sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

DTaras    1951

hyhyhy... Kiedyś zostałem przez mirra opeerany za taką receptę na wzbogacenie. Przy czym w tych zakładach jeszcze prokurator niuchał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412
6 minut temu, debrzyna napisał:

Sąd zatwierdził także warunki sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa spółki za 100 mln zł na rzecz Cedrobu

Aaaaa no to ciąg dalszy podziału rynku. Ciekawe czy plany mają takie jak Indykpol co do zakładów koło @DTaras?

1 minutę temu, DTaras napisał:

Kiedyś zostałem przez mirra opeerany za taką receptę na wzbogacenie

Z reguły największy cyrk jest troszkę później. W kilku zakładach pojawienie się prokuratora spowodowało natychmiastowe powroty wyposażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Ee. Najpierw jeszcze podbiją cenę a potem Państwu popchną kolejną zorganizowaną część przedsiębiorstwa.


Mirro - jakoś występy trzeba rozpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412

A to też możliwe. Chyba że są ugadani z miłościwie panującymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, Ursus932 napisał:

Chyba Tarczyński chciał przyjąć te zakłady 

Jedni drugich warci zakłady nastawione są na zyski i jakość jest odwrotnie proporcjonalna do skali produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685
3 godziny temu, Ursus932 napisał:

Bo prawo natury mówi co innego ,

Ciekawe co na to dzieci gdyby dorosły mogą mieć żal że ktoś ich pokarał rodzicami w postaci dwóch gei bądź lesbijek

ale jak prawo natury ma działać jak o wychowaniu dzieci decydują bezdzietni kawalerowie albo w zamyśle (tylko w zamyślę) czarni z ambony?

3 godziny temu, nie napisał:

Kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski nie musi prostować swojej wypowiedzi o tym, że prawie milion osób straciło pracę - uznał w poniedziałek warszawski Sąd Okręgowy. Wypowiedź jest co najwyżej nieprecyzyjna, a nie nieprawdziwa - podkreślono. Wniosek komitetu Andrzeja Dudy został oddalony.
Chodzi o słowa wypowiedziane 14 czerwca na rynku we Wrocławiu. "Dzisiaj w Polsce prawie milion osób straciło pracę."

nie będzie normalnie w polsce dopóki sądy nie zostaną oczyszczone z nadzwyczajnej, zakłamanej kasty, dla której prawo nie ma żadnego znaczenia 

pozdrów piotrowicza, pis oczyścił sądy przesuwając go tylko do trybunału konstytucyjnego

Edytowano przez thor1984
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7598

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Progress-Chem Jan Świć W Restrukturyzacji w Zamość .

To prawda ze splajtował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2068
36 minut temu, thor1984 napisał:

jak o wychowaniu dzieci decydują bezdzietni kawalerowie albo w zamyśle (tylko w zamyślę) czarni z ambony?

chcesz powiedzieć, że jarek kupuje ubranka dla twoich dzieci a ksiądz kaszkę? :) a ja myślałem, że to ty decydujesz o wychowaniu swoich dzieci, widocznie nie nadajesz się na rodzica, że inni robią to za ciebie; wyłącz tvn, włącz myślenie

42 minuty temu, thor1984 napisał:

pozdrów piotrowicza, pis oczyścił sądy przesuwając go tylko do trybunału konstytucyjnego

porażający kontrargument

Cytat

A to mniej, więcej taka wypowiedź jak Pana Prezydenta, że w związku z jakimś ich genialnym pomysłem, nagle powstanie 10 tyś miejsc pracy.lanie2.gif

Żeby Iść z taką sprawą do sądu to trzeba być zdrowo szarpniętym na umyśle albo nie mieć nic innego do roboty

myślałem, że stać cię na obiektywny komentarz; skorzystali tylko z przysługującego im prawa

kłamał, że "Dzisiaj w Polsce prawie milion osób straciło pracę.", kłamał, że 4 lata temu nie był posłem, kłamał, że nie było głosowania o obniżeniu wieku emerytalnego, itd ........................................., godny następca tuska

 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

negatyw - właśnie o to prawo idzie i jeżeli chcę aby moje dziecko nie nauczyło się wymawiać długie słowa bo te skrócone mają wydźwięk perioratywny i aby widziało w drugiej osobie człowieka - chociażby dlatego, że nawet morderca ma słabe punkty - to jest właśnie moje prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8523
7 minut temu, nie napisał:

kłamał, że "Dzisiaj w Polsce prawie milion osób straciło pracę.", kłamał, że 4 lata temu nie był posłem, kłamał, że nie było głosowania o obniżeniu wieku emerytalnego, itd ........................................., godny następca tuska

kłamać to trza umić ,tak jak pić

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

CZY ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

W Białymstoku podczas wiecu Andrzeja Dudy doszło do molestowania nastoletniego dziecka.

Mężczyzna, którego poszukujemy, to jeden ze zwolenników PiS. W grupie atakowali dzieci i młodzież ze strajku klimatycznego. Człowiek ten obrażał dzieci, krzyczał na nie i pokazywał im lubieżne gesty, podchodził do dzieci i imitował przy nich czynności seksualne pod postacią stosunku oralnego.

Mężczyźni atakujący dzieci i młodzież dopuścili się również ataku seksualnego na niepełnoletnią dziewczynkę. Obnażyli publicznie jej piersi i wystawili na widok tłumu.

Wszystko to rozgrywało się kilkanaście metrów od Andrzeja Dudy, który kompletnie nie reagował na to obrzydliwe zachowanie jego zwolenników.

Sprawa została zgłoszona organom ścigania.

Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tego mężczyznę

Edytowano przez piotreku1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3052
40 minut temu, witejus napisał:

kłamać to trza umić ,tak jak pić

az sprawdzilem jakie bylo bezrobocie gdy adrian zaczynal swoja kariere w partii rzadzacej- gdyby ktos nie wiedzial to byla unia wolnosci pod przewodnictwem leszka balcerowicza i rzad aws z l.kaczynskim jako ministrem sprawiedliwosci[czesc kadencji]

1997-10 , 7%         2001-17,5 %   niezly wynik, niewielu go pobilo....

gdy mu sie orientacja zmienila

2005 r- troche mniej 17,2 % koniec koalicji- 2007 -11,1 %    zeby zrozumiec tak gwaltowny spadek trzeba przypomniec exodus ponad 1,5 miliona polakow na zachod po otwarciu prawie wszystkich rynkow pracy..............

otwarcie koalicji po-psl 

2007- 11,2 % -  2015 9,6 %    

https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/rynek-pracy/bezrobocie-rejestrowane/stopa-bezrobocia-rejestrowanego-w-latach-1990-2020,4,1.html

a pozniej obnizenie wieku emerytalnego ,ktore spowodowalo odejscie na emeryture setek tysiecy pracownikow do tego bezprecedensowy okres prosperity w dziejach swiata,ktory niedawno sie skonczyl.. co bedzie za pare miesiecy to sie okaze ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412
1 godzinę temu, nie napisał:

myślałem, że stać cię na obiektywny komentarz; skorzystali tylko z przysługującego im prawa

To był obiektywny komentarz. Na tyle, na ile się da zachować powagę w tak kretyńskiej sprawie. Nie da się tego inaczej skomentować ponieważ wszystkie strony opowiadają banialuki, Wypowiedzi tak Pana Dudy i Pana Trzaskowskiego są na tym samym poziomie obłudy i pogardy dla mojej inteligencji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

To jednak nie są żarty... Był taki jeden co znalazłby typa i sposób aby typ ów został z prezentowanej umiejętności wyegzaminowany ale chyba nie żyje. Są tacy zspalczywi ludzie. Mi wystarczy, że karma wraca - ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412
10 minut temu, piotreku1 napisał:

"Miarka się przebrała, kiedy jeden z nich podszedł do mnie, spojrzał na moją koszulkę na ramiączkach i powiedział: “To już może w ogóle zdejmij tą koszulkę”, po czym podniósł ją do góry pokazując moją nagą pierś."

Powiem tyle. Gościu powinien wyjść stamtąd co najmniej, z połamanymi paluszkami a najlepiej ze zwichniętym stawem łokciowym. Jak przykład pokazuje moje starania aby córka umiała sobie radzić z wyciągającymi się do niej rekami jest ze wszech miar słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

mirro - gorzej, że nawet i Hołownia włazi e kompetencje sejmu podczas gdy ma być tego gremium bezpiecznikiem. Taka to reżyseria i widać specyfika czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412

Z jednej strony wiem że opowiadając te swoje "co to nie zrobią jak zostaną wybrani" zwyczajnie łżą, bo nawet kompetencji takich nie mają. Z drugiej zaś rozumiem iż jak nie będą tego opowiadać to nie mają szans na głosy obywateli. I co teraz? 

Hołownia powiedział kiedyś ważną rzecz. A mnie nie interesują obiecanki typu 500+, wolę deklaracje systemowe. 

"Na swoje miejsce musi wrócić Kościół, rząd musi wrócić na swoje miejsce i pozwolić samorządom spokojnie pracować na swoim. To wszystko zwyczajnie trzeba twardą ręką poukładać. Władza ma rozwiązywać problemy, a nie je tworzyć. Władza ma przestać traktować Polaków jak głupków"

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przecież Hołownia to taka pierdoła ,gdzie u niego twarda ręka 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8523
40 minut temu, jacus napisał:

az sprawdzilem jakie bylo bezrobocie gdy adrian zaczynal swoja kariere w partii rzadzacej- gdyby ktos nie wiedzial to byla unia wolnosci pod przewodnictwem leszka balcerowicza i rzad aws z l.kaczynskim jako ministrem sprawiedliwosci[czesc kadencji]

1997-10 , 7%         2001-17,5 %   niezly wynik, niewielu go pobilo....

gdy mu sie orientacja zmienila

2005 r- troche mniej 17,2 % koniec koalicji- 2007 -11,1 %    zeby zrozumiec tak gwaltowny spadek trzeba przypomniec exodus ponad 1,5 miliona polakow na zachod po otwarciu prawie wszystkich rynkow pracy..............

otwarcie koalicji po-psl 

2007- 11,2 % -  2015 9,6 %    

https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/rynek-pracy/bezrobocie-rejestrowane/stopa-bezrobocia-rejestrowanego-w-latach-1990-2020,4,1.html

a pozniej obnizenie wieku emerytalnego ,ktore spowodowalo odejscie na emeryture setek tysiecy pracownikow do tego bezprecedensowy okres prosperity w dziejach swiata,ktory niedawno sie skonczyl.. co bedzie za pare miesiecy to sie okaze ??

a co to ma do tego co napisałem?,weź te tabletki na nogi może ci coś ulży

35 minut temu, mirro napisał:

"Miarka się przebrała, kiedy jeden z nich podszedł do mnie, spojrzał na moją koszulkę na ramiączkach i powiedział: “To już może w ogóle zdejmij tą koszulkę”, po czym podniósł ją do góry pokazując moją nagą pierś."

Powiem tyle. Gościu powinien wyjść stamtąd co najmniej, z połamanymi paluszkami a najlepiej ze zwichniętym stawem łokciowym. Jak przykład pokazuje moje starania aby córka umiała sobie radzić z wyciągającymi się do niej rekami jest ze wszech miar słuszne.

miro,może to był jeden z seksedukatorów,latarnik niosący kaganek seksoświaty do młodzieży ?tu ci takie zachowanie przeszkadza a w szkołach ,w przedszkolach gdy zboczeńcy dojdą do władzy w Polsce to już ci nie będzie przeszkadzać?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685
2 godziny temu, nie napisał:

chcesz powiedzieć, że jarek kupuje ubranka dla twoich dzieci a ksiądz kaszkę? :) a ja myślałem, że to ty decydujesz o wychowaniu swoich dzieci, widocznie nie nadajesz się na rodzica, że inni robią to za ciebie; wyłącz tvn, włącz myślenie

porażający kontrargument

myślałem, że stać cię na obiektywny komentarz; skorzystali tylko z przysługującego im prawa

kłamał, że "Dzisiaj w Polsce prawie milion osób straciło pracę.", kłamał, że 4 lata temu nie był posłem, kłamał, że nie było głosowania o obniżeniu wieku emerytalnego, itd ........................................., godny następca tuska

 

no moje pociechy nie narzekają, nie wiem jak Twoje?  Ale, że z piotrowiczem to nie prawda czy co bo nie kumam? To tak samo jak pierdzielicie, że awaria ścieków w stolicy to wina trzaskowskiego a to, że koń piernął na podhalu to wina tuska.

Ale zauważyłem, że hitem na tym forum jest lajkowanie sobie postów przez popleczników dobrej zmiany. Dowartościowujecie się wtedy czy jak?  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412
18 minut temu, witejus napisał:

miro,może to był jeden z seksedukatorów,latarnik niosący kaganek seksoświaty do młodzieży ?

Czyli pewnie prowokator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj