yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość
8 godzin temu, Partyzant85 napisał:

@Ursus932 - policzyłeś już tych szczęśliwych traktorzystów co to z zachodniego przesiedli się na łursusa/fetora??

Wpłać 1000 zł na cele charytatywne, wtedy się poświęce i policze 

2 godziny temu, sladan napisał:

Pompa nie jest tania w naprawie, ale co by nie mówić traktory mocne i bardzo dobre. Do tych Twoich ursusów też pompy drogie z tego co się orientuję

No może i trwałe, ale nie ma nic na wieki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1690

Nie znam i nigdy nie słyszałem, aby ktokolwiek wrócił do ursusa/zetora po przesiadce na zachód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, stempos1980 napisał:

Widziałem, mam powiadomienia jak coś się pojawi co mnie interesuje 

Ale to malowaniec, i pewnie przed remontem wyglądał gorzej niż ten nad którym się zastanawiam, a taki remont to zimą z moimi zdolnościami jakieś 3 tyg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3262

Obok mnie jest servis traktorów gdzie z 10tygodnio jest robionych i co raz do mnie przyjeżdżają serwisanci bo to gdzieś coś stuka i takie tam a często bywa ze jest to normalnością i wzorują się na moim.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
24 minuty temu, slawek74 napisał:

sroker na yt z mf na łursusy i teraz ma dużo ale to duuużo zajęcia przy naprawach 😁🤭

 

mistrzu 😁😜

 

Nie znam gościa, ani co to za ursusy, @slawek74 tak pier**lisz jakby zachodnie się nie psuły 🙆‍♂️ 

22 minuty temu, slawek74 napisał:

niby lalka i gumy nie kolarzówki ursus bier 😀😉

 

u mnie 6 wolnossąca mniej spala od 4 turbo

 

Nie podniecam się szerokimi oponami 

23 minuty temu, 6465 napisał:

Albo na minę trafił i mu zbrzydł. 

To handlarz, kupił obdarciucha i omazał 

19 minut temu, Strongman napisał:

Ogólnie ja bym takiego nie kupił bo jak tam Perkins to może być problem z częściami do silnika,wolał bym zwyczajny silnik,zresztą trzeba by było zwrócić uwagę czy coś nie popękane,olej silnikowy czy prawidłowy,w chłodnicy czy czysto,nagrzać i zobaczyć czy przedmuchów niema i najlepiej jakby ktoś pojechał co jeździ takim traktorem.

Jest doinwestowany za bardzo i może być duża awaria.

Silniki takie same jak w 6014 , więc chyba 5314 to samo tylko bez turba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3262

Nie wiem jakie silniki chyba 53 ma ten sam co 45 tylko w 53 pompa inna i mocniejszy a z 72km z 53 plus dołożone turbo to chyba 100km nie wydmuchnie,nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
28 minut temu, Strongman napisał:

 

 Nie wiem dokładnie, ale 1044 ma 90 koni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12223

wymienił farmsraka https://youtu.be/ZHtNbiYtD8U


Ursus oponami się nie podnieca tylko na nich jeździ 😁 a tu masz tego srokera ciągle grzebie https://youtu.be/WVVMaI0gclE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

Wpłać 1000 zł na cele charytatywne, wtedy się poświęce i policze 

ale sam pisałeś że czytałeś na forum i wiesz ile osób już wymieniło. Więc ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    414
Ursus932 napisał:

Widziałem, mam powiadomienia jak coś się pojawi co mnie interesuje  Ale to malowaniec, i pewnie przed remontem wyglądał gorzej niż ten nad którym się zastanawiam, a taki remont to zimą z moimi zdolnościami jakieś 3 tyg

Co z tego że malowany? jak dobrze zrobiony to tylko się cieszyć, wiadomo może być coś ukryte, zamalowane i wgl, jechać obejrzeć i widać co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4273
12 godzin temu, Belaruss820 napisał:

Jestem za młody na doświadczenie w ciągnikach,od małego zawsze w zetorze 3320 albo Belarus. Ale w siedziałem w ciężkich seriach w cienkim,grubym dachu, w serii x34 no i w euro w zts. Jak dla mnie w zetorze u mnie wkoło wszystko widać,fakt jest trochę nisko dlatego poprzedni właściciel poduszkę kładł a mi nie wygodnie się na niej siedzi,teść sobie ja podkłada pod i tyłek 😀w euro kabinie z tylu duża dolna szyba to widać wszystko ale mało miejsca w kabinie tak samo w ursusie np 934,w ursusach czy to cienki czy gruby dach słaba widoczność na dolny zaczep. Z zachodnich to jedynym ciągnikiem jakim jeździłem to był jd 6210 i tam kabina to jest dla mnie super. W moim 9540 kabina praktycznie to samo co w Proximie czy forterze ale plus taki że szyba idzie od samego błotnika a nie wyżej dzięki temu lepsza widoczność. Ale to jest tylko moje zdanie. Szukając ciągnika teść się napalał na ciężka serie i patrzyliśmy 1014 ale sam mówił że po jeździe 902 wie że ta widoczność to wada,wybór padł na 9540. 

A w którym było najciszej?I ogólnie najwygodniej? Tzn z zetorow/ursusów? Duża kabina/euro/x34/xx540?

Co do widoczności, to nie jest wada, tylko 

75006640.jpg

 

11 godzin temu, ogarek napisał:

z  was takie cieniasy że musita sobie słodzić to se przytakujta... Widać wam to pomaga 😋

A to jak ktoś ma takie same poglądy, czy zdanie w danej sprawie, to już od razu kółko wzajemnej adoracji albo słodzenie sobie?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

 

1 godzinę temu, slawek74 napisał:

sroker na yt z mf na łursusy i teraz ma dużo ale to duuużo zajęcia przy naprawach 😁🤭

 

mistrzu 😁😜

 

tak dużo przy nich grzebie, dużo też można się dowiedzieć, ale już pisałem jego historę, kupił zarżniętego mf dużej mocy z mało popularnej serii i żeby ten ciągnik jeździł to musiałby w niego włożyć z  40-50 tys złotych żeby to normalnie jeździło, to wolał sprzedać trupa którego nie był w stanie naprawić i kupić polskiego w lepszym stanie i nim chyba 2 albo 3 lata porobił, oczywiście nie bez wkładu

2 godziny temu, slawek74 napisał:

przypuszczam że w nowych budżetowych gorszy komfort niż amerykańcu z lat 70/80 😀😜

 

zależy od pojęcia budżetowych bo za 150 tys w nówce już idzie wyrwać fajne i wygodne 90km albo albo niemca/amerykańca  150km na full wypasie z przed 2000

 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10028
Przed chwilą, igor10246 napisał:

 

tak dużo przy nich grzebie, dużo też można się dowiedzieć, ale już pisałem jego historę, kupił zarżniętego mf dużej mocy z mało popularnej serii i żeby ten ciągnik jeździł to musiałby w niego włożyć z  40-50 tys złotych żeby to normalnie jeździło, to wolał sprzedać trupa którego nie był w stanie naprawić i kupić polskiego w lepszym stanie i nim chyba 2 albo 3 lata porobił, oczywiście nie bez wkładu

zależy od pojęcia budżetowych bo za 150 tys w nówce już idzie wyrwać fajne i wygodne 90km albo albo niemca/amerykańca  150km na full wypasie z przed 2000

 

I Ty wiesz to z jego filmów? W ani jedno słowo nie wierze które mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7985

a co złego w tym że pomalowane np koła czy jakieś błotniki ? lepiej żeby rdza siedziała albo farba oblatywala , 90 % 60 tek pomalowane i nadal wartościowe są 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1563
11 minut temu, szymon09875 napisał:

Nie gadaj z nim nie ma sensu. 

Najciszej to chyba wlasnie w serii 540, potem seria 32/34.

Dokładnie,najciszej w 9540,w końcu to już kabina nowszego typu w starym ciągniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12441

O to to,  sołtys bierz go i odpuść di tej jałówki co chciałeś mi darmo dać🙂 będzie potomstwo czystej rasy. 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4273
18 minut temu, Belaruss820 napisał:

Dokładnie,najciszej w 9540,w końcu to już kabina nowszego typu w starym ciągniku

A długo go macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1563

W listopadzie minęło 3 lata. Od pierwszego właściciela kupiony który kupił go w agromie w Hrubieszowie w 1997,w 2011 roku tura założył.

Edytowano przez Belaruss820
Dodanie tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
52 minuty temu, Partyzant85 napisał:

ale sam pisałeś że czytałeś na forum i wiesz ile osób już wymieniło. Więc ile ?

Kuźwa gdzie napisałem że wiem ile dokładnie w konkretnej liczbie 🤦‍♂️ zamiast się drapać po jajcach weź sobie  i szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj