alvaroalvaro78

Dopłaty bezpośrednie 2020

Polecane posty

HANK    15

ulga jest na zakupione grunty na 5 lat (zostało ci 3,5), z aktem notarialnym do gminy i złożyć wniosek musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobra zmiano się spisałaś i 27 mi zaliczkę dałaś 😁 brawo Ty 

Powiat EBE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sprzedawczyki czekajcie niech się chociaż pochylą i dopiero zaczynajcie całować... 🤣🤣🤣

To nie pisiory dają te pieniądze tylko UE

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Unia daje, ale my też unia 😁

A druga sprawa że nie mają obowiązku wypłacać wcześniej zaliczek

Platfusy nigdy zaliczek wcześniej nie dawali, pamiętam rodzice zawsze po nowym roku otrzymywali 

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2282

ludzie więcej prywatności szacunku do siebie może jeszcze ,dokładny adres i numer konta podacie bo ktoś z internetu od was wymaga

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niech se wezmą te dopłaty nie potrzebuje ich jałmużny tylko niech dadzą godny zarobek na uprawach i hodowli a nie banda złodziei z pewną pensyjką , dietami i ciort wie z jakimi nagrodami jeszcze łaskę robią że wypłacają kasę z UE? @Ursus932 nie rozśmieszaj mnie nie masz godności za grosz czy jak? 

I bez urazy do nikogo nic nie mam ale jak tu wchodzę i czytam takie wazeliniactwo to mam zwyczajnie odruchy wymiotne. 

Przejrzyjcie na oczy to zwykłe zagrywki polityków aby prowadzić na smyczy bandę baranów. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Biom napisał:

Niech se wezmą te dopłaty nie potrzebuje ich jałmużny tylko niech dadzą godny zarobek na uprawach i hodowli

kto ma ci dać? jacy oni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabio    79
Przed chwilą, Biom napisał:

Niech se wezmą te dopłaty nie potrzebuje ich jałmużny tylko niech dadzą godny zarobek na uprawach i hodowli a nie banda złodziei z pewną pensyjką , dietami i ciort wie z jakimi nagrodami jeszcze łaskę robią że wypłacają kasę z UE? @Ursus932 nie rozśmieszaj mnie nie masz godności za grosz czy jak? 

 

1 minutę temu, Biom napisał:

Niech se wezmą te dopłaty nie potrzebuje ich jałmużny tylko niech dadzą godny zarobek na uprawach i hodowli a nie banda złodziei z pewną pensyjką , dietami i ciort wie z jakimi nagrodami jeszcze łaskę robią że wypłacają kasę z UE? @Ursus932 nie rozśmieszaj mnie nie masz godności za grosz czy jak? 

wes i daj na cele c harytatywne a nie czekaj  jak na zbawienie co roku z czego bys splacil kredyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie mam kredytów źle trafiłeś. 

4 minuty temu, pafnucy napisał:

kto ma ci dać? jacy oni?

Jako Zetorek byłeś bardziej bystry.

Uważajna Nich buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tia . w tym rzecz że Oni,nie są od dawania i zapewniania cen. wymagać należy od nich przyjaznej polityki rolnej i nie podstawiania rolnikowi nogi jak kaczor.

bo takie gadanie że niech mi zapewnią to raczej marzenia z poprzedniej epoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    3008

Przecież za pełowców też zaliczki dawali, tylko pod koniec ich ostatniej kadencji. I już Jurgiel poinformował, że nie będzie wyrównania dopłat, czemu mnie to nie dziwi 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
33 minuty temu, Biom napisał:

Niech se wezmą te dopłaty nie potrzebuje ich jałmużny tylko niech dadzą godny zarobek na uprawach i hodowli a nie banda złodziei z pewną pensyjką , dietami i ciort wie z jakimi nagrodami jeszcze łaskę robią że wypłacają kasę z UE? @Ursus932 nie rozśmieszaj mnie nie masz godności za grosz czy jak? 

I bez urazy do nikogo nic nie mam ale jak tu wchodzę i czytam takie wazeliniactwo to mam zwyczajnie odruchy wymiotne. 

Przejrzyjcie na oczy to zwykłe zagrywki polityków aby prowadzić na smyczy bandę baranów. 

A co mam napisać w tym temacie? "no k**wa uje dały mi znów te j**ane dopłata w firmie zaliczki , po co przecież ja nie chciałem" może być 🤔

Osobiście też bym chciał opłacalne ceny a nie te jałmuzne dopłatową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25733

Ja pierdacze,  zaliczka właśnie wpłynęła. I wygląda na więcej jak 70%.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7614
25 minut temu, kris91 napisał:

Przecież za pełowców też zaliczki dawali, tylko pod koniec ich ostatniej kadencji. I już Jurgiel poinformował, że nie będzie wyrównania dopłat, czemu mnie to nie dziwi 😏

Dopłaty by byli już dawno zrównane ale Polski rząd sam zrezygnował z tego tak zrezygnował nie chciał wyrównania dopłat dla Polskiego rolnika można o tym poczytać nic nie jest utajnione .

To co do cen na płody rolne co wielkiego oczekiwać jak nasza Gospodarka  uzależniona od zachodnich przetwórni .

Zaliczka 70 % LZA  18 ha .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Agrest napisał:

Ja pierdacze,  zaliczka właśnie wpłynęła. I wygląda na więcej jak 70%.

 

U mnie jest 70%, oczywiscie bez onw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2282

ja od obecnego rządu niczego nie wymagam bo tam nie ma od kogo ( nikogo mądrego) chciałbym aby jedynie nie przeszkadzali i nie wykańczali chłopa idiotycznymi przepisami

ps  nie jest więcej niż 70 % tylko kurs euro w tym roku jest na naszą korzyść  i stąd większe zaliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25733

Może i 70% , zapomniałem że 3ha zakupiłem. To akurat jakieś 2500. I taka różnica względem ubiegłego roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2282

to żeś podwójnie zarobił 1 raz więcej dopłat po 2 większy kurs 😀 

Edytowano przez matek89121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7614
8 minut temu, Agrest napisał:

Może i 70% , zapomniałem że 3ha zakupiłem. To akurat jakieś 2500. I taka różnica względem ubiegłego roku 

Po ile płaciłeś za 1 ha ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
    • Przez margoo78
      Czy ktoś zna więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu silosów zbożowych? Zastanawiam się, czy będzie się to wiązać z jakimś cyrografem na 5 lat.
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez versus
      Witam wszystkich,
      Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie - Mazowieckie.pl
      Niestety dopłaty do paliwa rolniczego będą nie wypłacone w całości, przynajmniej na razie. Może macie informacje z innych województw jak sprawa wygląda??Dlaczego nie zostaje uzupełniona kwota od razu??...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj