sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

dsbh    1274

Jak wyglądała debata w Końskich ?

A tak wyglądała nie dawno kampania obecnego kandydata PO na prezydenta.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

trzaskowski ma szansę na wygraną ponieważ na dudę głosują popierający pis a na niego cały antypis, natomiast statystyki mówią, że wygra duda, a bardzo rzadko się mylą

co wygra?

polska pozytywna (inwestycje i rozwój) czy polska negatywna (zasypać przekop i zaorać lotnisko)

polska (wsparcia rodzin) czy polska (lewackiego terroru)

czy w polska będzie się rozwijała czy w  polsce będzie tylko ch... , d*pa i kamieni kupa

 

polityka to nie zabawa, w wyborach trzeba kierować się wskaźnikami ekonomicznymi a nie sympatiami politycznymi, uśmiech czy wygląd polityka nie nakarmi ciebie i twojej rodziny zrobią to tylko jego kompetencje 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Ale będzie za***isty kwik i skowyt jak Adrian umoczy. Szlochy POPSL to przy tym ciche POPISkiwania.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

Głogów, Lubin i nawet komunistyczna Legnica :DDDD tam gdzie dowalili podatek miedziowy ...

46:22

 

 

Edytowano przez tracker
  • Like 1

Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576
17 minut temu, nie napisał:

polityka to nie zabawa, w wyborach trzeba kierować się wskaźnikami ekonomicznymi a nie sympatiami politycznymi, uśmiech czy wygląd polityka nie nakarmi ciebie i twojej rodziny zrobią to tylko jego kompetencje 

Jakby się kierowali rozumem i ekonomia to Bosak wygrałby w 1 turze. No chyba że większość to socjalne lenie i dlatego im teraz lepiej

  • Thanks 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
10 minut temu, dysydent napisał:




Przecież większość elektoratu i tak jest niesamodzielna myślowo i będzie słuchać... wręcz poszukiwać propagandy a owa propaganda jest jakże zawsze skrajna gdzie w każdych wyborach jest malowane jakoby to był wybór między aniołem a belzebubem.
Tylko że dla mnie obaj kandydaci to miernoty i jest mi obojętne który wygra a jedynie bym życzył aby jeśli już to większą różnicą jak bodaj tych dziesięć procent i szkoda klawiatury i cierpliwości czytelnika wypisywać dlaczego.

czy to przepołowienie polityczne Polski utrzymujące się już od dziesięcioleci na dokładną równoważną polaryzację nie robi wrażenia wyreżyserowanego? to jest ważniejszy problem bo jeśli to czyjś scenariusz to daleki od demokracji której ten cały cyrk jest tylko styropianową fasadą. Inżynieria społeczna a nie demokracja a marginalizacja decyzyjna samorządów lokalnych jest tylko na to dowodem

Trafiasz w sedno. Od czasów POmagdalenkowych te ludziki znad Synaju  i  Well  Street  żonglują tymy przy naszym  kochanej Polski korytku - dokąd to będzie trwało bo w jakim kierunku i celu to  zmierza to średnio ogarnięty elektorat rozumie.  Tylko dlaczego my Polacy bierzemy w tym udział. Dlaczego chodzimy na te wybory gdzie kandydat zawsze  jarmułkowej   nacji związany czy to rodzinnie czy biznesowo klęczy w Izraelu tudzież Waszyngtonie na kolanach i nigdy nawet palcem nie kiwnie w obronie naszych narodowych interesów................. Dlaczego ludzie styrani życiem, znojną pracą u podstaw walki o lepsze jutro nie POtrafią tego zrozumieć.  ONY o tym dobrze wiedzą, że odwagi i waleczności nam Polakom nie brakuje - brakuje nam tylko przywódcy - wodza który POprowadzi  nas do wolności - wolności bez inwiligacji w naszą prywatność, wolności ekonomicznej i militarnej. Ta obłuda ściąga wojska białej gwiazdy. Kogo on się obawia albo spytam inaczej. Dlaczego jest yankesko-izraelskim wasalem  a nie prezydentem nas Polaków. Nie jest moim prezydentem i nigdy nie będzie.

20638244_256102124901584_2793631818969001997_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134

 @many12 tylko dodam
z całym szacunkiem dla jankesów bo Oni dbają o swoje interesy podobnie jak Niemcy o swoje, Rosja i wszyscy inni i wcale nie trzeba być czyimkolwiek wrogiem dla tego że dba o swoje
kogokolwiek sprowadzanie pod bronią na terytorium własnego narodu jest pogardą dla tego narodu bo broń, siła może zostać użyta pierwej w interesie własnych mocodawców a w drugiej kolejności wasala.
Podobnie jest z gloryfikowaniem pomocy unijnej gdzie subwencje, kapitał , dotacje czyli też siła materialna jest po to dawana ... w myśl zasady - po to wam dajemy abyście sami sobie tego nie stworzyli.
i dużo by jeszcze...
Problem jest w słabości dojnej krowy i siodłanego konia a nie sile pozornej jeźdźca czy dojarza
"jak by koń o swojej sile wiedział to by nikt na nim nie siedział"

Edytowano przez dysydent
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

#wyborco trzaskowskiego zostań w domu uratujesz i obronisz tym Polskę od tęczowej zarazy.

  • Like 2
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Gdyby Duda przegrał to kwik odrywanych od koryta i uzależnionych od socjalu i zastraszonych dołów społecznych będzie słychać chyba we Władywostoku. Kwik odrywanych od koryta byłby dużo większy jak na koniec PO bo propaganda tak rozemocjonowała proletariat że gotowi bić , palić chałupy , plakaty zrywać bo się doszczętnie pod beretami poprzestawiało.  Penie byłyby rzesze lamentujących babek jak Korei Płn tyle że to nie byłoby udawane.

Lepiej kwik słuchać niż utonąć w szambie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

#wyborco trzaskowskiego zostań w domu uratujesz i obronisz tym Polskę od tęczowej zarazy.

Trzeba gonić nierobow do roboty i tyle.. Wiec nie licz na litość bo tęczowa zaraza to pikuś przy daRmozjadach... 🤣🙉🙉🙉🙉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To bier siędo roboty to cwaniaki tak plują na PIS bo dzięki nim muszą płacić uczciwie pracownikom ato im nie w smak

7 minut temu, ogarek napisał:

Trzeba gonić nierobow do roboty i tyle.. Wiec nie licz na litość bo tęczowa zaraza to pikuś przy daRmozjadach... 🤣🙉🙉🙉🙉

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134
14 minut temu, Rolnik1973 napisał:

#wyborco trzaskowskiego zostań w domu uratujesz i obronisz tym Polskę od tęczowej zarazy.

jeśli wnioskujesz z mojego wpisu że jestem czyimkolwiek z tego tandemu wyborcą to politowania tylko godny Twój intelekt i grzbiet pod siodłem już chyba z tym siodłem zrośnięty.
napisałem wcześniej

 

1 godzinę temu, dysydent napisał:

Tylko że dla mnie obaj kandydaci to miernoty i jest mi obojętne który wygra

i jeśli tak prostego zdania nie rozumiesz i przypisujesz mi... no godne politowania.

czyimkolwiek jesteś fanatycznym wyborcą w tych wyborach jesteś tylko sługusem jednych lub drugich obcych bo nie swoich interesów reprezentanta.
 

Edytowano przez dysydent
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
31 minut temu, Rolnik1973 napisał:

#wyborco trzaskowskiego zostań w domu uratujesz i obronisz tym Polskę od tęczowej zarazy.

Rysiek ty już powinieneś czekać pod krawatem i w gajerku w dokach startowych na niedzielne wybory a nie pisać głupoty. 

Już wcześniej pisałem że wybór pomiędzy tymi dwoma kandydatami to jak wybór pomiędzy gó***m a żygowinami. 

Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Ulman napisał:

Gdyby Duda przegrał to kwik odrywanych od koryta i uzależnionych od socjalu i zastraszonych dołów społecznych będzie słychać chyba we Władywostoku.

Przecież   trzaskogedon   gwarantuje  że  cały  social  utrzyma  i  chce  dołożyć   więcej   darmowej  kasy   więc  jaki  kwik  chyba  ryk  ze  szczęścia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
22 minuty temu, dysydent napisał:

jeśli wnioskujesz z mojego wpisu że jestem czyimkolwiek z tego tandemu wyborcą to politowania tylko godny Twój intelekt i grzbiet pod siodłem już chyba z tym siodłem zrośnięty.
napisałem wcześniej

 

i jeśli tak prostego zdania nie rozumiesz i przypisujesz mi... no godne politowania.

czyimkolwiek jesteś fanatycznym wyborcą w tych wyborach jesteś tylko sługusem jednych lub drugich obcych bo nie swoich interesów reprezentanta.
 

Będę "adwokatem" Ryśka bo według mnie zbyt personalnie podszedłeś do jego wpisu, który pojawił się akurat pod Twoim. A według mnie pisał to raczej ogólnie i ten post mógł się pojawić zarówno pod moim, Ulmana czy Denwera na przykład wpisem. Coś ostatnio @Rolnik1973 obrywasz :).

51 minut temu, dysydent napisał:

 
Problem jest w słabości dojnej krowy i siodłanego konia a nie sile pozornej jeźdźca czy dojarza
"jak by koń o swojej sile wiedział to by nikt na nim nie siedział"

Tylko że dobry jeździec może ujeździć konia, cokolwiek miało by to oznaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
43 minuty temu, staszek131415 napisał:

Lepiej kwik słuchać niż utonąć w szambie

Ale swojego kwiku to tak średnio przyjemnie się słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134
20 minut temu, dsbh napisał:

Będę "adwokatem" Ryśka bo według mnie zbyt personalnie podszedłeś do jego wpisu, który pojawił się akurat pod Twoim. A według mnie pisał to raczej ogólnie i ten post mógł się pojawić zarówno pod moim, Ulmana czy Denwera na przykład wpisem. Coś ostatnio @Rolnik1973 obrywasz :).

Tylko że dobry jeździec może ujeździć konia, cokolwiek miało by to oznaczać.

a no dobry adwokat bo może i za daleko w komentarzu "pojechałem" po "Ryśku" za co nawet by i wypadało przeprosić bo retorycznie może i za ostro.
Trochę mnie ruszyło przypisywanie mi zwolennictwa nieudacznikom którzy mając ... ile to już lat po tej symbolicznej rozwałce komuny?
tyle czasu a nadal mamy poczucie niższości ekonomicznej a ci drudzy budują jeszcze poczucie niższości technologiczno militarnej zamiast tworzyć fundamenty pod samodzielność technologiczną pod te najbardziej strategiczne gałęzie gospodarki.
Nie wazne czy wasal niemiecki ruski amerykański czy chiński
wasal to zawsze wasal.

a jeźdźcy tacy co dobrowolnie sami siodła ustępują innym to w końcu sam koń się skapnie że to du..y nie jeźdźcy.

czy jeszcze nie dotarlo że wojska amerykańskie stacjonujące na terenie Niemiec od drugiej wojny to de facto wojska okupacyjne?
jak wiele będą się różniły od wojsk sowieckich stacjonujących na terytorium Polski? z czysto technicznego punktu widzenia
Przecież dla wielu ówczesnych polaków te sowieckie to też byli przyjaciele
co najwyżej polacy się zmienili którzy teraz sobie "przyjaciół" wybierają bo mechanizm jest ten sam.

Edytowano przez dysydent
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
5 minut temu, dysydent napisał:

a jeźdźcy tacy co dobrowolnie sami siodła ustępują innym to w końcu sam koń się skapnie że to du..y nie jeźdźcy.

Kwestia najważniejsza to w ogóle skapnąć się czy jest się jeźdźcem, czy wierzchowcem. Tutejsi Piewcy PiS pozycjonują się jako jeźdźcy, ponieważ podobno czerpią korzyści pełnymi garściami, wstali z kolan, odzyskali godność i takie tam inne, Jednak , jakby się przyjrzeć, to są dosiadani i dojeni jak cała reszta. Różnica jest taka że całej reszcie to się nie podoba, a Oni się cieszą. Widzą że ktoś doi innych i to im wystarcza aby własnego dojenia nie widzieć. 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Opozycja kwiczy bo nikt ich nie klepie po ramieniu Bruksela nie wychwala jaka to zielona wyspa ,za***ali Ubecji emerytury jakim prawem że pałowali swoich . Nie chcieli dać nic dosłownie nic ludowi tylko NIEMA I NIE BĘDZIE , 8 lat straconych .

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Galan ktoś tu wcześniej pisał, że tvn amerykańskie wspiera Pana Trzaskowskiego z drugiej strony prezydent USA ze swoimi izraelskimi doradcami Pana Dudę, więc niezła taktyka wprowadzenia ogólnego bałaganu w Polsce, nie sądzisz?

Dobrego jeźdźca każdy upadek motywuje jeszcze bardziej, aż do perfekcji. Jak w PO/Trzaskowski- w górę poszły słupki po znalezieniu czarnego konia. Mam za niedługo do ujeżdżenia sztukę. Chętni?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
3 godziny temu, many12 napisał:

Od czasów POmagdalenkowych te ludziki znad Synaju  i  Well  Street  żonglują tymy przy naszym  kochanej Polski korytku - dokąd to będzie trwało bo w jakim kierunku i celu to  zmierza to średnio ogarnięty elektorat rozumie.  Tylko dlaczego my Polacy bierzemy w tym udział. Dlaczego chodzimy na te wybory gdzie kandydat zawsze  jarmułkowej   nacji związany czy to rodzinnie czy biznesowo klęczy w Izraelu tudzież Waszyngtonie na kolanach i nigdy nawet palcem nie kiwnie w obronie naszych narodowych interesów................. Dlaczego ludzie styrani życiem, znojną pracą u podstaw walki o lepsze jutro nie POtrafią tego zrozumieć.  ONY o tym dobrze wiedzą, że odwagi i waleczności nam Polakom nie brakuje - brakuje nam tylko przywódcy - wodza który POprowadzi  nas do wolności - wolności bez inwiligacji w naszą prywatność, wolności ekonomicznej i militarnej.

Wodzu,prowadź

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134

no na razie to zgoła innych "wodzów' wybory i który by nie wygrał już teraz powinien wiedzieć że będzie pod krytycznym okiem swoich współziomków a przynajmniej sporej ich części.
Który by nie wygrał ma mieć przechlapane bo obaj mają za sobą obronę nie naszych interesów.
co do "kwiczenia" to słychać je z obu stron po równo bo żadna nie jest pewna wygranej.
Wątpliwa to wątpliwa ale zawsze jakaś pociecha.
trochę się jednak zmieniło i którykolwiek z nich dla coraz większej grupy Polaków jest tylko co najwyżej mniejszym złem.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj