yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

jahooo    9246

wapno sieję też rozsiewaczem Unia Brzeg za 1500zł 800kg na dwa talerze i nie jeżdżę ślad w ślad, ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9246

jak masz poziome mieszadło, to da radę na mały areał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
4 godziny temu, MF675ursus napisał:

Za tyle to Raucha kupisz, gdzie są dwie tarcze i załadunek nawozu na wysokości rozporka...

Do motyla to trzeba drabinę do samego nieba albo skakać po ramię.W kosie to jeszcze się stanęło na kole ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9246

To pewnie z połowa forum by ci pod jajami przeszła, panie Gortat

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9920
12 godzin temu, daron64 napisał:

Najgorsze, że sporo rzeczy, co przerzucam, to nawet nie mam pojęcia na co mógłbym wykorzystać, ale i tak żal wyrzucić 😛

Zastosuj zasade 3 dotkniec, co jest ruszone 3 razy na zlomie i nie użyte, wyjezdza na skup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
8 godzin temu, stempos1980 napisał:

Ten rozsiewacz jest mojgo brata tylko tyle że ja go 2 lata używałem.chce mi go sprzedać po rodzinie za całe 3000 tys zł.gdyby nie ja to już by go dawno nie było bo poszedł by na %

 

Tego kupiłem za 3.5tysia. 3k za motyla to dość..wygórowana cena

rozsiewacz-wapna-nawozu-nie-rcw3rcw5-ursus-lodwigowo-sprzedam-492111232~2.jpg

Edytowano przez daron64
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
2 godziny temu, daron64 napisał:

 

Tego kupiłem za 3.5tysia. 3k za motyla to dość..wygórowana cena

rozsiewacz-wapna-nawozu-nie-rcw3rcw5-ursus-lodwigowo-sprzedam-492111232~2.jpg

Jak tylko chodzi to co chcieć więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Chodzi, ale mam problem z hydromotorem - ścina mi śruby od dekielka i wywala olej. Wymieniłem ten silnik hydrauliczny na nowy i dalej to samo. Co jakiś czas, jak odpalam, to tak jakby coś się przycinalo, olej nie miał ujścia i zrywał śruby trzymające dekielek przy wałku. Nie mam kompletnie pojęcia w czym może leżeć problem. Pierwszego tira rozwiozlem praktycznie bez problemu - raz tylko wymieniłem śrubki. Za to przy drugim ścinało na potęgę. Dlatego wymieniłem hydromotor, ale po wymianie też chyba ze dwa razy mi scielo. A potem znowu bezproblemowo wywiozlem. Nie wiem, gdzie szukać przyczyny takiego zachowania.

A poza tym wsio ok - opony w stanie zadowalającym, blacha zdrowa, powspawawywane jakies wzmocnienia w ramę, rama zdrowa, wszystko odmalowane. Nie ma tylko w skrzyni tej takiej ramy do odciążania taśmy, ale woziłem Morawiec naładowane z czubkiem i nie było żadnego problemu. Sama taśma też niedawno wymieniana.

 

Z tym ścinaniem śrub to po drodze na przewodach jest w sumie tylko jeszcze taki trójnik ci nic poza nim. Nie wiem czy w nim jest coś, co mogłoby blokować olej.

A czy czegoś chcieć więcej? Napewno wąsko rozrzuca - tak realnie to z 6m. Tira na 4.5ha to woziłem na dwa razy po calosci. Także przydałaby się możliwość zwiększenia ilości wysiewu. 

Ale z drugiej strony - na te paręnaście hektarów ornego myślę, że sprzęt w zupełności wystarczający.

Edytowano przez daron64
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760

Przecież to sprzedaje jedna z większych wulkanizacji w okolicy, jak dobrze pamiętam to Krępa koło Łowicza, i pewnie gwarancję dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EteroxPL    2

Panowie nadeszła chwila kiedy chcę odejść od zgrabiarki gwiazdowej na coś lepszego, dokładniejszego, wygodniejszego i czym można szybciej zrobić, dlatego szukam zgrabiarki karuzelowej. Możecie mi powiedzieć na co uważać przy kupnie? Jakie marki brać pod uwagę, jakie omijać?

Czy da się do 4 tys znaleźć sprzęt do 3m który będzie dobrze wspołpracował z T25? Rocznie 20ha, łąki równe jak stół.

Takie coś jest warte uwagi?:

Ten pottinger mnie bardzo interesuje:

https://www.olx.pl/oferta/zgrabiarka-pottinger-CID757-IDFjd3k.html#a6e8aeb102

https://www.olx.pl/oferta/zgrabiarka-karuzela-do-siana-CID757-IDFpDim.html#a6e8aeb102

https://www.olx.pl/oferta/zgrabiarka-karuzela-CID757-IDFflth.html#a6e8aeb102

 

PS: wiem, że teraz jest ciężki okres na zakup takiego sprzętu, ale w zasadzie mi się nie pali i będę szukał czegoś na bierząco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EteroxPL    2

@PRIMO już widziałem od razu wpadła w oko, ale trochę daleko, a nie ma teraz za bardzo czasu jeździć po kraju (zresztą tak zawsze jest w rolnictwie)

Szukam głównie w lubelskim, podkarpackim i świętokrzyskim, ponieważ mieszkam przy samej Ukrainie (okolice Zamościa)

Edytowano przez EteroxPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061

@EteroxPL czasem trzeba zaryzykować i kupić kota w worku. 

Kuhny to dobre i pancerne zgrabiarki. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
3 godziny temu, KOSTEK12 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/opony-16-9r38-pirelli-bieznik-100-420-85r38-CID757-IDEWxeO.html

prawie nówki,tylko dlaczego ktoś sprzedaje opony w takim stanie,jest jakaś opinia o sprzedającym?

po czym wnioskujesz że nówki, Pirelli już parę ładnych lat nie robi opon rolniczych


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224

Grzadziel/lapa scierniskowca… czym ja mozna zastapic (material) przy budowie agregatu do uprawy uproszczonej? Kupic grzadziel i odciac niepotrzebna czesc to najprostsze rozwiazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj