yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

jahooo    9246

masę było takich samoróbek, jak nie było orginałów dostępnych. Sporo do ciągników typu SAM bez wałka WOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
28 minut temu, jedrus2020 napisał:

Witam robił ktoś może hustawke do ogrodu z brzozy? Zda to egzamin?

Brzoza jest krucha jeśli chodzi o deski ale okrągłe zaschniete bale na huśtawkę mogły by być chyba się nie pokrzywi od słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Były czasy, że opryskiwaczy we wsi nie było, 4 opryskiwacze z KR nie dawały rady wszystkiego oblecieć... Ktoś tu miał pomysł, może miał właśnie sama bez WOM. Senior do tej pory wspomina, że opryskiwacz kupił za złoty zegarek kieszonkowy po swoim ojcu. Stwierdził, że na hvj mu zegarek, opryskiwacz bardziej potrzebny bo się nie szło doprosić o usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
38 minut temu, daron64 napisał:

wygląda jak by się przez niego ruska armia przewinęła albo już raz licznik obrócił

34 minuty temu, Rolnik200598 napisał:

 

21 minut temu, daron64 napisał:

Chyba raczej komuś się za***iście nudziło..

takie optyskiwacze kiedyś bardzo popularne bo chemia była ale maszyn do tego nie a jak chciał pryskać 2 ha które samemu obrabiał ciągnikiem typu sam to nie dziwota że napęd inny, za to bardzo pomysłowy 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

zachodnio-pomorskie lub kujawsko-pomorskie i wszystko jasne. dla tych ludzi jak tylko ruszy to jest w dobrym stanie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

A jak silnik do remontu że siły nie ma jechać to do drobnych poprawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19729
2 godziny temu, jedrus2020 napisał:

Witam robił ktoś może hustawke do ogrodu z brzozy? Zda to egzamin?

szkoda roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9246

jeśli już, to lepiej olcha, kilka lat wytrzyma jak zabezpieczysz od robaka. Brzoza jest krucha - rok, góra dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12394

Huśtawka drewniana ma swój urok metalowa to lipa. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Z elementów kutych i zrobiona z głową ma nawet urok większy niż drewniana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sosnowa 3 czy może 4 sezony mi wytrzymała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257

Ogólnie drzewo twarde nadaje się doskonale o ile ma wytrzymać lata i jest okorowane, ale drzewo typu brzoza olcha lipa tak ale aby nie widziały deszczu, wody.

Co do metalu wszystko co jest wykonane dla ozdoby typu płot, huśtawka jest zimne jak trup a z drewna materiały dają inne odczucia.

Takie moje zdanie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Robisz ładną ramę i okucia a ławkę z drewna. Tak jak kiedyś te "pałacowe" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    373

Panowie, co będzie lepszym wyborem jako ładowacz do Claasa Aresa 816. Nowy polski, czy szukać jakieś używki? Jakoś muszę się za czymś rozglądać, bo robota w gospodarstwie zaczyna pomału przerastać możliwości MTZ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

https://www.pitosz.pl/lang/en

kupowaliście w tym skepie? generalnie chodzi o narzędzia geco tańsze ale myślę dobrej jakości i przede wszystkim polska firma a do grzebania i użycia raz na ruski rok narzędzia to się będą nadawać 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207
jahooo napisał:

jeśli już, to lepiej olcha, kilka lat wytrzyma jak zabezpieczysz od robaka. Brzoza jest krucha - rok, góra dwa Tak myślałem że brzoza to słaby pomysł. Miałem akurat dostęp to myślałem że się nada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj