yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

sladan    328
4 godziny temu, EteroxPL napisał:

Panowie nadeszła chwila kiedy chcę odejść od zgrabiarki gwiazdowej na coś lepszego, dokładniejszego, wygodniejszego i czym można szybciej zrobić, dlatego szukam zgrabiarki karuzelowej. Możecie mi powiedzieć na co uważać przy kupnie? Jakie marki brać pod uwagę, jakie omijać?

Czy da się do 4 tys znaleźć sprzęt do 3m który będzie dobrze wspołpracował z T25? Rocznie 20ha, łąki równe jak stół.

Takie coś jest warte uwagi?:

Ten pottinger mnie bardzo interesuje:

https://www.olx.pl/oferta/zgrabiarka-pottinger-CID757-IDFjd3k.html#a6e8aeb102

https://www.olx.pl/oferta/zgrabiarka-karuzela-do-siana-CID757-IDFpDim.html#a6e8aeb102

https://www.olx.pl/oferta/zgrabiarka-karuzela-CID757-IDFflth.html#a6e8aeb102

 

PS: wiem, że teraz jest ciężki okres na zakup takiego sprzętu, ale w zasadzie mi się nie pali i będę szukał czegoś na bierząco ;)

U mnie podobny pottinger współpracuje z T25. Idealna zgrabiarka do tego ciągnika

4 godziny temu, PRIMO napisał:

Ten kuhn do T25 może być trochę za ciężki

20160502_091213_HDR.jpg

4 godziny temu, EteroxPL napisał:

 

 

Edytowano przez sladan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061

@sladan wcale nie za ciężki. 

Przed Zetorem miałem właśnie T 25 i doskonale sobie radził z taką zgrabiarką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    328

Skoro tak, to ok. Wydaje się być dość odsunięta od ramion i mieć bardzo masywną ramę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061

@sladan w porównaniu do mojej to ta z linku jest jakby delikatniejsza. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, szczypka napisał:

Wszystko zależy jak będziesz uzytkował i ile ha na sezon ma przewalać. Ja mam tolmeta, mam 50 ha plus  usługi to  z 200 ha rocznie obskoczę i jestem zadowolony, bierz od razu piasty bezobsługowe bo z kalamitkami byś pierolca dostał przy smarowaniu.

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14128
3 godziny temu, PRIMO napisał:

@sladan w porównaniu do mojej to ta z linku jest jakby delikatniejsza. 

 

taka z ruskim ciągnikiem chodziła bez problemu, swoją drogą mógł bym to sprzedać tyle że z mazowsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14128
16 minut temu, eMJot87 napisał:

jakie okolice Mazowsza? cena?

okolice ostrołęki, brakuje kilku zębów i ogólnie to musiałbym to zapiąć zobaczyć w jakim stanie bo senior tym grabił. go puszczaliśmy od miedz i rowów a ja siódemką latałem, to później mi tylko wałki na koncach poprawiał. Z 1500 bym chciał, tylko tak jak mówię kilka zębów brak i do solidnego mycia bo mchem oblazłą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196
soltys48 napisał:

6 godzin temu, szczypka napisał:

piasty bezobsługowe wytrzymały już ok 400ha i żadnej ingerencji-uprawa pożniwna i po orce pół na pół

ja mam bezobsługowe w brodnicy to porażka wszystkie łożyska poleciały.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16869
slawek74 napisał:

ja mam bezobsługowe w brodnicy to porażka wszystkie łożyska poleciały.....

odezwij się do pafnucego. zniknęły mi kontakty z telefonu.


mu, nie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    210
2 godziny temu, slawek74 napisał:

ja mam bezobsługowe w brodnicy to porażka wszystkie łożyska poleciały.....

 

11 godzin temu, soltys48 napisał:

piasty bezobsługowe wytrzymały już ok 400ha i żadnej ingerencji-uprawa pożniwna i po orce pół na pół

 

13 godzin temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Wszystko zależy jak będziesz uzytkował i ile ha na sezon ma przewalać. Ja mam tolmeta, mam 50 ha plus  usługi to  z 200 ha rocznie obskoczę i jestem zadowolony, bierz od razu piasty bezobsługowe bo z kalamitkami byś pierolca dostał przy smarowaniu.

Trzeba jeszcze wiedzieć że takie łożyska klepie i składa kilka fabryk. Są lepsze i gorsze, także nie ma co do końca porównywać bo jednemu wytrzyma długo a innemu padną szybko. Mam kuzyna co pracuje w fabryce łożysk w Kraśniku i mówi że to jest tak składane że nie ma prawa się tam woda czy błoto dostać i ma długo wytrzymać. Znajomy jak kupował bronę Staltecha to wzioł na zwykłych łożyskach bo sam szybko takie wymieni, ja mam Tolmeta i narazie nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam na obsługowych, gdyby nie to że ktoś nie podokrecal nakrętek na piastach, do dzisiaj bym tylko Smar ładował, a tak musiałem jedna piastę i łożysko  wymienić bo zmieliło. No i odkręcać wszystkie talerze żeby resztę łożysk dociągnąć..

Narazie spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Pomorzanin1222 napisał:

Nie ma ktoś zgrabiarki karuzelowej na pasek do 300-400 zł nawet kilka sztuk

Tyle klientów masz na te pchełki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

https://www.olx.pl/oferta/mtz-550-zadbany-mtz-hydrol-wspomaganie-hydrauliczne-CID757-IDFxcBT.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanin1222    117
2 godziny temu, Ursus932 napisał:

Tyle klientów masz na te pchełki

No swoja w jeden dzień sprzedałem a na olx nawet jej nie miałem tylko na sprzedajemy i w lokalnej gazecie ciagle ktoś dzwoni o nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj