yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
artek27    358
3 minuty temu, Pomorzanin1222 napisał:

Widzieliśta ten gamoń z hollywod będzie dzieciaka miał 

Który? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
4 minuty temu, Pomorzanin1222 napisał:

Widzieliśta ten gamoń z hollywod będzie dzieciaka miał 

a kto to wie czy jego. dziwne strony ,siedza na kocia lape. z ojcem to nigdy nie wiadomo.pewne tylko kto urodzil

ps.trzeba bedzie poczekac czy takie samo ciemne i seplenic bedzie ,wtedy bedzie mozna wiecej powiedziec

Edytowano przez szmergiel
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Partyzant85 napisał:

Tylko, że po Sławkowemu to bardziej po Polskiemu bo wymiar w mm a nie w calach.

No i co w związku z tym 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

sorki bratrolnika .masz racje.jeszcze taki feler ma ten gwiazdor

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
21 minut temu, mf362 napisał:

Mi jedno koło szczypaly to w bruździe od wewnętrznej strony , taki ich urok . Jedynie zauważyłem że duże ciśnienie i talk trochę niweluje szczypanie .

@Ursus932
Może pisany ten ursus tobie i to znak aby dokonać transakcji

Może coś w tym jest 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    114
34 minuty temu, jahooo napisał:

Nie mylę pojęcia - góral z zakopca to taki sam sknera jak ten z krzaków pod Jasłem czy Gorlicami , to już taka mentalność. A w Zakopcu po prostu trafiasz na ludzi z zewnątrz tam mieszkających, a nie rodowitych autochtonów

z Polskiego zawsze miałem pod górke ale rodowity autochton  to nie czasem masło maślane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, Pomorzanin1222 napisał:

Widzieliśta ten gamoń z hollywod będzie dzieciaka miał 

Nie widzielim bo nie oglądam 😉

Ale Jprd tylko można współczuć temu dzieciakowi, od kołyski już będzie pchany przed kamere 🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9310

rodowity - czyli urodzony w danym miejscu

autochton - należący do lokalnej społeczności rdzennej, czyli góral z dziada pradziada

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    114

w jedym i drugim chodzi o człowieka urodzonego i należącego do danego miejsca rodowity czyli rdzenny czyli autochtoniczny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

Żeby było ciekawie tego dnia co umarł Marian Kociniak mieliśmy z kumplem wypadek, taki po którym powinniśmy mieć minimum kilka złamań, o ile nie skończyć w dębowej jesionce, a wyszliśmy z tego praktycznie bez szwanku.... coś w tym jest....

też jak kupiłem polówkę to pierwszej zimy miałem wypadek , jechałem z matką i siostrą do kościoła i zaraz za sporym wzniesieniem przy wymijaniu autobusu złapałem pobocze , trochę za mocno po hamulcach dałem , pare piruetów i wylądowałem na karpie nad dużym przepustem ulicznym, od tego czasu rodzina przestała  chcieć ze mną gdziekolwiek jeździć także jest jeden +

1 godzinę temu, Pomorzanin1222 napisał:

Widzieliśta ten gamoń z hollywod będzie dzieciaka miał 

no to dobrze , baba będzie dzieciaka nianczyć zamiast nabijać oglądalność 

Edytowano przez kontenovy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camo    103
1 godzinę temu, jahooo napisał:

bo od górali nikt nic dobrego i w normalnej cenie nie kupił

ci handlarze z góralami nic wspólnego nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1124

Ten jockera miał w przeszłości jakiegoś MF że tak piszecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25969

Kurna podziwiam Was tak gapić się w te filmy na Youtube.  Ja to zajrzę jak kto linka zapoda i to  może w co 10 link, lub jak szukam czegoś z pracy danej maszyny czy uprawy jakiej rośliny. 

A że kto głupi przed kamerą to nie wiadomo czy i po za nią. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4280
14 minut temu, Agrest napisał:

jak szukam czegoś z pracy danej maszyny czy uprawy jakiej rośliny.

O to to to. Ja w zasadzie związane z rolnictwem tylko takie filmy oglądam. Mało co jest czegoś naprawdę wartościowego. Większość mniej lub bardziej na siłę robione "pod publiczkę" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25969

Kiedyś to z komentarzy mogłeś poznać opinię o ciągniku, maszynie. Teraz to super, łapka w górę, wpadnij do mnie , całuj mnie po d*pie jako i ja twoją całuję...

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4280
8 minut temu, Agrest napisał:

Kiedyś to z komentarzy mogłeś poznać opinię o ciągniku, maszynie. Teraz to super, łapka w górę, wpadnij do mnie , całuj mnie po d*pie jako i ja twoją całuję...

Zapomniałeś o "liczę na rewanż" (choć w sumie pod całowanie w d*pę można to podciągnąć) Też już w sekcje komentarzy nie wchodzę nawet.

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1124
16 minut temu, daron64 napisał:

O to to to. Ja w zasadzie związane z rolnictwem tylko takie filmy oglądam. Mało co jest czegoś naprawdę wartościowego. Większość mniej lub bardziej na siłę robione "pod publiczkę" :/

Kiedyś to można było pooglądać traktory a dziś więcej pieprzenia farmazonów i z kabiny mało widać roboty

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj