Gość

Koronawirus

Polecane posty

DTaras    1951

Popier... się Wam tematy. Przetestowali zakłady na Śląsku. Ok. 90 % pozytywów jest bezobjawowa. Teraz możecie sobie łatwo wyliczyć, że 20 tys. ujawnionych przypadków w Polsce to tylko próbka i rzeczywiście na tym polu bliżej nam do Niemiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4654
Napisano (edytowany)

Sośnierz oblicza faktyczną liczbę chorych na 140 - 150 tys. Na podstawie wskaźnika zgonów, który dla krajów byłego bloku wschodniego w tym dla wschodnich landów Niemiec wynosi 0,7 %. Jeśli pomnożyć 140000 przez te 0,7 % otrzymamy wynik około 1 tys zmarłych. Mi się w aż tyle nie chce wierzyć. Ale na bank oficjalne dane są zaniżone.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Jeżeli to dokładnie 97% tak jak teraz mi podpowiedzieli to łatwiej Ci będzie uwierzyć w Twoją wersję. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3057

powtorze jeszcze raz - w krakowie przebadano probki krwi- z 1000 wyszlo 20 ktorzy przeszli zakazenie i nie wiedzieli nawet o tym....36 milionow obywateli razy 2 % -macie gdzies kalkulator bo moga mi sie zera pomylic- wychodzi mi cos jak 72 i jakies zera do tego.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Twoje i moje liczenie to uproszczenia. Gdyby jednak policzyć ludność miast to kwota wychodzi i tak zacna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3057

prawie nigdy nie pada deszcz w kalifornii-dobrze ze u nas nie kalifornia i pada a nawet ostro leje,mialem isc cos robic ale mi sie odechcialo,swinie namieszam i fajrant do wieczora😛

tak naprawde nikt nie wie ile naprawde w polsce mieszka ludzi i gdzie rzeczywiscie przebywaja-gdyby policzyc deklaracje smieciowe to krakow jest znowu mniejszy od lodzi i mieszka w nim 600 tys mieszkancow, w warszawie 1,7 mln, gdyby popatrzec na spisy wyborcow to sporo ludzi juz dawno tu nie mieszka -wyjechali i nie chcialo im sie papierologii uzupelnic.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewink    141

Do tych obliczeń to proszę odjąć jakieś 5300 mieszkańców mojej gminy. Bo u nas żadnego świrusa nie ma, pały bez masek jeżdżą i załatwiają swoje sprawy po wioskach, tylko ludzie na oko poława nosi kagańce i to większość pod brodą 😷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4623
8 godzin temu, DTaras napisał:

Ok. 90 % pozytywów jest bezobjawowa.

gdzie ty masz tych ludzi ??  i skont te głupie dane 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6438
5 minut temu, jacus napisał:

"- Nasze działania i ustalenia aktualnie trwają. Rozmawiamy z księdzem i innymi uczestnikami, ponieważ naszym zdaniem nie były przestrzegane przepisy dot. obostrzeń w stanie epidemii. W takiej formule, w jakiej to sie odbywało nie powinno zostać przeprowadzone - mówi w rozmowie z Onetem mł.insp. Joanna Kącka, rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi.

A teraz Pan premier i jego biesiada.

https://wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Radia-ZET/Michal-Wojcik-Ja-staram-sie-stosowac-zalecenia-ale-premier-nie-zlamal-prawa

"Oczywiście, każdy powinien przestrzegać zaleceń, ale tutaj nie było złamania przepisów prawa. Jeżeli to jest zalecenie, to zaleca się. Ja staram się stosować, ale to zależy od każdego jak podejdzie do tego typu sprawy – mówi gość Radia ZET Michał Wójcik pytany o premiera w jednej z restauracji. Mateusz Morawiecki bez maseczki, bez zachowania odległości siedział przy stoliku m.in. z właścicielami restauracji.
- Specjalnie sięgnąłem do rozporządzenia Rady Ministrów. Tam jest napisane tylko ile osób ma być na powierzchni w restauracji – to 4 metry na 1 osobę. Zalecenia dodatkowe są w specjalnych regulacjach, które przedstawia GIS, ale to są zalecenia a nie nakazy – dodaje wiceminister sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4654

Ciekawe czy wlepią im po 10 tys jak tym dwóm kobietom co to w koło sądu najwyższego chodziły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3057

za taka odzywke do policji czy do kogokolwiek innego to 1000 zl minimum i 24 h na dolku.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

jacus - przedstawił się? Podał powód niepokojenia? Zaczepił jak żul w parku to dostał adekwatną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3057

jak widac na zalaczonym obrazku to byl umundurowany funkcjonariusz policji panstwowej na sluzbie.. az dziw ze jej nie zatrzymali-to chyba byli jacys przebierancy 😛, ja tez w maseczce nie chodze ale licze sie z konsekwencjami i gdybym widzial to bym zalozyl, moja byla nauczycielka ze szkoly wyprosila mnie ze sklepu ktory prowadzi


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Policjant ma wzorowo stosować prawo. Wszystko celem niepodważalności dowodu. Nie lżyła Policjanta ani nie podważała powagi munduru odpowiedziała na zaczepkę. Nomen omen stała tam zgraja jakichś pier$#@nych kleksów jeżeli mowa o formacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wyłącz  TVN  Włącz  Myślenie 

100838294_3040562162632863_7214050524625

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4654

Nie rozumiesz tak prostej sprawy? To tylko pokazuje jak się wami manipuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

To nie chodzi o pokazanie trendu przyjacielu? Ujęcie wzrostu w czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj