yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

bratrolnika    28759
42 minuty temu, mano napisał:

Ale ten mój prawie 4 razy tanszy

Co do gwarancji: w Łodzi był (A może jeszcze jest) gość który sprzedawał auta z niemieckiej poczty, i 8 lat temu na vw t4 dawał rok gwarancji na wszystko, na renault trafic już tylko 3 miesiące.

Tyle że u niego pojazd kosztował 150% ceny rynkowej, ale fakt że miał czy pakiet startowy zrobiony, z zewnątrz i w środku jak nowy, naprawde jak z salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

Nie wiem jak z traktorami, ale samochodów nie wypicowanych ludzie nie chcą kupować.

18 minut temu, Firewall88899 napisał:

szmergiel moim zdaniem lepiej jakbyś tak nie plakowal i czyścil tych traktorów. przy takim przebiegu lepiej zostawić tak jak stoi, niech każdy widzi jaki jest faktyczny stan. osobiście np jak widzę takie wypicowane ciągniki czy jeszcze gorzej samochody to nawet ich nie oglądam. takie moje zdanie, chyba że rynek woli takie blyskotki oglądać i kupować oczami a nie rozumem i zdrowym rozsądkiem..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16864
9 godzin temu, danielursus3p napisał:

Nie wiem jak z traktorami, ale samochodów nie wypicowanych ludzie nie chcą kupować.

powiem więcej: ostatni raz, kiedy moje auta były naprawdę czyste to moment zaraz po kupnie. 😉

Edytowano przez Bananek
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

To zrób tak kupuj auto za 10 tys tyle też wpisz na umowie, jeździsz dwa tygodnie i grzecznie odwozisz informując o jakiejś wadzie ukrytej która ci spać nie daję. Oświadczenie o twoich "dobrych zamiarach" spisz na kartce. Samochód oddaj ze stanem baku zgodnym z umowy a jeśli nie było zaznaczone to z minimum. Nie zrób dużo km tak 2 tys to góra. W ciągnikach ta sama zasada. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2428
1 minutę temu, Bananek napisał:

powiem więcej: ostatni raz moje auta były naprawdę czyste to moment zaraz po kupnie. 😉

Nie wiem czy pamiętasz ale mam taką samą Zafirę jak Ty, nawet kolor identyczny. Ostatnio dałem ją do czyszczenia. Gość zjechał z USA i czyści samochody. Mój samochód picował 5 dni, każdy element, każdy detal wyczyszczony, jak zobaczyłem efekt końcowy to byłem w ciężkim szoku, szkoda było brać samochód do jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230
8 minut temu, hubertb napisał:

To zrób tak kupuj auto za 10 tys tyle też wpisz na umowie, jeździsz dwa tygodnie i grzecznie odwozisz informując o jakiejś wadzie ukrytej która ci spać nie daję. Oświadczenie o twoich "dobrych zamiarach" spisz na kartce. Samochód oddaj ze stanem baku zgodnym z umowy a jeśli nie było zaznaczone to z minimum. Nie zrób dużo km tak 2 tys to góra. W ciągnikach ta sama zasada. 

Z traktorami tak samo po trzech miesiącach oddajedz. Cztery podejścia i rok obleci

Edytowano przez jacek3773

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230
4 minuty temu, krilan06 napisał:

Nie wiem czy pamiętasz ale mam taką samą Zafirę jak Ty, nawet kolor identyczny. Ostatnio dałem ją do czyszczenia. Gość zjechał z USA i czyści samochody. Mój samochód picował 5 dni, każdy element, każdy detal wyczyszczony, jak zobaczyłem efekt końcowy to byłem w ciężkim szoku, szkoda było brać samochód do jazdy

Turana opierdzieliłem dimerem w środku- to handlarz był zdziwiony że tak czyste wnętrze - wzioł z podwórka

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firewall88899    284

danielursus3p jak widzę zadbane auto od właściciela nie picowane do sprzedania to dla mnie to jest wiarygodne. Ale z tona plaka, wymytym silnikiem to mnie to odpycha od kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian360    14

@MF675ursus Przez 36 lat był garażowany od tego sezonu nie ma mjejsca to idzie do sprzedania

Edytowano przez krystian360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230
10 minut temu, krilan06 napisał:

 

Mnie osobiście plak śmierdzi a myty silnik odpycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2428

A czy ja pisałem że plakiem mi picował, plaka w ogóle nie używał, wnętrze jakby z salonu wyjechał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192
krilan06 napisał:

A czy ja pisałem że plakiem mi picował, plaka w ogóle nie używał, wnętrze jakby z salonu wyjechał 

są innych marek kosmetyki nie tylko plak🤔😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192

Teraz niektórzy w obawie przed korona to i smalcu nakupili to może i będą używać 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25623

No to gazeta wyborcza  albo do rzeczy za szybę, w zaleźności od wyznania politycznego😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj