sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

DTaras    1951

agromatik - gość, który to zrobił powinien dostać zarzut usiłowania zabójstwa.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mj23    43

Podczas pandemii w miarę normalny rząd zajmuje się zdrowiem obywateli i wyciszeniem emocji społecznych. A tu jest najpierw wojna z lgbt, pozniej z 2 miesiące zajmuje się rekonstrukcja rządu,  a następnie  odnajduje wspaniały pomysł na zakończenie jej poprzez zakaz aborcji . To przełomowa metoda nawet jak na tych zjebow. Co gorsze jest jeszcze spora grupa , ktora im przyklaskuje .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

żąden prokurator nie wyda oskarżęnia o usiłowanie zabójstwa , nawet jak  kogoś ktoś zatakuje nożęm to trzeba udowodnić żę oskarżony chciał zabić lub działał z zamiarem ewntualnym . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@D Taras chyba aż takim naiwniakiem nie jesteś? Coraz częściej widać że brunatni są "wartościowym" (użytecznym) uczestnikiem  gry pod tytułem DZIEL I RZĄDŹ 

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
1 godzinę temu, mirro napisał:

Przyjmijmy że ubogaci elewację kościoła spontanicznym grafiti wyrażający dezaprobatę.

z czego się śmiejesz? wandalizm jak każdy inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, agromatik napisał:

Dla tego który pierdylnoł babką o krawężnik też? Swoją drogą niezłe portfolio ma ten "obrońca" 

Jak ktoś wydziera mordę na całe gardło  - to jest wojna i rzuca słowami prosto z rynsztoka, to na co liczy w czasie wojny? na kurtuazję wobec "dam"?  kto mieczem wojuje, od miecza ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
1 minutę temu, agromatik napisał:

@D Taras chyba aż takim naiwniakiem nie jesteś? 

a syn kruze też powinien być oskarżony o zabujstwo ?  według mie nie , mało nawet wydał bym wyrok w zawieszeniu bo to nie był czyn za który powinien siedzieć ten co dziennikarza tvp pobił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
10 minut temu, DTaras napisał:

agromatik - gość, który to zrobił powinien dostać zarzut usiłowania zabójstwa.

Przecież to kibic wyklęty. Działał w "dobrej wierze" i bronił za wszelką cenę kościoła jak kazał Kaczyński. To tak jak ten co samochodem umyslnie przejechał dwie babki i uciekł. On też bronił państwa pis przed protestami i dlatego dostał za to tylko zarzut wykroczenia drogowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
33 minuty temu, tomek222 napisał:

prosta sprawa takich bez względu czy to kibol czy nie i po której stronie pod sąd i do pierdla ,myślisz że ja popieram ataki obrońców kościołów na spokojnie idących ludzi?mylisz się i mylisz obronę z atakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Jarecki - masz i nie masz racji. Różnicy wag i sił nie wziąłeś pod uwagę. Używając środków przymusu musisz dopasować skalę inaczej jest to działanie w zamiarze dalszym czyli pozbawienia najmniej zdrowia. Napisałem "powinien" - nie zauważyłeś😉


witejus - i tu się z Tobą zgodzę: "wandalizm jak każdy inny" z naciskiem na "inny".


Facet w okopywanym samochodzie mógł się czuć zagrożony. Nie mniej zapytuję: jak on się tam znalazł jedyny, biedny żuczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mj23    43
25 minut temu, Sean napisał:

Jak ktoś wydziera mordę na całe gardło  - to jest wojna i rzuca słowami prosto z rynsztoka, to na co liczy w czasie wojny? na kurtuazję wobec "dam"?  kto mieczem wojuje, od miecza ginie.

Zobaczymy tych bohaterów,  jak razem z babkami będą ich faceci , co im pozamykali siłownię. Scierwa potrafią tylko po demonstracjach zaczaic  się i w kilku napadac na pojedyncze osoby . Produkty piso-kościoła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, mj23 napisał:

Zobaczymy tych bohaterów,  jak razem z babkami będą ich faceci , co im pozamykali siłownię. Scierwa potrafią tylko po demonstracjach zaczaic  się i w kilku napadac na pojedyncze osoby . Produkty piso-kościoła 

Nie poopieram wandalizmu, mi chodziło tylko o obronę kościołów i innych miejsc przed dewastacją, bo nie oszukujmy się, jeżeli nie byłoby obrony, to ta rozdarta hołota by się tam wdarła bez jakichkolwiek zahamowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

a nie pisaliscie o pchnietej dziennikarce z TVN czy GW w czasie protestów we Wrocławiu ? jak tak to czy Oglądałeś ten film z miejsca zdarzenia ?

13 minut temu, DTaras napisał:

jarecki - kogo zabił potomek Krauzego? Za pobicie dostał chyba zarzut...

ZA pchniecie oskarżyć o zabujstwo to co Powiesz na ten wyrok ?          https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-10-25/znecali-sie-latami-w-koncu-zabili-ojciec-z-synem-upozorowali-samobojstwo-matki/                     nawet syn nie został skazany za zabójstwo a o uczerbek na zdrowiu 

13 minut temu, mj23 napisał:

Zobaczymy tych bohaterów,  jak razem z babkami będą ich faceci , co im pozamykali siłownię. Scierwa potrafią tylko po demonstracjach zaczaic  się i w kilku napadac na pojedyncze osoby . Produkty piso-kościoła 

myslisz żę takie ustawki kibole kontra protestujący była by lepsza ? sorka taka mysl mi przyszła do głowy 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

u-si-ło-wa-nie. Temat który podałeś jest odmienny. Stoisz sobie na dajmy posterunku i podchodzi do Ciebie nastolatek. Coś wykrzykuje. Masz słowo, buta, paralizator, pałkę i M4 w rękach - czego użyjesz?


Sean - ja wchodziłem do meczetów i siadałem sobie na schodku który nie był zwykłym schodkiem. Nikt mi łba nie urżnął a jedynie zwrócił uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

stojąc na posterunku czyli powiniem być przygotowany na ewentualnie takie zdarzenie zawsze rozmowa , prowadzenie rozmowy ma wpływ na postepowanie drugiej ze stron .ale i trzeba szybko zdiagnozować drugą ze stron i dostosować poziom i intensywność rozmowy 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

jarecki - za namawianie do ustawek jesteś u kierownika 😁 Nawet nie myśl o takich rzeczach.


jarecki - to kwestia sytuacji, czasem od razu kula a czasem stanowcze back off w pierwszej kolejności. Tutaj baran ją przeszacował a to on był agresorem poza tym widać na nagraniu, że wiedział jak i co robił i dlatego napisałem co napisałem. Jak będzie? Zobaczymy gdy go ujmą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
56 minut temu, witejus napisał:

z czego się śmiejesz? wandalizm jak każdy inny

Aaaaaa to jednak wandalizm, a nie walka z Kościołem?:lol:

11 minut temu, DTaras napisał:

u-si-ło-wa-nie. Temat który podałeś jest odmienny. Stoisz sobie na dajmy posterunku i podchodzi do Ciebie nastolatek. Coś wykrzykuje. Masz słowo, buta, paralizator, pałkę i M4 w rękach - czego użyjesz?

Oczywiście że M4. Nic tak nie zatrzymuje jak szczęk zamka.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
9 minut temu, DTaras napisał:

jarecki - za namawianie do ustawek jesteś u kierownika 😁 Nawet nie myśl o takich rzeczach.

 

jarecki - to kwestia sytuacji, czasem od razu kula a czasem stanowcze back off w pierwszej kolejności. Tutaj baran ją przeszacował a to on był agresorem poza tym widać na nagraniu, że wiedział jak i co robił i dlatego napisałem co napisałem. Jak będzie? Zobaczymy gdy go ujmą...

 

kilka lat temu w mediach było zdarzenie chyba w stolicy 2 gosci zaczepiło innego i w czasie bójki  ten jeden został chyba pchniety pod nadjezdzająćy samochód , prokurator oskarżył tylko o udział w bójce jak pamietam a wyroki w zawieszeniu . oczywiscie ten co wpadł pod samochód zginął .

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
4 minuty temu, witejus napisał:

faktycznie masz zryty ten beret

Mam poprzesuwane granice, przez co ani nie sram żarem, ani nie czekam spokojnie na katastrofę. Można to nazwać zrytym beretem albo chłodnym obiektywizmem,:lol:

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
59 minut temu, hubertuss napisał:

Przecież to kibic wyklęty. Działał w "dobrej wierze" i bronił za wszelką cenę kościoła jak kazał Kaczyński. To tak jak ten co samochodem umyslnie przejechał dwie babki i uciekł. On też bronił państwa pis przed protestami i dlatego dostał za to tylko zarzut wykroczenia drogowego

Nie nazywaj kobiet z marginesu i kilku alfonsów co się do nich przylączyło ofiarami stali się na własne życzenie jesteś taki prawy i sprawiedliwy nie byłeś tam a oceniasz sytuację na podstawie relacji tej bandy niech podziękują Bogu że nad nimi czuwał i nic się nie stało ten samochód ruszał zmiejsca a nie wjechał zimpetem jak uchodzca któych w naszym kraju tak chcieli mieć oszołomy z PO to Kaczyńskiemu zawdzięczają że mogą jeszcze dziś spokojnie chodzić po ulicach otwórz oczy zobacz co się dzieje we Francji niemczech czy szwecji czy tego chcą te kobiety? TRo tacy jak Komorowski Budka i cała Nowoczesna podpala kraj ale odpowiedzą za to ich dzieci będą do nich mówily wy***rdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
48 minut temu, DTaras napisał:

witejus - i tu się z Tobą zgodzę: "wandalizm jak każdy inny" z naciskiem na "inny".

nie ma innego wandalizmu,zniszczenie mienia to wandalizm bez względu kto to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
9 minut temu, staszek131415 napisał:

to Kaczyńskiemu zawdzięczają że mogą jeszcze dziś spokojnie chodzić po ulicach

 

Samotny wilk patrolujący polskie ulice i walczący z plugawą przestępczością a wolnych chwilach patrolujący płonące pogranicze.:lol:

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
Dnia 29.10.2020 o 06:23, mirro napisał:

Tak w tajemnicy to Ci powiem że Konstytucja to ani nie broni Ciebie, ani dzieci z Downem.  😂 

wiem ale chyba nasza opozycja jest jak pory  roku 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj