sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

DTaras    1951

on coś dalej powiedział - co? mirro - tam powinna stać szafa i to na zewnątrz a reszta na tablecie a po sieci i w domu. Najbezpieczniejsze rozwiązanie aby byle kto się nie kręcił po oborze... Może mam zboczone podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
42 minuty temu, DTaras napisał:

Poco przy komputerze kafle do sufitu? 

Bo ścierą raz na jakiś czas przetrze i jest czysto. Środowisko obory fototapetom nie służy, a przypominam, mleko od krowy jest, pomimo, że z biedronki


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

po dziennikarskim sledztwie wyszlo ze w tamtym czasie w kolekturze niedaleko ktorej mieszkal wtedy jeszcze nie bezdomny pan rzeczywiscie padla wygrana w lotka. wiec zytuacja z autem od bezdomnego mogla miec miejsce

4 godziny temu, racyl napisał:

pamietacie sytuacje jak przed wyborami duda stal w kolejce na kasprowy wierch ?? pare lat pozniej turysci krzyczeli- niedawno z nami stales a teraz bez kolejki wjezdzasz........

1 godzinę temu, Denwer napisał:

Nie   to nie  ja.  Ja od  lat  słucham  RMF  FM.  Byki  w oborze  także  RMF   w cielętniku  też  RMF   od  6-(21-22)

gdybys nie byl pis-diota to bys wiedzial ze rmf to niemiecka stacja , wlascicel ten sam co interii.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bauer_Media_Polska

ten cielak to na pewno polskiej rasy ????

http://www.portalhodowcy.pl/hodowca-bydla-archiwum/168-hodowca-bydla-10-2015/1906-poglowie-bydla-ras-zachowawczych-w-polsce

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

bezbarwny - wobec tego co napisałeś tych mebelków od bodzia nie powinno tam być a następcze obowiązkowo na kółkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i co w związku z tym że RMF  jest własność springera ???

5 minut temu, jacus napisał:

po dziennikarskim sledztwie wyszlo ze w tamtym czasie w kolekturze niedaleko ktorej mieszkal wtedy jeszcze nie bezdomny pan rzeczywiscie padla wygrana w lotka. wiec zytuacja z autem od bezdomnego mogla miec miejsce

pamietacie sytuacje jak przed wyborami duda stal w kolejce na kasprowy wierch ?? pare lat pozniej turysci krzyczeli- niedawno z nami stales a teraz bez kolejki wjezdzasz........

gdybys nie byl pis-diota to bys wiedzial ze rmf to niemiecka stacja , wlascicel ten sam co interii.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bauer_Media_Polska

ten cielak to na pewno polskiej rasy ????

http://www.portalhodowcy.pl/hodowca-bydla-archiwum/168-hodowca-bydla-10-2015/1906-poglowie-bydla-ras-zachowawczych-w-polsce

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
7 minut temu, jacus napisał:

gdybys nie byl pis-diota to bys wiedzial ze rmf to niemiecka stacja , wlascicel ten sam co interii.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bauer_Media_Polska

Polsat już jest właścicielem ?

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-05-01/telewizja-polsat-kupuje-interie-liczymy-na-dynamiczny-rozwoj/


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

czy juz kupil - czeka na zgode urzedu wiec chwile potrwa ale pewnei umowa dojdzie do skutku.

marecek-dla ciebie polskojezyczne [czytaj niemieckie] media sa wiarygodne ??? oj ,prezzes bedzie sie gniewal,weznie bacika i cie wysmaga ,choc mysle ze dla was obydwoch byla by to przyjemnosc 😍,

co z tym cielakim to polska rasa ??? czy zachodnia nie daj boze niemiecka.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
3 godziny temu, racyl napisał:

Niestety n uparł sie by zrobić z tematu śmietnik. Wkleja te śmieci bez jakiego kolwiek zastanowienia nad tym co tam jest. To są same kłamliwe i zmanipulowane bzdury jak w tvp.

2 godziny temu, Denwer napisał:

Co to  ma za znaczenie  skoro  miało być  radio  BEZ polityków  a  trzaskowski  to  POlityk 

Ale oni tego nie nadawali w radiu a na prywatnym profilu Trzaskowskiego. Tez możesz sobie założyć profil na jednym z portali i zaprosić np Dudę. Wklejasz tu zmanipulowane śmieci. Ja wiem, ze propaganda pisowska robi ci wodę z mózgu ae tu nikomu jej nie zrobisz. Bo ludzie jak wyżej @racyl szybko ci prawdę wyciągnął i cię skompromitują raz dwa. Nie wklejaj już tu tych smieci bo tu nikt ci nie uwierzy w te bzdury.

2 godziny temu, hubertb napisał:

A eksperci po drugie stronie barykady też są przecież bezstronni. TVP od polityki wolna z zasady nie jest, do czego ty to przyrównujesz? Taka rozmowa z panem Trzaskowskim była jego promocją za którą pewnie zapłacił. 

Całkowicie bezstronnie zachował się ostatnio Kazik. 

Ale komu zapłacił i za co? Masz racje Kazik zachował się bezstronnie. Ładnie skomentował arogancję władzy jaką wykonał Kaczyński na cmentarzu.

2 godziny temu, hubertb napisał:

Za czas antenowy się płaci. To było coś w stylu lokowaniu produktu. 

Jaki czas antenowy? Przeczytaj linka, którego wkleił @racyl. @Denwer wrzuca tu propagandowe śmieci na które nabierają się tylko sympatycy pisu. Oni tego nie nadawali z Manem w radiu.

1 godzinę temu, Denwer napisał:

oto  że  od  trzaskoskiego  by  nie  pobrali krwi   bo  pacjent  który  by  ją  otrzymał  ewentualnie   by   odleciał  :D 

Ty przebijasz tu szczyty głupoty. Nie życzę ci byście ty lub kto kolwiek z twojej rodziny potrzebowali kiedyś krwi.

1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

Osobiście nie chciał bym krwi od tego Pana 😊 może grozić taką samą głupotą 😎

Następny , który swoją głupota chce przebić @Denwer. Wy obaj rywalizujecie tutaj o palmę pierwszeństwa w tej dziedzinie. Jak byś potrzebował czego nie życzę to będziesz błagał. I nie patrzył od kogo. Róbcie z siebie głupków dalej na pewno będziecie bardziej wiarygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
6 minut temu, jacus napisał:

czy juz kupil - czeka na zgode urzedu wiec chwile potrwa ale pewnei umowa dojdzie do skutku.

marecek-dla ciebie polskojezyczne [czytaj niemieckie] media sa wiarygodne ??? oj ,prezzes bedzie sie gniewal,weznie bacika i cie wysmaga ,choc mysle ze dla was obydwoch byla by to przyjemnosc 😍,

co z tym cielakim to polska rasa ??? czy zachodnia nie daj boze niemiecka.

Przyjemnie się słucha od co 

A co do cieloka 

Spytaj @soltys48 on stary handlarz to ci powie bo ja niwim wiem że w PL rodzony i matka polka 

@hubertuss ciebie tu nikt nie przebije w bredzeniu 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Grupę krwi to się malowało w różnych miejscach na wyposażeniu i mundurach, a nawet butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

@Denwer Widzisz ty możesz jedynie tak do mnie napisać. Za to ja i cała reszta możemy ci to udowodnić.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5334
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, racyl napisał:

A z krową może być

 

EYdvXhBUwAMBJB7?format=jpg&name=large

Krowy to oklepany temat, co wybory to kandydat po oborze szweda się z ze swoim fotografem. Wziąłby widły taczkę i wywalil by troche gnoju albo śrutę zrobił a nie stresuje krówki

Edytowano przez marulekk
  • Haha 2

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Widać jakiś sentyment do krowy żywicielki zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, hubertuss napisał:

@Denwer Widzisz ty możesz jedynie tak do mnie napisać. Za to ja i cała reszta możemy ci to udowodnić.

To udowodnij

3 minuty temu, marulekk napisał:

Krowy to oklepany temat, co wybory to kandydat po oborze szweda się z ze swoim fotografem. Wziąłby widły taczkę i wywalil by troche gnoju albo śrutę zrobił a nie stresuje krówki

Po i tu się z tobą zgodzę 

Z chęcią zaproszę wszystkich kandydatów zrobię im zawody wywalania gnoju od cielaków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5334
Napisano (edytowany)

Taaaa a potem na pasku tvpinfo Andrzej Duda zdetronizował konkurencję, 80% makaronu on sam wywalił a Biedroń patrzył na spoconych kontr kandydatów 👬👬👨‍❤️‍💋‍👨

Edytowano przez marulekk

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, DTaras napisał:

Pewnie od czarnoskórego też nie weźmie. Obudzą go w trakcie, zapytają, odmówi i zejdzie z uśmiechem na twarzy. Bohater, paryjota i wzorowy idiota...

Sam jesteś idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
Napisano (edytowany)

Ja tam nie radzę ich zapraszać.  jeszcze posprzątają Wam obory jak stadniny koni i będziecie musieli zakończyć gospodarzenie.

Edytowano przez mirro
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zawsze można zrobić zawody przerzucania z kupki na kupkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, mirro napisał:

To znaczy że będziesz wybrzydzał czyją krew Ci wleją. Jak zrobisz zbyt długą listę tych co od nich nie chcesz, to lekarz może nie zdążyć doczytać przed twoim zgonem. 

A widziałeś jakie tam były emotikony ?to żart , myślisz że będę się zastanawiał od kogo

55 minut temu, hubertuss napisał:

 

Następny , który swoją głupota chce przebić @Denwer. Wy obaj rywalizujecie tutaj o palmę pierwszeństwa w tej dziedzinie. Jak byś potrzebował czego nie życzę to będziesz błagał. I nie patrzył od kogo. Róbcie z siebie głupków dalej na pewno będziecie bardziej wiarygodni.

Próbuje was gonić z waszą głupotą 

Jak widać antypisiory  to agresywne typki bez poczucia humoru 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

ursus - wlazłeś na temat gdzie ja żartów nie lubię a czas liczy się w sekundach. Połączyłrm z wątkiem patryjotyzmu. Masz i rację. Patryjota powinien być w cudzysłowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
2 godziny temu, Ursus932 napisał:

A widziałeś jakie tam były emotikony ?to żart , myślisz że będę się zastanawiał od kogo

A to przepraszam. Na stacjonarnym akurat forumowe emotikony nie wyświetlają się. Źle zinterpretowałem wpis.:gent:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To co Ty masz za komputer? Atari ? 🙆‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Z pewnych względów mam ograniczoną ilość rozszerzeń, co też samej maszynie się nie podoba bo chce się samodoskonalić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj