sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

jarecki    3274
19 minut temu, hubertuss napisał:

No to pis zaorał radiową 3. Odchodzą znani dziennikarze. Twórcy wycofują utwory. Dyrekcja bezczelnie kłamie na temat kulis całego wydarzenia. Zrzucają winę na niedźwiedzkiego. 

nie ma problemu zeby zweryfikować dane kto wygrał , wiec doczytaj , dziś pojawiły się nowe informacje z których wynika że kazik był na 4 miejscu ale sam narazie sceptycznie podchodzedo tej informacji , trzeba jeszcze poczekać  .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Wiesz czytać to można różne rzeczy. Ja czytałem wczoraj, że ktoś przerobił kod w nazwie strony by udać, ze coś się popsuło i by adres kierował na złą stronę. Wystarczyło wymazać kilka znaków dodanych w nazwie by wejść na właściwą stale działającą stronę. Jakieś dowody po dniu czy dwóch to już takie trochę wątłe są. Bo przez dzień lub dwa można coś tam wyprodukować. czemu zaraz po aferze dowodów nie pokazali.

Te twoje informacje to chyba kłamstwa szefostwa, które zobaczyło jakiego bigosu nawarzyło i boi się utraty stołków. Bo chyba nie trudno pomyśleć, że cenzura może Dudzie zaszkodzić.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
8 minut temu, Pafnucy napisał:

Inaczej to widzę. Obecnia jest tylko ogromna propaganda. 

Tak  robią  ogromną  propagandę  sukcesu   zgadzam się w 100%  sami  sobie  tym  szkodzą.  Ja bym  proponował  na  Prezesa TVP  Roberta Mazurka  albo  Witolda Gadowskiego.  Ale za czasów  PO-PSL  ataki  na  opozycje  (PiS)  były  i to  większe jak teraz  oraz  cenzura.

98001040_3021945411161205_16278040770416

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Katoliku obrzucasz tu ludzi błotem. Co on kombinował? Piszesz, że jesteś katolikiem a nikt tu z takim zapałem nie obrzuca ludzi błotem podając jakieś nie sprawdzone informacje czy insynuacje. Nie macie na niego żadnych haków. Próbowaliście z szambem i 20 groszami. Ale widać, że to nie bierze więc obrzucacie insynuacjami. Pytam się ciebie katoliku co on kombinował?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
Napisano (edytowany)
5 minut temu, hubertuss napisał:

Wiesz czytać to można różne rzeczy. Ja czytałem wczoraj, że ktoś przerobił kod w nazwie strony by udać, ze coś się popsuło i by adres kierował na złą stronę. Wystarczyło wymazać kilka znaków dodanych w nazwie by wejść na właściwą stale działającą stronę. Jakieś dowody po dniu czy dwóch to już takie trochę wątłe są. Bo przez dzień lub dwa można coś tam wyprodukować. czemu zaraz po aferze dowodów nie pokazali.

na pewno po czesi Masz racje i dla tego trzeba by poczekać , ale przekaz poszedł wczoraj jednoznaczny a najwiekszym przegranym w tej sprawie moze być sam kazik .a i polecam radio ,, ESKA '' 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Tak tak słyszałem w tv rano jak chyba Mann mówił, że teraz pojawiła się w pisie narracja by na Kazika zrzucić winę. Ale wiesz jak to działa. Jak piosenkę wywalili to jeszcze więcej ludzi zechce ją usłyszeć i więcej rozgłośni puścić. A najlepsze jest to, że Kazik kojarzony jest bardziej z prawicą.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5335

Marecku z tą "prażoną cebulą" masz jakiś kontrakt, że wklejasz ich memy wszędzie????


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
Napisano (edytowany)
10 minut temu, hubertuss napisał:

Tak tak słyszałem w tv rano jak chyba Mann mówił, że teraz pojawiła się w pisie narracja by na Kazika zrzucić winę. Ale wiesz jak to działa. Jak piosenkę wywalili to jeszcze więcej ludzi zechce ją usłyszeć i więcej rozgłośni puścić. A najlepsze jest to, że Kazik kojarzony jest bardziej z prawicą.

a nie nie , ja nie zwalam winy na Kazika nawet nigdy jego piosenek nie słuchałem , ale w polityke został wczoraj uwikłany , tylko taki boom możę być chwilowy przez tydzień .a potem czesc słuchaczy jego piosenek możę przestać słuchać jego utworów ,

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, marulekk napisał:

Marecku z tą "prażoną cebulą" masz jakiś kontrakt, że wklejasz ich memy wszędzie????

Nie   obserwuje  ich  na  srajbuku

31681597_1650875321626331_67734558013957

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No chyba za darmo nikt by tak nie pluł na innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635
yliłem się. Nie było żadnego ukrywania głosowania na Kazika" Były dziennikarz Polsatu ujawnia
Opublikowano dnia 17.05.2020 00:01
 
 
- To jest jednak głupota level master - "zniknąć" listę przebojów "Trójki", bo na pierwszym miejscu jest szydera Kazika Staszewskiego z J. Kaczyńskiego. Nie mogli się nauczyć na przykładzie TVN, który usunąwszy wszystkie materiały kompromitujące sędziego Juszczyszyna tylko przysporzył im popularności, dał drugie życie? - pisał były dziennikarz Polsatu i TVP3 Krzysztof Panek po zamieszaniu związanym z krytyczną wobec PiS piosenką Kazika w Liście Przebojów Trójki. Teraz skorygował swoją opinię.
48122
screen YouTube Polskie Radio

- Znajomy z branży muzycznej uświadomił mi, że przynajmniej w jednym aspekcie sprawy kompletnie sie myliłem, że nie było żadnego ukrywania wyników głosowania słuchaczy na listę przebojów „Trójki”. Tu cytat z wiadomości na priv: „Od początku istnienia Listy Trójki słuchacze mogą głosować wyłącznie na utwory, które są w tak zwanych propozycjach do listy przebojów. Te propozycje są układane przez Niedzwiedzkiego, do którego kilka lat temu dołączył Baron. Słuchacze nie mieli nigdy możliwości wpływać na ich kształt
(...)
Piosenka Kazika nie była podana w propozycjach do ostatniej listy, a jednak nagle okazało się, że wygrała całe notowanie. To pierwszy taki przypadek w dziejach tej audycji. Jako że jest ona poddana pełnej kontroli przez Niedzwiedzkiego nie stało się to przypadkiem, że złamał on ustalony przez sobie regulamin. Oznacza to prawdopodobnie, że podjął decyzję o odejściu z Trójki i chce to zrobić w nimbie męczeństwa


- pisze Krzysztof Panek

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Pafnucy napisał:

No chyba za darmo nikt by tak nie pluł na innych. 

A tego  to  nie  wiem  ja  tylko  obserwuje  i  podaje  dalej  za darmo   w trosce  o  dobro  Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5335

To ty taki współczesny męczennik zza ekranu jesteś


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, nie napisał:

podniecacie się, że jakiś dziennikarz nie puścił jakiejś piosenki w radiu za co wielu przedstawicieli rządu go skrytykowało, a tutaj jeden z najważniejszych polityków po, kandydat na prezydenta zastrasza dziennikarzy i mówi o likwidacji programów, które nie są mu przychylne i co? nikt się nie wypowie?

Spieszcie się państwo zadawać pytania z TVP Info, bo niewiele tygodni już zostało – zwrócił się Trzaskowski do dziennikarza TVP Info, który pytał o realizację deklaracje, jakie w kampanii samorządowej złożył obecny prezydent Warszawy. Bardzo się cieszę, że będę mógł rozmawiać, no jeszcze tylko przez parę tygodni, z redaktorami i redaktorkami TVP Info

demokracja i wolność wg. po, będą likwidować nieprzychylne media, jak u ruskich (tusk pokazał jak się pacyfikuje wprost i rzeczpospolitą, to ich styl)

Coś Ty to jest atak na kandydata ,no bo gdzie zadawać pytania przez tel tvp jakiemuś panu z łopozycji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
9 minut temu, marulekk napisał:

To ty taki współczesny męczennik zza ekranu jesteś

Nie. Po prostu zatroskany o dobro Polski obywatel

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A tą trójke to ktoś słucha czy tylko starsze dinozaury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Ja słucham czasami w aucie.  Ale cenzura zadziałała jak we wszystkich państwowych mediach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
19 minut temu, Ursus932 napisał:

A tą trójke to ktoś słucha czy tylko starsze dinozaury ?

W samochodzie bardzo często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
1 godzinę temu, Denwer napisał:

A tego  to  nie  wiem  ja  tylko  obserwuje  i  podaje  dalej  za darmo   w trosce  o  dobro  Polski

Robisz tutaj śmietnik. Podajesz fakty, które albo są insynuacja, albo kłamstwem albo oskarżają opozycję o to co kiedyś robili ludzie z pis gdy byli w opozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

 slucham stale III i bede sluchal dalej -ja jeszcze dostalem szczeponke na propagande i klamstwa od samego urbana wiec takie kundelki z malymi pis-iorkami mi nie szkodza😛

jeszcze wczoraj marecek pisal ze nie oglada kurwizji a dzisiaj pisze ze to obiektywna stacja- dziwne skad takie przekonanie ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Ja jakoś jednej stacji słuchać ciągle nie mogę, ale dziewczynki zaraziłem Matysiakami;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5335
21 minut temu, jacus napisał:

 slucham stale III i bede sluchal dalej -ja jeszcze dostalem szczeponke na propagande i klamstwa od samego urbana wiec takie kundelki z malymi pis-iorkami mi nie szkodza😛

jeszcze wczoraj marecek pisal ze nie oglada kurwizji a dzisiaj pisze ze to obiektywna stacja- dziwne skad takie przekonanie ??

Przez noc przemienienia dostał 😁


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mj23    43
8 godzin temu, nie napisał:

podniecacie się, że jakiś dziennikarz nie puścił jakiejś piosenki w radiu za co wielu przedstawicieli rządu go skrytykowało, a tutaj jeden z najważniejszych polityków po, kandydat na prezydenta zastrasza dziennikarzy i mówi o likwidacji programów, które nie są mu przychylne i co? nikt się nie wypowie?

Spieszcie się państwo zadawać pytania z TVP Info, bo niewiele tygodni już zostało – zwrócił się Trzaskowski do dziennikarza TVP Info, który pytał o realizację deklaracje, jakie w kampanii samorządowej złożył obecny prezydent Warszawy. Bardzo się cieszę, że będę mógł rozmawiać, no jeszcze tylko przez parę tygodni, z redaktorami i redaktorkami TVP Info

demokracja i wolność wg. po, będą likwidować nieprzychylne media, jak u ruskich (tusk pokazał jak się pacyfikuje wprost i rzeczpospolitą, to ich styl)

Tonie są dziennikarze , tylko partyjne aparatczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, marulekk napisał:

Przez noc przemienienia dostał 😁

Inne wytyczne z centrali .

marecek zmienia zdanie nie rzadziej niż nick .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj