiłem go od innej osoby ja nie robiłem urodzenia to chyba wynika z tego że ten gość co od niego kupiłem to podał urodzenie a potem zamiast zgłosić sprzedaż to zrobił też kupno chyba tak to rozumieć może jeszcze sie ktoś wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
17 minut temu, Zdzinio napisał:

To ja wiem ale ile na Max można osiągnąć  6.7 brutto?

Ze zdjęcia to se można....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roman099    22
57 minut temu, zbyszek8201 napisał:

zadzwoń do sprzedającego i spytaj czy on ma jakiś błąd na irz-cie ewentualnie możesz zadzwonić do agencji

już wszystko jasne dzwoniłem do agencji i po prostu od tego gościa co kupiłem to on nie zgłosił sprzedaży a że teraz dwóch składa przemieszczenie to u mnie jest wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99
czyzyk85 napisał:

ACoCieTo napisał:

wiem że po staremu tak robiłem do agencji ale po nowemu jakoś można bez odbioru decyzji

Ja składam przez internet i decyzję po 2 tygodniach wysyłają mi pocztą. Jeśli zależy Ci na czasie, to zadzwoń do nich i poproś żeby wysłali odrazu.

załatwiłem w przyszłym tygodniu niby mają być ,bez wizyty w agencji się nie obyło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1921

Wystawiłem wagę starą szalkową.  Pół godziny i 5 kupców, poszła przy pierwszym. 

Gość mówi, że dzień wcześniej chcieli go na krowach wydymać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325
4 godziny temu, AdamRo napisał:

Ze zdjęcia to se można....

Poszły po 6.7 brutto 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1921

Lata świetności ma za sobą, do lekkich poprawek była bo już trochę zeżarta.  Nie ukrywałem tego , a znowu nie mam chęci się z tym bujać jak ci co 2tyś cenią .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6761

Dzisiaj sprzedany byk mieszanka HFxMO biały łeb i jak był mały to był siwy i po miesiącu mogłem go sprzedać za 800 zł a tak sprzedałem po prawie 2 latach i wziąłem 4200 😛 istny biznes na opasach 😛

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2696

No i po co tu wkurwiasz ludzi? Zaraz cię pocisną od krowiarzy z pełną kabzą🤣

Co tak słaba cena, w wyścigach startował z chartami?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
40 minut temu, radekz200 napisał:

Dzisiaj sprzedany byk mieszanka HFxMO biały łeb i jak był mały to był siwy i po miesiącu mogłem go sprzedać za 800 zł a tak sprzedałem po prawie 2 latach i wziąłem 4200 😛 istny biznes na opasach 😛

Są jeszcze tacy co 3 dniowego hf za 1000 od handlarza biorą i podobno się opłaca 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilSokoowski    109

Radek a to mało się już takich miało[a bywały już dużo gorszę] Rok temu dostawałem za hf 750 kg po 6.2 netto wiec cena końcowa praktycznie taka sama. Mi niestety nie wiedzie się aż tak dobrze na bydlę opasowym jak większości na tym forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pejsaci  biorą podobno na potęgę a dla nich w Polsce  i tak promocja ceny do jakości. A w dodatku coś złotówka kuleje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mars721    0
11 godzin temu, emil9828 napisał:

W krs ta spółka widnieje jako zawieszona. Ja myślałem ze to upadło bo słyszałem o problemach z wypłacalnością. Coś tez słyszałem ze Przepiórka tam bije od czasu do czasu. Ale ile w tym prawdy to nie wiem. Może Adam ma więcej info

Dzięki kolego za info.Ja nigdy z nimi nie handlowałem. Tylko tyle wiem że narazie płaci bez problemu  i dobrze wychodzą  byki. Jak zawiozę to dam znać jak mi to wyszło.

Pozdrawiam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2696

Zawsze się zastanawiam jak to jest, że ludzie dostają wyraźne sygnały że coś jest nie halo z wypłacalnością firmy albo z rzetelnością rozliczeń, a i tak za dwieście czy trzysta złotych ryzykują stratę 30 tysięcy....

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2111
11 godzin temu, ab23 napisał:

Słyszałem że już odjeżdżają 🙂

Ostatnio tańczyli na lotnisku Chopina, bez masek i dystansu 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj