sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Ulman    5576

Gdzie się podziea marecek? Dostał  bon wakacyjny od moda?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

sobota jest 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
23 minuty temu, jacus napisał:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Julian_Kornhauser

many-ty kiedykolwiek widziales na oczy takiego prawdziwego zyda -typu kornhausera czy dorn-bauma ??????

Tylko raz w Łukowie na rynku - byłem zaszokowany jego wyglądem - długie bokobrody i taki k***órewski kapelusik na głowie - pierwsze dla mnie wrażenie  - to jakiś pajac i nie pasuje w tym towarzystwie - widok kolorowego inaczej by mnie tak nie zaszokował. Zrobiło się zaraz kółko i dyskusja co te pajace w Łukowie POrabiają - wymiana POglądów co do ich obecności trwała pPOłowę dnia  z niemała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

wolne maja ?? e kampania wyborcza, dojna zmiana zagrozona, musi byc na posterunku , chyba ze nerwy juz nie wytrzymaly i sie za mocno zdezynfekowal..

gdzies w poniedzialek nad ranem go odwiedze w koronowie.

skad wiesz ze byl zydem a nie np artysta ,kolo mnie taki jeden co podobnie wyglada mieszka, a z dziada pradziada polak..prawdziwy artysta-jak sobie przygruchal taka mlodke to mu wszyscy zazdroscili..

Edytowano przez jacus
  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

wystaw swoje zdjęcie to popatrzymy na żyda 

syn tuska ?

Felek to nie imię felek to rudy żyd - Memy.pl


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Nie przyznawaj się ze na Konfederację głosujesz bo wstyd przynosisz.

31 minut temu, Roman176 napisał:

sobota jest 

No i ?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

romus masz jakies zdjecie dziadkow w stroju od hugo boSSa ??  czy wszystkie dokumenty zescie spalili ?? ja mam kenkarty dziadkow a ty co ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
9 minut temu, Ulman napisał:

No i ?

jedzie się w gości albo goście do ciebie grilluje itp wytłumaczyć ci bardziej ??

10 minut temu, Ulman napisał:

Nie przyznawaj się ze na Konfederację głosujesz bo wstyd przynosisz.

ta a niby czemu ?? 

 

6 minut temu, jacus napisał:

romus masz jakies zdjecie dziadkow w stroju od hugo boSSa ??

nie ale mam odznaczenia ordery i nawet zegar z lotnictwa wielkiej brytanie  ... ty co masz czerwone książeczki kartki na traktory ??  

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

W gości? To chyba 500+ przepijają

Tak ułomne intelektualnie żarty tam nikogo nie śmieszą. To poziom dla innego elektoratu.

Zegar chodzi w lewo czy w prawo?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

Trzaskowski:

jestem za 500+, pójdę w Marszu Niepodległości, nie podniosę wieku emerytalnego, jestem przeciwny adopcji dzieci przez homoseksualistów, a w niedzielę oddam swój głos na Andrzeja Dudę :) 

  • Like 1
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
9 godzin temu, Ywa napisał:

ludzie wciągnięci w to przy wtórze dziennikarzy, udostępnień internetowych-prowokacje

hmm , czy jak dziennikarz czy z tvn czy z tvp mówi prawde posługując sie dowodami  nie powinien wiedzą podzielić sie z ludzmi ? teraz mamy ten komfort że informacje możemy zweryfikować w kilku zrudłach .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

I tą leniwość, że nam się weryfikować nie chce 😋

Wierzymy w to co chcemy i temu kto głośniej krzyczy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
18 godzin temu, galan99 napisał:

 

Przecież to Sejm nie planuje aby zebrać się i popracować nad "bonem wakacyjnym". Czyli faktycznie to miłościwie panujący wstrzymują prace Senatu.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@galan99 wtedy nasze pieniądze szły np na autostrady i ekspresówki, których za pis prawie wcale się nie buduje. A, że forsy było mniej bo był kryzys a potem lata po kryzysie to już nie wina rządu.

Edytowano przez hubertuss
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@galan99 zobaczymy jak pis będzie wam tłumaczył deficyt, który za pewne zostanie ogłoszony po wyborach? Nadchodzi kryzys i ciekawe co wam powiedzą? Bo skoro za po jak był kryzys mówili wystarczy nie kraść. To co teraz sami kradną?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Mam to gdzieś tak na prawdę tak samo jak ci u władzy mają wyjebane i tak samo ma opozycja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
19 minut temu, hubertuss napisał:

@galan99 wtedy nasze pieniądze szły np na autostrady i ekspresówki, których za pis prawie wcale się nie buduje. A, że forsy było mniej bo był kryzys a potem lata po kryzysie to już nie wina rządu.

akurat z budową dróg nie jest zle , a co do deficytu to wystarczy popatrzeć na rynek np .usług to zupełnie staneło przedtem 

Edytowano przez jarecki
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Żeby uderzyć w PAD trzeba kłamać i manipulować. Żeby uderzyć w RT wystarczy mówić prawdę.

Prąd w Warszawie dostarcza firma, której właścicielem są Niemcy, ciepło dostarcza firma francuska, tramwaje dostarczą Koreańczycy, komunikację miejską i sieć kanalizacji ogólnospławnej obsługują firmy niemieckie, a Rafał Trzaskowski mówi o polskim bezrobociu..

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

No to teraz podaj różnicę między kłamstwem a manipulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

zeby uderzyc w ciebie wystarczy jedno slowo-kapus😛

moze sie okazac ze adriana wykonczy tez jedno slowo-fakt 🤣

gdyby sie wczytac w akta sprawy o ulaskawienie to chodzi tam o jedno- tym kobieta nie chcialo sie pracowac, gdy zamkneli zwyrodnialca musialy isc do ciezkiej fizycznej pracy[tak opisano we wniosku], teraz chcialy ciagnac od niego kase a zakaz zblizania im to utrudnia- tylko w jaki sposob ?? chyba stara chciala kasy za seks bo innego wytlumaczenia nie ma, jesli naprawde sie zmienil to zaden zakaz by mu nie przeszkadzal w wspieraniu finansowym.

galan masz racje po nas chocby potop- kawalerom do wziecia wystarczy pare flaszek mozgojeba , ci co maja dzieci jak ja mysla troche w dluzszej perspektywie i wyglada na to ze to pokolenia bedzie pierwszym od dluzszgo czasu,ktore bedzie zyc gorzej niz rodzice....

kto teraz bedzie kradl-senat a kto ???? macie co do tego watpliwosci ??😂

jest ale niewielka szansa ze i prezydent zacznie krasc- z politycznego punktu widzenia opozycji najbardziej oplaca sie minimalna porazka w wyborach, bo zwycieztwo w ciezkich czasach ktore nadchodza na pewno okaze sie porazka.

  • Like 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Skoro dzieci bez rodziców są jak tu ktoś napisał "nasze" to dlaczego ich nie wychowujecie w e własnych rodzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Teraz tak się wychowują dzieci i nie tylko pokolenie stracone .

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj