yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

tomo12    373

Na temat kluczy NEO słyszałem pozytywne opinie jako dobry stosunek jakości do ceny. Od siebie mogę szczerze polecić  klucze HONITON - na prawdę w porządku. Jeżeli nadal trzymają jakość jak kiedyś, bo cena z tego co patrzyłem z ciekawości to identyczna jak kilka lat wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Też słyszałem dobre opinię o kluczami neo tools, a co możecie powiedzieć o kluczach beta poza tym że cena dwa razy większa od neo ?? Potrzebuje jeszszcze komplet oczkowych i też zastanawiam się  nad neo albo beta tylko czy warto dopłacać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Z neo mam chyba tylko 32, albo 30. Kupiłem bo nie miałem płasko oczkowego do odkręcania nakrętek na zębach bron. Wymieniłem na 3polach, kazda nakrętkę trzeba było prac młotkiem po kluczu i super się spisał - nic się nie rozgielo/pękło etc. Tylko na rączce delikatnie się sklepal, w miejscu gdzie dostawał mlotkiem. Mam jeszcze chyba tylko młotek i taśmę z tej firmy i wszystko ma fajną jakość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nowy pomysł na biznes - kupowanie starych ursusów, tatuś naprawi za friko a  synek mówi że mu facet przy trasie 28 tysięcy dawał za 30:D

Ale oni mają mózgi wyprane przez tatusia. Podwórko rodem z PRLu, i ta miłość do  złomów 🤣

A baloty to lepsze widełkami można skręcić niż te snopki co oni owijają 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9920
30 minut temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Też słyszałem dobre opinię o kluczami neo tools, a co możecie powiedzieć o kluczach beta poza tym że cena dwa razy większa od neo ?? Potrzebuje jeszszcze komplet oczkowych i też zastanawiam się  nad neo albo beta tylko czy warto dopłacać? 

W pracy mamy dwa zestawy plasko oczkowych i nasadek neo i daja radę, fakt ze uzywane sporadycznie, ale pasuja do ręki.  W samochodach mamy wyposażenia z ks tools, bardzo dobre klucze, tylko ze to juz inna cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszalp    1

Witam, przepraszam, że off top, ale potrzebuję szybkiej pomocy, a tutaj jest największy ruch. Sprawa dotyczy case maxxum mx 135. Skończył się tłumik drgań. Tu się pojawia problem bo tłumik starego typu jest nie do kupienia. I tu moje pytanie czy  tłumik nowego typu pasuje p&p w miejsce starego? Trzeba coś przerabiać? W innym temacie natknąłem się na informację, żę trzeba toczyć koło zamachowe, prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarek525    91

Ja posiadam zestaw 219 el. z NEOtools około 2 lata to z czystym sumieniem mogę polecić. Na własny użytek jest wystarczający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12394
7 godzin temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Też słyszałem dobre opinię o kluczami neo tools, a co możecie powiedzieć o kluczach beta poza tym że cena dwa razy większa od neo ?? Potrzebuje jeszszcze komplet oczkowych i też zastanawiam się  nad neo albo beta tylko czy warto dopłacać? 

Z płasko oczkowych kup FACOM klucze nie zniszczalne,  wiele już przeżyły u szwagra i nadal są idealne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris148a    89

Witam, proszę o pomoc, ja wiem że piszę nie w tym dziale ale jak pisałem w paru odpowiednich tematach to już 3 dni żadnej odpowiedzi, prośba do was żeby mi ktoś opisała jak odblokować ehr w ares TCE 15, proszę mnie nie banować, potrzebuję tego pilnie, znaleź nie mogę nigdzie a ten temat przegląda dużo osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    373

@kris148a Odezwij się do mnie na PW, podeślę Ci instrukcję odblokowania. Osóbiscie użytkuję klucze płasko-oczkowe Mar-pol czy coś takiego, za jakieś 110zł 6-32. Klucze również godne polecenia. Wiadomo, że nie jest to najwyższa półka, jednak w gospodarstwie już jakiś czas służą i jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579
9 godzin temu, miszalp napisał:

Witam, przepraszam, że off top, ale potrzebuję szybkiej pomocy, a tutaj jest największy ruch. Sprawa dotyczy case maxxum mx 135. Skończył się tłumik drgań. Tu się pojawia problem bo tłumik starego typu jest nie do kupienia. I tu moje pytanie czy  tłumik nowego typu pasuje p&p w miejsce starego? Trzeba coś przerabiać? W innym temacie natknąłem się na informację, żę trzeba toczyć koło zamachowe, prawda to?

Parę lat temu zmieniałem   w 150 i nic nie przerabiałem. https://www.olx.pl/oferta/tlumik-drgan-case-mx-maxxum-CID757-IDiJNFh.html#163f9e4c4a   

miałem na sprężynach, taki założyłem. 

 W dwie godziny wymieniłem bo musiałem czekać oż ostygnie. 

Edytowano przez tomek73
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12394

@soltys48 piąta skiba nie potrzebna bo źrebok nie da rady. 

Może by jeszcze na nią klienta znalazł za 1000zl.  Bo to jest 4+1

Edytowano przez 6465

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19729
25 minut temu, 6465 napisał:

@soltys48 piąta skiba nie potrzebna bo źrebok nie da rady. 

Może by jeszcze na nią klienta znalazł za 1000zl.  Bo to jest 4+1

Ja będę miał mocniejszy to może handla zrobimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
2 godziny temu, soltys48 napisał:

To co mój ale bez resoru

Bdb pług

orze to jako kukurydzę na ziarno? nie zapycha się-? orałeś tym pługiem kukurydzę?kryje dobrze słomę?

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19729

Nie tyle zmiany co wzmocnienia

27 minut temu, witejus napisał:

orze to jako kukurydzę na ziarno? nie zapycha się-? orałeś tym pługiem kukurydzę?kryje dobrze słomę?

Jeszcze go nie zapchałem

Łąki,kukurydza,poplony....

25 minut temu, debrzyna napisał:

@soltys48 Widze ze idziesz "na NOBLA"

Tzn?🤔

Edytowano przez soltys48
Autokorekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

Jakie są u was ceny drobnego żwiru (2.8mm np) ? U nas 35zl/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12394
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Ja będę miał mocniejszy to może handla zrobimy

Może i ja bym swoim na słabej ziemi piątką targnoł,  ale nie chce sąsiadów wk***iać.  Na ile na maksa go można rozstawać?  4x45? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj