yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

6465    12419
27 minut temu, Dream1990 napisał:

Ja mówię że jak coś zginie to zawsze ktoś z bliska który dobrze wie co gdzie leży. A widział ktoś taki krótki wałek? 70cm

Mnie pytasz?  Nie rozglądałem się. 😁

U mnie jest sołtysa wałek ale legalnie kupiony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, Krzysztof81 napisał:

Ale trzeba mieć najebane pod deklem żeby tyle chcieć za takie coś. To nawet na Podkarpaciu by nie przeszło.

Oj chłopcze widzę, że ostatnio masz ogromny ból odwłoka więc może kup sobie gdzieś maść na ból d*py i Ci przejdzie. 

Ja wiem że Ci szkoda bo na Podkarpaciu ludzie kupują ursusy w ideolo stanie za 70 tyś no cóż kto bogatemu zabroni 😉😉 A Ty tłucz dalej fynda wyciągniętego z krzaków u Niemca🤣🤣🤦‍♂️🤦‍♂️

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761
3 godziny temu, czesio200 napisał:

To dużo kobitek tam masz w robocie do obrobienia chyba...

Ale to był cytat, ja niepalący od przeszło 7 lat już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

yyyy , ale teraz do tego cytatu to napisałeś ? 🤔:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761
7 minut temu, pafnucy napisał:

yyyy , ale teraz do tego cytatu to napisałeś ? 🤔:D

Tak

Wiem do czego dążysz, ale u mnie palenie z seksem nie szło w parze, rzuciłem tylko palenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172

A to ile ? 😂 U mnie nawet po 4 papierosy na godzinę 😅

7 minut temu, bratrolnika napisał:

Tak

Wiem do czego dążysz, ale u mnie palenie z seksem nie szło w parze, rzuciłem tylko palenie

U mnie też nie idzie 😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7977
4 godziny temu, magic88 napisał:

Witam, kojarzy ktoś handlarza Kras Rol z Ługi-Rętki k/Siedlce? Warto tam w ogóle do niego zaglądać? 

nie warto, chyba że szukasz padliny.

Edytowano przez Uziu92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196
Dream1990 napisał:

opryskiwacz + c 330

skąd jesteś bo chyba mam taki wałek od starego opryskiwacze 400l i do 330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Marl napisał:

https://www.olx.pl/oferta/john-deere-7710-2003r-CID757-IDGxaFV.html#833e31442f  

Czy to warta uwagi oferta? Czy Autopower w tych modelach tez jest zawodny jak w serii 6x20 ?

Od razu widać że sprzęt z zagranicy bo opony konkret a nie pierwsze lepsze kolarzowki jak to w Polsce bambry zakładają. Jak w dobrym stanie i nie wyjebany to będzie chodził a co do awaryjności to w używanym sprzęcie trzeba być gotowym na wszystko.

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3893
TheraRolnik napisał:

Taa i weź na takich oponach np. oraj 

Na Podkarpaciu jeszcze baby pług ciągają, ewentualnie woły jak jakiś bogatszy gospodarz a Ty z ciągnikiem wyskakujesz 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9964
11 godzin temu, soltys48 napisał:

Jego pierwszego podejrzewałem ,ze moje wałki kupił od szwagra ale zarzekał się na wszystkie świetości świata ,ze nie kupił

a tydzień później go ojebał szwagier🤣

Karma wraca  :D do jakiejs rotacyjnej mi go "dorzucił"

10 godzin temu, stempos1980 napisał:

Ja w lato kupiłem za 180 zł wałek 240nm tylko do opryskiwacza i ciapka to też skracalem po parę cm bo za dlugi był do biardzkiego 

Ja w opryskiwaczu mam zrobiony z profila 20x20 i 15x15 jak dobrze pamiętam.  Z 10 lat juz trzyma po tym jak ojciec kupil nowy do opryskiwacza a ja na drugi dzień zapomnialem zeby zaczep przesunąć, opuscilem opryskiwacz i nowy wałek sie zgial :o na szybkio takie cos ogarnąłem i trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

I będzie trzymał.W polowych opryskiwaczach niema dużego obciążenia chyba że  mowa o opryskiwaczy polowym że strumieniem powietrza to już trzeba dobry wałek tak jak do sadowniczego ooryskiwacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9260

Z ostatniej chwili:

Rzecznik Rządu podał, że to nieprawda, jakoby w dniu 1 listopada cmentarze miałyby być zamknięte dla obywateli. W związku z dobrą sytuacją pandemiologiczną Rząd planuje nawet otwarcie kilku nowych cmentarzy. Koniec komunikatu.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
33 minuty temu, jahooo napisał:

Z ostatniej chwili:

Rzecznik Rządu podał, że to nieprawda, jakoby w dniu 1 listopada cmentarze miałyby być zamknięte dla obywateli. W związku z dobrą sytuacją pandemiologiczną Rząd planuje nawet otwarcie kilku nowych cmentarzy. Koniec komunikatu.

No pewnie że będą otwarte ale dla tych "wyżej" z Warszawy 👍 szpitale też są do nich otwarte żeby kogoś odwiedzić, ciekawe czy burdele też otwierają dla nich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, TheraRolnik napisał:

ciekawe czy burdele też otwierają dla nich 

to Cię najbardziej interesuje? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj