yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Uziu92    7992

patrząc na tłoki i jak pompa nawet ta standardowa nsz32 to te 1600 kg spokojnie dygnie, a może i wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1121

To nawet lepiej niż Ostrówek (1600kg)

Tylko jak z szybkością hydrauliki , bo tylne ramię to strasznie wolną reakcje chyba ma , stare jcb jakie 60/70 lata to strasznie szybko chodzi aż byłem zdziwiony.

3 minuty temu, Uziu92 napisał:

patrząc na tłoki i jak pompa nawet ta standardowa nsz32 to te 1600 kg spokojnie dygnie, a może i wiecej.

 

20 godzin temu, mf362 napisał:

 

 

20 godzin temu, stempos1980 napisał:

C330 bez problemu dawała na 4b z talerzowka ?

i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909
1 minutę temu, mf362 napisał:

 

 

 

 

Gdzie były na oczka bardziej mokre to się trochę wierzgała trzydziecha a tak to szła jak oszalała.obroty koło 2 tys

To jest ciapek i jest moc💪

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    328
47 minut temu, Belaruss820 napisał:

Rama jak w kvernelandzie, ale elementy robocze jakoś inaczej wyglądają. Oglądnij, zapisz nr odkładni np i sprawdź ceny, bo jak to elementy rupstadt, to mogą być mocno drogie. Płozy na pewno nie są od kvernelanda, odkładnice też raczej nie, jakiś dziwny kształta mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1563

Na wiosnę planuje kupić jakiś obracany i trzeba zacząć się rozglądać i kasę zbierać. Mam Belarusa 84 konie z monoblokiem i dźwignąć potrafi sporo, i teraz pytanie czy coś lekkiego w 4 skibach czy jakieś 3 na dużym rozstawie. Najbardziej zależy mi aby brał równo z kołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9281

84 konie wystarczą ci na obrotowy 3x40 i nic więcej, chyba, że gospodarujesz na płaskich jak stół polach V klasy, no to może z bólem 4x40

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzisiaj dzwoniłem do mieszalni lakierów to za żółtą farbę dobraną z materiału zaśpiewali 200 zł za litr. Pogrzało ich czy ceny takie chodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    794

Zależy jaka farba. Są bazy xsylaliczne co parę tysięcy kosztują. A co chcesz malować? Akryl na internetach poniżej 100kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9281
10 minut temu, grzesiek1098 napisał:

Jakieś opinie o tych pługach? Szukam czegoś do Renówki 80-14. Ziemie raczej lekkie. Budżet do 3000.

https://www.olx.pl/oferta/plug-4-skibowy-wirax-4x30cm-CID757-IDHhPdX.html#a5186c04a2

Daj sobie spokój z tym wynalazkiem, już lepiej UG4 https://www.facebook.com/marketplace/item/1062851030821657

albo https://www.facebook.com/marketplace/item/586259032121821

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8076

@Morion takiego jak z pierwszego linku sprzedałem za 1400 zeta tylko w moim były nowe odkładnie półśrubowe,piersi,płozy które przeorały może ze góra 30 ha.

Ten Krone jak w nim wszystko proste to będzie przerzucał sporoooo ha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Morion napisał:

Tu jest tani:

https://www.sieradzak.pl/oferta.html?id=637680&o=plug-4-skibowy-na-wysokiej-slupicy

A jeśli mową o pługach to co myślicie o takim::https://www.sieradzak.pl/oferta.html?id=637795&o=plug-2-skibowy-obrotowy-krone 

Lepszy będzie od UG 3?  jakie jest optymalne zapotrzebowanie mocy dla niego?

Nie wiem czy taki pług Krone nie ma użytkownik Prorok 

 

Edytowano przez przybyslawice5211
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Grzechooo napisał:

Zależy jaka farba. Są bazy xsylaliczne co parę tysięcy kosztują. A co chcesz malować? Akryl na internetach poniżej 100kupisz.

Panie błotniki w trzydziestce chciałem poprawić i korpus troszkę.  Dobrali mi w Castoramie za 70 zł l zobaczymy co  z tego wyjdzie. Kupię też spray z mieszalni też dobrany,zobaczymy różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

panowie a może ma ktoś do sprzedania os z kołami od przyczepy? potrzebuje wymienić przy lawecie do belotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 minut temu, gregor1284 napisał:

nie lepiej w granicie kupić ten "ursusoski"?

Ale z biegiem lat lakier też się zmienił,trzeba dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224
4 godziny temu, jedrus2020 napisał:

A jakie opinie o samych kopresorach bez butli i silnika?

 

huie

 

Z rezerw wojskowych, przepracowane od kilkudziesieciu po kilkaset mtg. 

42105872_251052568887697_7875201052683796480_n.jpg

42154458_2261274367440079_8851997278605410304_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, PRIMO napisał:

@Morion takiego jak z pierwszego linku sprzedałem za 1400 zeta tylko w moim były nowe odkładnie półśrubowe,piersi,płozy które przeorały może ze góra 30 ha.

Ten Krone jak w nim wszystko proste to będzie przerzucał sporoooo ha. 

Dobrze orał ten 4, to unia był? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj