sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

galan99    7599

Co cie obchodzi co będzie za 100 lat ciesz się dzisiejszym dniem jutrem i następnymi latami ale ten dług zostaw spokoju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12418
1 godzinę temu, hubertuss napisał:

Bo rolników jest mniej.

Poległeś na tym to wykręcasz kota ogonem teraz. Ja nie piszę, ze ktoś płacąc zus dokłada do tego, co płaci krus. Wytłumaczyłem to banalnie prosto a ty dalej nie pojmujesz. Zus za kwartał to 4500. Krus za kwartał to 417. Do jednego i drugiego rząd dokłada z np podatków. Ale ile dokłada do rolnika a ile do np przedsiębiorcy. Ty naprawdę tego nie rozumiesz czy tylko udajesz?

Skoro tyle dokłada to dlaczego emerytury nie są równe?  I dlaczego rolnik na zwolnieniu chorobowym ma 10zl dniówki?  Spróbuj przeżyć i wykupić leki dostając 300zl miesięcznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1278
4 godziny temu, Denwer napisał:

109800994_3064289746951541_7518418651584

Wychodzi na to, że politykowanie jest dziedziczne. Przechodzi z ojca na syna :).

46 minut temu, hubertuss napisał:

Dzięki Trzaskowskiemu szybciej byśmy dostali i sporu o praworządność by nie było. A Morawiecki plując na innych i wyzywając od skąpców nie wiele zdziała. Choć rozumiem, ze w tvp pompują ci do głowy bełkot, który wyżej przytoczyłeś. Ja bym ci chciał przypomnieć, ze Morawiecki już wam kitował jakiś czas temu, ze ta kas już jest nam przyznana.

Wierzysz w to co piszesz, czy to tylko tak dla żartu ?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Na razie wygłasza opinie jak menel pod OPS: Nie dali bo są skąpi, sami zeźrą a mnie się przecież należy! A co jak nie pójdzie po jego myśli? Wypłacze się prezydentowi w kołnierz a ten zorganizuje wizytę w USA?


6435 - będąc na własnej działalności przez pierwsze 33 dni ani grosza nie dostaniesz...


A i roli Pana Trzaskowskiego czy jak niektórzy mówią czaskoskiego bym nie przeceniał.


negatyw - jest taka tendencja w dobrej koniunkturze patrząc na Twe słupki, że dług nie rośnie gdy jest własna forsa oraz słupek maleje bo rośnie PKB. W bezwględnych wartościach optymizm pryska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616
17 godzin temu, hubertuss napisał:

Prawda. Może nie wszystko ale znaczna część. Ile płacisz krusu za trzy miesiące. Bo zusu zapłacił byś 4500. Dotacje też prawda. Może i dla przedsiębiorców nie ze wsi też są. Ale nie ma tyle co na rolnictwo. Podatki na wsi są śmieszne. Wg tego co się płaci w mieście. Jak by na to nie patrzeć miasto do wsi musi dopłacać. Dlatego miasto nie głosuje na pis i jego socjalizm bo wie, że za to płaci. Natomiast na wsi jest odwrotnie. Ludzie więcej biorą niż wkładają i dlatego poparcie dla pisu jest wyższe.

chyba ci się orientacja seksualna zmieniła ... co ty pleciesz za bzdury ??   zapytaj lepiej kogoś co piszesz ...

6 godzin temu, mirro napisał:

Gdyby ta kobieta wiedziała że za jakiś czas to błogosławieństwo stanie się jej przekleństwem, a cały aparat kościelny starał sie będzie aby wmówić wszystkim, że nigdy nie była żoną Pana Kurskiego. Ciekawe, co by zrobiła?

a może zona zamieniała pałę na rączkę koleżanki ??   poczuła zew wolności i równości ??

23 godziny temu, Ulman napisał:

Jak to swój świat? Chyba to dotyczy całej branży?

nie ... to jak ty podobnie w 2015 jak był strajk rolników  poparłeś strajk czy podkładałeś nogę ??

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

A może nad morzem? Roman. Nawet gdyby to: rodzina jest pełna - są dzieci, taka sytuacja nie jest przyczynkiem do unieważnienia przysięgi.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616
8 minut temu, DTaras napisał:

są dzieci, taka sytuacja nie jest przyczynkiem do unieważnienia przysięgi.

morze porzuciła dzieci ?? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3052

a morze juz nie chciala robic nastepnych ??? to chyba najbardziej prawdopodobna teoria😂


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5584
43 minuty temu, Roman176 napisał:

1.chyba ci się orientacja seksualna zmieniła ... co ty pleciesz za bzdury ??   zapytaj lepiej kogoś co piszesz …

2. a może zona zamieniała pałę na rączkę koleżanki ??   poczuła zew wolności i równości ??

3.nie ... to jak ty podobnie w 2015 jak był strajk rolników  poparłeś strajk czy podkładałeś nogę ??

1. Przy zachowaniu podstaw logiki i matematyki na poziomie podstawówki uznałbyś to za oczywiste

2. A może jest kosmitką która ma 4000 lat i embrion obcego w sobie? Padaczkowa próba obrony padalca Kurskiego króla propagandy i idola PISowskiego proletariatu.

3. Wpojone przez lewacką  propagandę skrajności.Będzie zagadka - ani nie popierałem ani nie podkładałem nogi. Co zrobiłem?

25 minut temu, Roman176 napisał:

morze porzuciła dzieci ?? 

A może chciała je upiec i zjeść bo kiedyś na dworcu w Koluszkach ugryzła ją El Chupacabra.?  Jak powszechnie wiadomo jej jad z zęba na nosie powoduje powolne przeistaczanie się zarażonego w osobę otyłą ale tylko w nocy. W dzień wyglądała normalnie i ważyła 64 kg a w nocy 114 i ciagle tyła. Doszło do tego że kiedyś jak wracała nocą do domu urwała się pod nią  winda i to był początek rozpadu związku. Jacek musiał z 6 pietra zbiegać na każde zawołanie prezesa co poprawiło mu kondycje. Tak mu się bieganie spodobało że na Nowogrodzką i Żoliborz zaczął biegać w dresiku i tak poznał swoją obecną pobłogosławiona żonę. Jego  pierwsza żona roztyła się tak że ważyłą już ponad 300 kg.. Kiedys cerując mu skarpetki przez nieuwagę ukuła się w palec i ssrruuuuuu  jebuuut  !!! wystrzeliła jak dziurawy balon. Doleciała aż do Suwałk po drodze podrywając nasze myśliwce z Mińska  z których oczywiście jeden się rozbił.  Została ujeta przez WOT i dokładnie zbadana. Okazało się że El Chupacabra zaraziła ja bakteria która pod wpływem ciemności silnie wiąże tlen. Tak więc zona Jacka począwszy od wieczora zasysała wszystkimi otworami powietrze i sprężała je do ponad 90 atmosfer co tłumaczy je nocne tycie. Szczęscie w nieszczęściu że  nie paliła papierosów. Jakikolwiek ogień mógł spowodować zapłon i wybuch całej kamienicy .  A jakby przyszła do telewizji, zrobiło się jakieś zwarcie w instalacji?  Wystarczy iskra i pierdut wszystko , w pi....u!  Cały budynek, towarzysze dziennikarze,  naczelnicy, przodownicy zaprzaństwa, lewicowi mentorzy ciemnych mas itd. A najgorzej że byłaby długa przerwa w dostawie propagandy do uzależnionych od niej umysłów. To skutkowałoby głodem szczucia plucia, winy Tuska sPISku, układu , WSI, Niemców ruskich służb oraz LGBT. Wielu wyznawców mogłoby odczuć mentalną dezorientacje prowadzaca do depresji, chorób psychicznych a nawet zbiorowych rytualnych samospaleń na Nowogrodzkiej. Tak więc widzisz ze to nie wina żony tylko Jacek  dostał polecenie rozwodu bo ponosili zbyt duże ryzyko rozpierduchy przez jedna kobiete. Właśnie dlatego prezes nigdy nie miał kobiety a kot nigdy nie spręży powietrza powyżej 5 atmosfer więc jest nie groźny

  • Like 1
  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
10 godzin temu, nie napisał:

w tvn tak powiedzieli 

Nie w tvn. MI w przeciwieństwie do was nie stwarza problemu wyciąganie wniosków. Trzaskowski i po mają lepsze kontakty w UE należą do największej partii w parlamencie UE. No i są postrzegani jako gwaranci praworządności w PL. Oni nie jdą na wojnę z całą UE wraz z sojusznikiem Putina jak to robi pis z Orbanem.

9 godzin temu, galan99 napisał:

A jak by był Tusk to dostalibyśmy 10 razy tyle .

Patrz co wyżej napsikam. A co do Tuska to jest szefem największej partii w PE.

9 godzin temu, 6465 napisał:

Skoro tyle dokłada to dlaczego emerytury nie są równe?  I dlaczego rolnik na zwolnieniu chorobowym ma 10zl dniówki?  Spróbuj przeżyć i wykupić leki dostając 300zl miesięcznie. 

Następny co nie rozumie tego prostego rachunku. 4500 kwartalnie vs 417 kwartalnie. 11 krotna różnica. .Powinieneś mieć 11 krotnie niższą emeryturę z krusu niż ktoś z zusu.

9 godzin temu, dsbh napisał:

Wierzysz w to co piszesz, czy to tylko tak dla żartu ?

Czego w tym nie rozumiesz co napisałem. Zdaje się po Polsku było.

8 godzin temu, Roman176 napisał:

chyba ci się orientacja seksualna zmieniła ... co ty pleciesz za bzdury ??   zapytaj lepiej kogoś co piszesz ...

Ale co jest nie tak Roman? Konkrety napisz anie jakieś tam pierdolamento  jak wyżej uprawiasz. Konkrety co nie tak?

No i proszę Morawiecki nie wiele ugrał. Nie dość, że środki dla Polski obcięto to jeszcze powiązano ich przyznanie z praworządnością. Co prawda Morawiecki łgał na konferencji z Orbanem, że nie. Ale w porozumieniu jest jasno zapisane, że Rada Europejska może przyjąć zalecenia komisji Europejskiej co do tych środków kwalifikowaną większością głosów a nie poprzez jednomyślność jak łgał Morawiecki.

Chyba każdy teraz rozumie, ze Trzaskowski załatwił by więcej. Bo sam był by gwarancją praworządności. Tylko, ze prezydent na którego on startował nie negocjuje tego tylko premier, który przegrał. Bo jest jeszcze sprawa klimatu, którą też powiązano ze środkami.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
28 minut temu, hubertuss napisał:

Trzaskowski i po mają lepsze kontakty w UE należą do największej partii w parlamencie UE. No i są postrzegani jako gwaranci praworządności w PL.

Ty  sie  dobrze  czujesz   bo  znowu  od  rana  bredzisz.  Wczoraj  że  ludzie  w mieście   płacąc  ZUS  utrzymują   rolników.  Dzisiaj brednie   że  PO  jest  gwarantem  praworządności. 😂🤣.

Praworządnie   wysyłali  prowokatorów na Marsze niepodległości.

Praworządnie   strzelali do górników

Praworządnie  wkopywali  znaki zakazu wjazdu  dla  Ciągników  by  rolnicy  nie mogli protestować

Praworządnie  wysyłali  ABW   jak  gazeta  zaczęła  publikować  niewygodne  dla  tuka   treści  

itd. 

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ja się dobrze czuję ty nie. Wyłożyłem ci jasno, ze do skądeś rolnika państwo dopłaca więcej niż do składek np przedsiębiorcy. Kwartalnie to 11 krotna różnica.

Jeśli chodzi o praworządność to nie chodzi tu o jakieś marsze. Tylko o przestrzeganie konstytucji i praw w zakresie jakich kolwiek zmian ustroju państwa. Pis po prostu robi niektóre zmiany jak np w sądach łamiąc prawo.

Co do górników to nie ośmieszaj się. Jak rządził Tusk to im się wszytko nie podobało i demolowali co się da. Jak rządzi pis, zamyka kopalnie, zwalnia to im się wszystko podoba. Nawet zgodzili się na obniżkę zarobków z okazji koronawirusa. 

Edytowano przez hubertuss
  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7599

Jest sukces jest kasa i będzie się działo oj będzie , będzie dobrobyt na świecie i w Polsce .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, hubertuss napisał:

Pis po prostu robi niektóre zmiany jak np w sądach łamiąc prawo.

Możesz  przytoczyć  jakie to  prawo  łamie  ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7599

Tak Tylko PiS łamie prawo bo PO nic nie robiło przy sodach jak można tak k**wa mieć krótką pamięć .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8525
38 minut temu, hubertuss napisał:

A co do Tuska to jest szefem największej partii w PE.

zrobionym przez Merklową

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
11 minut temu, galan99 napisał:

Jest sukces jest kasa i będzie się działo oj będzie , będzie dobrobyt na świecie i w Polsce .

Pod warunkiem, ze pis będzie grzeczny. Bo jak nie to rada europejska kwalifikowaną większością głosów ten dobrobyt zablokuje.

8 minut temu, galan99 napisał:

Tak Tylko PiS łamie prawo bo PO nic nie robiło przy sodach jak można tak k**wa mieć krótką pamięć .

Ale teraz rządzi pis. I to pis chce te pieniądze. A po nie łamało tak konstytucji i nie demolowało sądownictwa jak robi to pis.

8 minut temu, witejus napisał:

zrobionym przez Merklową

Nie ważne przez kogo zrobionym ważne, że jest. Tusk jest jaki jest ale to on wciąż jest tym, który zaszedł najdalej w polskiej polityce. Teraz kieruje chyba wciąż największą partią w parlamencie UE mającą wpływ na obywateli kilku państw.

Edytowano przez hubertuss
  • Haha 1
  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276
50 minut temu, hubertuss napisał:

 Trzaskowski i po mają lepsze kontakty w UE należą do największej partii w parlamencie UE. No i są postrzegani jako gwaranci praworządności w PL.

Jeśli w to wierzysz naprawdę to ja nie mam więcej pytań.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
3 minuty temu, witejus napisał:

jakby Maćkowego osła zrobiła to też byś się cieszył

Widzę zdobyłeś się na merytoryczny argument na swoim poziomie. Brawo ty. 

Przed chwilą, rocknrollnik1 napisał:

Jeśli w to wierzysz naprawdę to ja nie mam więcej pytań.

To fajnie, ze nie masz pytań bo przynajmniej zrozumiałeś. CO tłumaczyłem o po i największej partii w UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7599

Tusk i Tusk I Tusk  on już nic nie może jak by nie Makrela to by już zapomnieli że taki był  Tusk już jego Era minęła .

Nie mogą pogodzić się że taki Kaczyński jest na szczycie władzy w Kraju i znany na świecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Tak Kaczyński znany na świecie. Chyba z autorytarnych zapędów. Poza tym to nie ja pierwszy wspomniałem o Tusku. Tylko ty co zacytowałem powyżej. Tak więc gratuluję kolejnego samozaorania. Tylko Tusk ci w głowie.

Edytowano przez hubertuss
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8525

a z czego tu się cieszyć i jakie merytoryczne argumenty znaleźć jak to stanowisko dostał w nagrodę za lizanie niemieckiej d.y

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ok dość o Tusku. Bo widać tylko on wam w głowach. Ja bym chciał zapytać jak to jest z tym szczytem? Sukces czy nie? Powiązanie tych pieniędzy, których uzyskaliśmy mniej niż planowano z praworządnością i klimatem to sukces Morawieckiego czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, hubertuss napisał:

Pod warunkiem, ze pis będzie grzeczny. Bo jak nie to rada europejska kwalifikowaną większością głosów ten dobrobyt zablokuje.

Ale teraz rządzi pis. I to pis chce te pieniądze. A po nie łamało tak konstytucji i nie demolowało sądownictwa jak robi to pis.

Nie ważne przez kogo zrobionym ważne, że jest. Tusk jest jaki jest ale to on wciąż jest tym, który zaszedł najdalej w polskiej polityce. Teraz kieruje chyba wciąż największą partią w parlamencie UE mającą wpływ na obywateli kilku państw.

Gdzie PiS KONSTYTUCJĘ ŁAMAŁ tOBIE CHYBA SIĘ W GŁOWIE POMIESZAŁO po CHCIAŁO Z NAS ZROBIĆ NIEWOLNIKÓW IL LUDZIE POKAZALI GDZIE ICH MIEJSCE

kIERUJE KIERUJE ALE JAKO DRUGI PILOT CO NIEMCY KAŻĄ POSŁUSZNIE ROBI POWINIEN STANĄĆ PRZED tRYBUNAŁEM sTNU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj