sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jarecki    3274
1 godzinę temu, dysydent napisał:

czy Trzaskowski pracował kiedykolwiek w jakiej firmie od ścieków komunalnych abym uznał za zgodność z prawdą ten epitet?

wujo opowiadał jak pracował w MPO  w warszawie  , ładuje smieci na ciezarówke idzie jakaś paniusia z dzieckiem i mówi do dziecka  ,, patrz jak sie nie bedziesz uczył to bedziesz takim smiecarzem '' a wujo ,,  smieciarzem to jesteście wy , bo to wy smiecicie a ja to musze  oprzatać ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
3 godziny temu, jarecki napisał:

np . były w necie zdjecia jak pan kołodziejczak używa nawozu np. z importu , o i jezdzi maszynami z importu a nie ursusem 

 

Zakładając że nawozy z importu są tańsze a ciągników nadających do czegoś innego niż jeżdżenie po piwo to u nas sie nie produkuje, to ciężko mieć do niego pretensje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

To samo ludzie z zewnątrz mogą stwierdzić o naszej produkcji rolnej i po jaką cholerę dał się wciągnąć w ten strajk ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
Napisano (edytowany)

ale ja nie mam pretesji do niego tylko skoro  Kołodziejczak możę dokonać wyboru co jest dla niego dobre to dlaczego tego wyboru chce pozbawić konsumenta żwnosci , już Ardanowski z importemmleka wyskoczył ..................

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienio007    397
3 godziny temu, jarecki napisał:

kołodziejczak zaczyna być jak francja , jak traci konkurencyjność to wprowadzmy ograniczenia .

Byłem wczoraj koło gospodarstwa Kołodziejczaka i Wam powiem że on i jago dzieci nic nie muszą protestować . Wiem że nie ma żadnej krechy a to co tam już jest to na pokolenia wystarczy . On ma po prostu duszę wojownika i taki ktoś jest nam rolnikom potrzebny , tylko żeby szedł właściwą drogą  i aby tylko mądrymi ludźmi się otaczał .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Raczej krzykacza . Szybko ucichł po poważniejszych rozmowach z Ardanowskim . Na początku też mu uwierzyłem . Krzykacz i nic więcej .

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
21 minut temu, Pafnucy napisał:

A weź daj mu buzi . :D

Wiadomosci posłuchaj . Z całego świata normalnie . Trzaskowki , trzaskowski , Traz........

Sam mu buzi daj tfu co ty masz za upodobania 

Ja nie mam czasu tak jak ty siedzieć przed telewizorem  w warsztacie jeszcze robię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja mam . Tylko nie rozumiem tej twojej fascynacji . Ty na Biedronia głosuj . On tak jak ty chłopakami się głównie interesuje . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7551

Dla przypomnienia tylko że tak było by nie zapomnieć o tym DEMOKRACJA W STYLU POKO .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienio007    397
11 minut temu, hubertb napisał:

To samo ludzie z zewnątrz mogą stwierdzić o naszej produkcji rolnej i po jaką cholerę dał się wciągnąć w ten strajk ? 

Właśnie mnie się o ten strajk radził Szczepanito , czy Agrounia powinna się w to mieszać i czy jechać ma z Michałem ?  Ja mu powiedziałem że jeśli on tam pojedzie  to ja mu gumy wyleje . Na ostatnim proteście rolników w Warszawie miała nas być masa , bo to o wsparcie za te palenie opon się rozchodziło . Ja byłem , Szczepanito też , ale ogólnie to garstka ludzi tam była .  W lokalnym proteście u nas w Łęczycy  przeciw  decyzją Ardanowskiego  i ugulnie rządzącym  Szczepanito jako organizator prowadził peleton , ja jechałem zaraz za nim a smarkacz Racylek i mnie i Szczepanito od Pisowskich  popaprańców  wymyśla .  Nawet  gówniarz w innych tematach propagandę polityczną przeciwko nam uprawia , tylko że mnie to akurat takie coś   tylko śmieszy .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

Daj link z postulatami agro unni , widziałem kiedys  postulaty ale chce coś nowszego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienio007    397
16 minut temu, Pafnucy napisał:

Raczej krzykacza . Szybko ucichł po poważniejszych rozmowach z Ardanowskim . Na początku też mu uwierzyłem . Krzykacz i nic więcej .

Nie znam go za bardzo , ale jak te opony w stolicy spalili to już ostro było i prosił nas rolników o wsparcie w postaci przyjazdu na manifestacje do stolicy . Wszyscy rolnicy  go w olali . Mówię wam jaki tam był smutny obraz , jak nie mogliśmy na rondzie łańcucha z ludzi zrobić . Musiał się jakoś dogadać z Ardanowskim , bo rolnicy plecami się wtedy do niego odwrócili . 

11 minut temu, galan99 napisał:

Dla przypomnienia tylko że tak było by nie zapomnieć o tym DEMOKRACJA W STYLU POKO .

 

ZA Trzaskowskiego już się to nie powtórzy !!! 11 listopada za jago panowania będą parady równości . Swoją drogą czy prezydent Polski może zwalniać  dziennikarzy za zadawanie niewygodnych pytań ?????? Czy to karalne nie jest czasami takie sugerowanie że jeśli mi będziecie zadawać pytanie które mogą mnie skompromitować , to was z roboty wypi..le ????? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
37 minut temu, Pafnucy napisał:

Raczej krzykacza . Szybko ucichł po poważniejszych rozmowach z Ardanowskim . Na początku też mu uwierzyłem . Krzykacz i nic więcej .

Widzisz a ja pisałem na początku jego kariery że to krzykacz któremu się stołki w sejmie marzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdzie ? Pokaż link gdzie tak napisałeś ... 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Nie pamiętam już nazwy tego tematu może zetorki12 pamięta zapytaj go 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Przecież PAK to taka "emeryturka" dla ludzi MON. Nawet BIGOS wystrzelili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

juz bylo dwoch takich co ksiezyc ukradli no i jeden co na kogucie tam polecial-wiec tradycje kosmiczne mamy mocne.

dzisiaj opalalem sie pod zetorem,sluchajac trojki i warkotu helikopterow latajacych w gorskie okolice, na zakonczenie popoludniowej audycji redaktor-powiedzial moze sie jeszcze uslyszymy....pare godzin prawie kazdy dzwoniacy napieprzal na szambo z pis-uaru wiec watpie zeby dlugo zagrzal miejsca w radio,

dzisiejsza laurke w tv trzeba zestawic z ostatnim filmem sekielskich -jakie macie przemyslenia??????????

  kto glosowal na ursule von und zu niedawno ??? kto jest komisarzem rolnictwa bo juz zapomnialem jego twarz😛  jak oni mogli tak sie odwdzieczyc prezesowi i dac bilion niemcom ??? 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

jak nastepny raz bede robil z przednim napedem i misa olejowa to ciebie zawolam zebys pokazal jak robic obok😛 sa tacy co godzinami moga kleczec a inni wola sobie polezec,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

No ale miałeś się opalać a nie miski i napędy robić ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
6 minut temu, jacus napisał:

jak nastepny raz bede robil z przednim napedem i misa olejowa to ciebie zawolam zebys pokazal jak robic obok😛 sa tacy co godzinami moga kleczec a inni wola sobie polezec,

A co tam robiłeś ? Wszak Zetory się nie psują . No prawie ...

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

on sie nie zepsul to byla planowa naprawa😂a ze sloneczko przygrzewalo to sie moglem opalac, niestety po poludniu tak walilo po oczach ze nawet nie widzalem gdzie sruby skreca a co mowic o strzelaniu z nakretek do helikopterow 🤣.

troche wolnego przed sianokosami wiec trzeba troche grzmota podremontowac, przewaznie pod 600mtg rocznie robi wiec zawsze cos sie moze zepsuc, tu cieknie tam cieknie to sie urwalo to naderwalo, tu brakuje srubki ,tu nakretki tam szpilki , tu cos brakuje tu niedokrecone i tak prawie tydzien z przerwami,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

600 ??? O ja pierdzielę . Nie wysiadasz z niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj