yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

igor10246    380
4 godziny temu, bratrolnika napisał:

jak by blachy miała to 2 tys bym dał

1 godzinę temu, TheraRolnik napisał:

6tka w niskiej cenie 

ja ci mówiłem, ihc beierz, od 946 do 1056, albo taką 600tkę

1 godzinę temu, gosciu506 napisał:

@szymon tez nie znam gościa i myślę że taka diagnozę można postawić 60-70% społeczeństwa tu na forum bo albo to są dzieci ok 15 lat i się nasluchaja co tata z sąsiadem przy flaszce opowiada albo druga wersja jest taka ze są kawalerowie wieku ok 30 lat na których rodzice przepisali gospodarstwo żeby dostać emeryturę a młodzi chodź na nich hektary nie rządzą niczym

 

a traktor wymienia się albo na nowszy albo na większy

 

z reguły, znam takiego co zmienił aresa i proxime na 30, bo syn powiedział że się w gospodarkę nie będzie bawił, a ojciec ziemie w dzierżawe i sprzęt po sprzedawał a traktor do lasu i na ogródek 

1 godzinę temu, szymon09875 napisał:

Jak nie ma cisnienia na kupno to czemu ma kupic cos czego nie chce ? Umyślał sobie 4 garowe i 34 na końcu, a że mu pokazują inne to dobrze, może zmieni zdanie i zrozumie ze tyle kasy za ursusa to żaden biznes :) 

Nie tylko na nowy albo wiekszy, ja zmienilem na starszy i mniejszy :D

może z 14 na końcu? albo 54 ? np, 103.14

50 minut temu, Ursus932 napisał:

Może stan cywilny pozostawmy bo to nie portal randaka 😉 i nie ma nic do rzeczy , jak Pan chce wiedzieć to szukam właśnie większego i prostego ciągnika, zresztą trafnie zauważył @szymon09875 twardo szukam z końcówką 34, a mój znak zodiaku mówi że jestem uparty więc jak coś sobie wymyśle niema zmiłuj wcześniej czy później postawie na swoim 😉

To będzie tak, znajdzie za rok, a za 3 będzie sprzedawał i kupi zachodni za tyle samo, albo ursusa do stodoły jako lokatę kapitału schowa 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716

@Uziu92 jakiś wał na przedni tuz miał gość z likwidacji gospodarstwa,zobaczę czy mam do niego nr

5 minut temu, gregor1284 napisał:

miejscowość może kojarzysz?

Niedaleko Myszyńca

@Uziu92wyczyść skrzynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, Uziu92 napisał:

ale na ogłoszeniach tego nie ma wcale albo z 1-2 sztuki z tego co zajrzałem na olx, handlarz może i by przywiózł a co by było jakby się nie spodobał ? Jakby to było zza granicy w takim stanie jak przyjeżdza tu wiekszosc uzywek to chłopak by się przeraził jak to wygląda przed liftem :D

A co Ty kolego myślisz że nie wiem jaki sprzęt na lawecie jedzie, mam blisko pełno handlarzy i co tydzień mogę obejrzeć świeży "sprzęt" 

O jednych tu kiedyś @6465wspominał że z lawety nie chcieli mu sprzedać 

7 godzin temu, Partyzant85 napisał:

To ta saga z poszukiwaniami tego ciągnika jeszcze trwa. @Ursus932 - co ty taki wybredny? Wybierasz  jakbyś miał ślub brać z tym traktorem - kup a jak ci się nie spodoba to do żyda pogonisz

Nie śpieszy mi się, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

@Ursus932 dobrze gada. Chciałem brać deutz agrotron k110 i kazali za 2 tyg. Przyjechać , jak już byłem to chciałem odpalić i jazdę próbną zrobić też nie pozwolił. Ciągnik kosztował 100tys. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3877

Jak kupisz to sobie pojeździsz - tak powiedział do mnie jeden handlarz jak chciałem sprawdzić ciągnik. Dziwie sie ze z takim podejsciem tacy funkcjonują na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Zawsze mozna dac troche wiecej i kupić salon polska od 1 wlasciciela. Niz kupowac wypicowane z nieznanym przebiehiem z zachodu.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

A co Ty kolego myślisz że nie wiem jaki sprzęt na lawecie jedzie, mam blisko pełno handlarzy i co tydzień mogę obejrzeć świeży "sprzęt" 

O jednych tu kiedyś @6465wspominał że z lawety nie chcieli mu sprzedać 

Nie śpieszy mi się, 

ja to bym sie wstydzil tak pisac jak ty.przeciez wszyscy wiedza ze jestes jeszcze mlodzieniachem co nie decyduje co i za ile kupic w domu .mezczyzne poznaje po sie tym ile  warte jest jego slowo. taka rada od starszego wiekiem.za jakies 5 lat zapytaj o ciagnik i wtedy bedzie to pytanie cos znaczylo.przemysl to co napisalem

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@szmergiel nie myśl że ojciec decyduje co mam kupić, uwierz mi że nie interesuje go gospodarstwo, raczej myśli jak tu funkcjonować dalej z astmą, po drugie tylko pod moim adresem takie teksty że szukam rok czy uj wie co 

A nie jeden już pisał że też kupował rok, dwa itp 

 

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

nie badz smieszny.poprostu to widac ze jestes dzieciak co nic nie decyduje.to poprostu widac!! nie mowiac nawet o tym ze ty nigdzie nie pojedziesz bo prawka niemasz .naprawde osmieszasz sie takimi tekstami a zwlasza jak pisales"dogadany" lub "z przyczyn nie odemnie zaleznych" ja wiem ze tu wiekszosc to tez taka podobna ale chociaz troszke musisz zrozumiec ze ludzie widza czy ktos jest dzieckiem i gada sobie ot tak ,czy jest czlowiekiem doroslym ktorego slowo cokolwiek znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@szmergiel tak nie wypieram się, pierwszy to pisałem że zetor 7211, wszyscy odradzali i uważam że dobrze zrobiłem i posłuchałem bo bez 4x4 to d*pa, a drugi no cóż kilka osób wie co jest grane 

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Dokładnie  handlarz jak kupuje to nie dla siebie, to h*j kładzie jaki jest aby patrzy żeby cena była dobra. A jak ktoś kupuje dla siebie to co innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975
czesio200 napisał:

Zawsze mozna dac troche wiecej i kupić salon polska od 1 wlasciciela. Niz kupowac wypicowane z nieznanym przebiehiem z zachodu.

szmergiel kiedyś pisał że Twój salon Polska Zetor oglądał i że gorzej dojechany jak zza granicy , z resztą mój Pronar też byl salon Polska i chu*a był warty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

znajomy jak ciągnik kupował to zajęło mu to 1.5 roku. Ja jak oglądam ciagniki to już większość okolicznych handlarzy znam. Z rodziny kupowali ciągnik na szybko bo tańszy później okazało się ze silnik zaraz padł. Blok do klejenia wymiany. A polaszczyli się bo blisko i tańszy. Sam jak auta szukałem to zajęło mi to 3 miesiące i chyba z 1000 zl wydałem na paliwo i raporty vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, 6465 napisał:

Dokładnie  handlarz jak kupuje to nie dla siebie, to h*j kładzie jaki jest aby patrzy żeby cena była dobra. A jak ktoś kupuje dla siebie to co innego. 

Handlarze to w ogóle trafiają się specyficzni. Oglądałem pług u jednego - na placu ze 100 traktorów, wszystkie po 2000, z 10 kombajnów i sieczkarni. Pytam go czy jest możliwość podpięcia pługa do ciągnika żeby zobaczyć czy obrót sprawnie działa a ten luj do mnie, że do pługa za 5,5 kafla to on nie będzie czasu tracił. Powiedziałem grzecznie nara i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Mnie jeden w Kutnie to z placu wygonił . Byłem z sąsiadem po ładowarkę  ze 2 lata temu świeżo przywieziona.  Wlizana jak psie jaja.  Mówię mu grzecznie ładnie żeś ją pan odpicował, ten się wściekł i kazał nam wyjść bo my i tak nie kupimy. Sąsiad miał na nią chęć i mówi nie denerwuj się pan.  I tak nas wy***ał.  Ładowarkę kupił jcb gdzie indziej i jest bardzo zadowolony.  Jeżdżę przez Kutno często tamta  stoi już 2 lata.  Kiedyś zjeżdżam i pytam o nią cena poszła w dół już 10tys.  A gość miły się zrobił i przewieźć się kazał.  Jak mu tamtą akcję przypomniałem to schował się fo budy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

a ja mam kilu znajomych handlarzy, to bardzo pozytywnie, tylko k... nie targuję się jak żyd za matkę o każdą śrubkę, cena mi odpowiada, stan ok - biere, ewentualnie jakaś negocjacja na transport.

Sołtys może potwierdzić. A niektórzy to nawet cene za pół darmo jeszcze by zbili  i pretencje, że ktoś nie chce rozmawiać. A handlarze też są różni, to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
43 minuty temu, Partyzant85 napisał:

Handlarze to w ogóle trafiają się specyficzni. Oglądałem pług u jednego - na placu ze 100 traktorów, wszystkie po 2000, z 10 kombajnów i sieczkarni. Pytam go czy jest możliwość podpięcia pługa do ciągnika żeby zobaczyć czy obrót sprawnie działa a ten luj do mnie, że do pługa za 5,5 kafla to on nie będzie czasu tracił. Powiedziałem grzecznie nara i tyle.

Bo widzisz parę groszy się dziad dorobił w życiu to teraz d*py nie ruszy, uważa się za pana 

Znam takich, a jak był na początku swojej kariery to w nocy by wstał aby sprzedać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj