Dominator88

Łubin - agrotechnika

Polecane posty

robi57362    2376

Ja nigdy nie zaprawialem a bridawki mialem wuelkosci ziaren lubinu wiec triche azotu naciagnol. Odmiana baron


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

Dzieki za informacje a jeszcze dopytam skoro nie dajecie nitraginy to dajecie trochę azotu

Tak jak kolega pisze na poplon bez nitraginą i bez azotu nie ma po prostu takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwagier24    38

macie jakieś namiary na skup w łódzkiem?

chyba za wcześnie opryskałem moj łubin i bardzo słabo ze wschodami jest więc muszę sprzedać w hurcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Skąd jesteś? Mówi ci coś miejscowość Krosniewice? Tam jest mała fIrma co ludzie sprzedają po 3-4 tony wiec jak masz niedaleko mogę poszukać numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simsones    106

Mam pytanie mianowicie chodzi o to zostalo mi troche ziarna z tamtego roku (czyste nie pryskane ) i moje pytanie brzmi czy za rok to ziarno bedzie sie naddawac do siewu ?? jaki jwst okres przydatnosci ziarna do siewu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Ok 60 km mam do krosniewic.

Ale to info nic mi nie daje;) napisz czy chcesz ten numer to Ci podeślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam takie pytanie z innej beczki. czy ktoś wie czy do lubinu gorzkiego jest.dopłata do roślin straczkowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Powinienem prywatnie ale mi się nie chce, najwyżej Panie będzie miała sporo telefonów.
24 252 30 21. Tylko nie oczekujcie cudów to mała firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinas16    2

Czym opryskać łubin przed koszeniem aby uschły mi chwasty a nasiona nadawały się do siewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

   Jaką odmianę łubinu polecacie na uprawę na paszę jako dodatek białkowy dla bydła, kiedyś lata temu miałem fajną odmianę łubinu żółtego chyba szerokolistnego i fajnie to się sprawdzało i coś plonowało, a obecne odmiany jakie są pseudo siane na dopłaty to istna tragedia pomieszane różne odmiany nie wschodzi prawie nic, nic nie plonuje istna tragedia, tak więc jaką odmianę polecacie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

też bym był wdzieczny o namiary skupu łubinu w lubelskim. Kolega ma ponad 6 ton jeszcze i możę na wiosne ponowownie bym zasiał łubin ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym opryskać łubin przed koszeniem aby uschły mi chwasty a nasiona nadawały się do siewu?

 

Glifosat nie jest dopuszczony ale daje radę jeśli się pryska w odpowiedniej fazie

post-2281-0-57553400-1503427154_thumb.jpg


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15434

Ja sieję mistera, dobry na paszę i na poplon bo szerokolistny i dużo zielonej masy a nie jak te inne patyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez polac
      Witam! No więc na wiosnę najprawdopodobniej będziemy siali Facelie i mam kilka pytań związanych z uprawą tej rośliny a konkretnie jak uprawić pole pod ta roślinę,jakie nawozy stosować i jakie są choroby i szkodniki tej rośliny.???
      Pozdrawiam.
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez Przemek B
      Czy ktos z was produkuje tyto bo ja tak
      czy w tym roku duzo wam tytoniu zjadly robaki np drutowce?
    • Przez DarekGrzebyk
      Witam czy ktoś siał słonecznik ozdobny na kwiaty . Chodzi mi w jakich odstępach między rzędami i czy w czystym siewie czy zmieszane np z saletra . Siewnik zwykły do zboza 3 m 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj