Gość

Koronawirus

Polecane posty

Gość   
Gość

żaden mod nie widzi co on tu wyprawia ? nie samą polityką człowiek żyje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 minut temu, Generał napisał:

z-czego-sie-pan-utrzymuje-.jpg

18 lutego Jerzyk wygrał proces z Krystyną Pawłowicz. Najśmieszniejszy jego tekst do niej w historii coś w stylu ".....niech Pani poczuje motyle w brzuchu...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

59465588675bd_p.jpg?1497859251

 

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, Ywa napisał:

18 lutego Jerzyk wygrał proces z Krystyną Pawłowicz. Najśmieszniejszy jego tekst do niej w historii coś w stylu ".....niech Pani poczuje motyle w brzuchu...."

Jakie sądy takie wyroki chciałoby się rzec ......

A żeby nie było mi Owsiak nie przeszkadza chce chłop zarobić pomagając przy tym innym ale nie podoba mi się stawianie go na piedestale jakby niewiadomo co zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
39 minut temu, cinek1808 napisał:

Póki co jeżdżą, do kiedy? Na stacji dziś poinformowali, że ją zamykają.

Została mi ostatnia rolka, więc jutro wypadałoby pojechać na małe zakupy po toaletowy, ale na rowerze(to już zaleta, samo zdrowie).

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
10 godzin temu, Roman4321 napisał:

 

 

Bosak w recenzji tarczy antywirusowej dla przedsiebiorców stwierdził że jest to jak betonowe koło ratunkowe rzucone przedsiębiorcom by sie zadużali więc szału nie ma

A co ten kretyn wie o przedsiębiorczości? O burdach i marszach pseudonarodowców to tak.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

@Ywa u nas nie ma nawet PKS i PKP każdy jest zdany na własny środek lokomocji. W tym okresie bezpieczniejszy niż komunikacja miejska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Ten temat to jeden wielki śmietnik. A gdy ktoś napisze coś z sensem o koronawirusie w temacie cen zboża,mleka czy bydła to zaraz ostrzeżenia. Tutaj to jakieś polityczne szambo się widzę zrobiło.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
3 godziny temu, jacek1296 napisał:

A co ten kretyn wie o przedsiębiorczości? O burdach i marszach pseudonarodowców to tak.

A który polityk wie ? Duda, Kidawa ? Wszyscy mają doradców od wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzyu05    5
radekz200 napisał:

Umarła 27 kobieta 😕 coraz młodsi ludzie 

była po carskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

ExMarszałek Karczewski poszedł do roboty do szpitala z którego ... w którym pracował wcześniej
ten z kolei polityk żaden ale lekarz z wykształcenia i skoro olał senackie przepychanki i wrócił do zawodu to albo uznał gdzie będzie potrzebniejszy albo że w towarzystwie jakie widział na codzień ostatnio ładu już żadnego nie ma i na tych bufonów nie ma co liczyć.
"Róbmy swoje" i nie liczmy na nikogo bo jak liczba zarażonych wymagających hospitalizacji przekroczy jakieś dziesięć tysięcy w Polsce to politycy na pewno teraz dbają bardziej czy ew dla nich łóżko się znajdzie niż o to czy nasza waluta po tym wszystkim będzie cokolwiek warta czy jaka gospodarka się po tym wszystkim ostanie
wyczytałem wczoraj o pomyśle obrad parlamentu na stadionie narodowym aż mi się z "Gwiezdnymi Wojnami" skojarzyło xD
Jak Glapiński zawali zarządzanie pieniądzem to ... niech Go ręka Boska broni jako kto przejdzie do Historii.

Pomieszanie epidemiologii z polityką u mnie tu było ale samo życie je miesza.
Trzeba działać z rozwagą i jeśli kto nie wie co robić to spośród swych prywatnych znajomych lepiej zapytać jakiego medyka czy pielęgniarkę bodaj niż kierować się internetowym lub telewizyjnym śmieciem informacyjnym bo można do reszty popaść w  bezsensowne działania których masę nawet wokół siebie widzę że nie podam przykładów bo post już przydługi.

Edytowano przez dysydent
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5334
1 godzinę temu, racyl napisał:

A co władza skąpi kilku drobnych milionów  😭, że  swoje macki wyciąga do swojego " starego elektoratu"

 

Edytowano przez marulekk
  • Thanks 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

a dzięki bo sam zamierzałem te żebry wstawić ale - jak widzę - Racyl już dawno mnie ubiegł
w zasadzie pucharek dla Racyla ale będzie jeszcze okazja :) 

władza dopiero co jedne media dofinansowała ale tak to jest - daj jednemu burkowi żeby grzecznie szczekał to wszystkie pieski z okolicy się zlecą. 
W zasadzie Kościół jako całość powinien być zainteresowany dofinansowaniem de facto jedynych katolickich mediów w Polsce i można by przez tacę na mszach ale wirus msze rozegnał i musiało się to a'la Owsiak skończyć.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

Dysydent i dla Ciebie puchar, bo i się uśmiałem, ale i pod rozwagę wziàłem. 

  • Thanks 1

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

no pisałem że mam dobry ubaw choć coraz bardziej śmierć ludzi choć w obecnej sytuacji nieunikniona to i tak mi coraz bardziej tę wesołość tonuje. ale poczynania reszty to jak na szalonej kreskówce o jakich Smerfach co Gargamela z Klakierem z lasu usłyszeli

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj