yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Nie, szybko poprostu gaszę zapędy do przechwałek... 

1 minutę temu, krzysztof1987 napisał:

widze że szukasz zaczepki tak więc dyskusja z tobą nie ma

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

słuchaj jak bym sie chciał chwalić to bym cie zaprosił do siebie lub do członków mojej rodziny byś miał sie na co napatrzyć a tak to nawet żadnego zdj nie mam w galerii żeby sie nie chwalić 

są na forum ludzie co mnie znają i moją rodzine i wiedzą że mam sie czym chwalić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Panowie spokojnie. Bez nerwów proszę. Późno już jest. Każdy zmęczony, a tu cały tydzień pracy czeka ;)

Nie marnujcie nerwów na Internet. Naprawdę szkoda czasu i nerwów na kłótnie i dogryzanie.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

 Dajcie na luz złączy jak i średnic węży ciśnieniowych o różnych wytrzymałościach jest od licha a ceny bywają niebotyczne, zwłaszcza te o większych średnicach. Sposobów łączenia /w tym płaskie kołnierzowe/,  typów stożka jak i gwintów tej jest zatrzęsienie.

Najlepiej ze starym wężem udać się do  sklepu z hydrauliką siłową, tam zawsze dobiorą ,:)

W każdym bądź razie ja mam w okolicy takie   składy / hurtownie

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
7 minut temu, Pigmei napisał:

W każdym bądź razie ja mam w okolicy takie   składy / hurtownie

Ja zawsze robiłem węże w Grene. Teraz zrobili remont i maszynę im zabrali do innego punktu :( A lokalna firma kroi jak za zboże

 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

 Do grene mam uraz, to zwykły germański market z tym co tanie bo tego ronlnicy najczęściej oczekują. :ph34r::(

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Z @Rolnik1973 se rękę podaj :D

ja jestem załamany jak mam.cos kupić poza Grene. Jakość mają akceptowalną jak dla mnie i potrzeby mojego małego gospodarstwa. Czysto i porządek na sklepie. Często jakieś promocje czy wyprzedaże. Mi się podoba.  ;)

Przed chwilą, danielhaker napisał:

Tanie? To u Was jakieś inne Grene

Ja mam w Grene 5% rabatu i często jest to najtańszy sklep w okolicy. 

Jak czegoś nie ma na miejscu to mają na następny dzień w południe. Inny sklep z częściami ma dostawę raz w tygodniu, ale raczej wszystko mają na miejscu tylko, że cena... 

Jednak i Grene i lokalne sklepy mają znacznie drożej niż Internet, a szczególnie Agricola.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Nie wiem jak u was ale u mnie co z Grene to jakieś chore ceny ... Dla tego wolę do inter-vaxu jechać po części 

Edytowano przez Rolnik7343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Węże hydrauliczne biorę w sklepach specjalizujących się w hydraulice  do których nie mam aż tak daleko, może mam szczęście :) , a grene to sieć z asortymentem ustępującym dawnym agromom, z resztą sami zauważyliście ze w grene bardzo ciężko o oryginalne części do maszyn i narzędzi, tylko jakieś zamienniki  typu,  Granit, Kramp...

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
4 godziny temu, szczypka napisał:

szkoda że to były tylko prototypy i nie poszli tą drogą 

temat wałkowany milun razy

3 godziny temu, stempos1980 napisał:

Bo żelazna władza nie pozwoliła i teraz jest podobnie z unią

jak wyżej, wypowiadałem się nie raz 

43 minuty temu, Rolnik7343 napisał:

Nie wiem jak u was ale u mnie co z Grene to jakieś chore ceny ... Dla tego wolę do inter-vaxu jechać po części 

zależy gdzie, niektóre rzeczy mają tańsze, ale i tak u mnie na 3cim miejscu bo zachodni, swoją drogą ostatnio Kramp wykupił grene 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldini24    20
14 godzin temu, bratrolnika napisał:

Byłem pierwszy

Tak Ci się tylko wydaje ☺ 

Ja swoją giętarke "skonstruowałem" w 2017 roku. Nie chwaląc się tym na forum. ☺ 

Także ja byłem bardziej pierwszy.😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldini24    20

Szczerze mówiąc nie widzę takiej potrzeby,by chwalić się byle czym☺Jestem raczej skromnym człowiekiem. ☺ 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9987
7 godzin temu, Rolnik7343 napisał:

Jak jedzie się zakuwać to gościu najpierw szuka nypla pod ten gwint a później szuka gwint pod nypel i nie ma bata że nie będzie pasować 

Do ładowarki trzeba jeździć zakuwać bo nigdzie nie idzie dostać węży z takimi końcówkami 

Zakuwaja ci na starych końcówkach?? Kilka razy zrobilem taki błąd, na oryginalny przewód trzeba bylo czekać 2 tyg, a klient chcial na juz, po kilku dniach lecialo na zakuciu...

7 godzin temu, Rolnik7343 napisał:

Nie wiem jak u was ale u mnie co z Grene to jakieś chore ceny ... Dla tego wolę do inter-vaxu jechać po części 

Mowisz o inter-vaxie w Żninie ? Bylem tam jakis czas temu i bardzo nie miło to wspominam, gosciu zero pojecia, chcialem kupić nasadke 65 na calowego pneumata, nie wiedział jak wyglada calowa koncowka, a jak zaczal szukac w zestawach gdzie na oko widac ze kończy sie na 32 i to 1/2 cala bez slowa wyszedlem...

2 godziny temu, waldini24 napisał:

Szczerze mówiąc nie widzę takiej potrzeby,by chwalić się byle czym☺Jestem raczej skromnym człowiekiem. ☺ 

A jednak piszesz o tym 😮 skoro sie nie chwaliles to @bratrolnikajednak byl pierwszy 🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9266
6 godzin temu, waldini24 napisał:

Tak Ci się tylko wydaje ☺ 

Ja swoją giętarke "skonstruowałem" w 2017 roku. Nie chwaląc się tym na forum. ☺ 

Także ja byłem bardziej pierwszy.😂 

Ja swoją pierwsza giętarkę zrobiłem w 1998, wtedy to był jeszcze sprzęt nie do dostania, a blachodachówka na dachu to był unikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Wracając do węży. 

Opisali mi z Agricoli.

Dzień dobry,

przewód AB6/2-1000.18/18 to koszt 23,20 zł brutto/szt. plus wysyłka 19 zł.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu do krokodyla ojciec zamawiał dwa,  1200 lub 1100 18x1.5 a z drugiej kolano też 18 to również 23 zł z groszami  na papierku było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16903

ja kiedyś też 18 zawsze dorabialem. Ale teraz przeszedłem na końcówki 22 (?), a takich węży u nas na półce w sklepie ile chcesz co 0,5m gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
1 godzinę temu, szymon09875 napisał:

Zakuwaja ci na starych końcówkach?? Kilka razy zrobilem taki błąd, na oryginalny przewód trzeba bylo czekać 2 tyg, a klient chcial na juz, po kilku dniach lecialo na zakuciu...

Mowisz o inter-vaxie w Żninie ? Bylem tam jakis czas temu i bardzo nie miło to wspominam, gosciu zero pojecia, chcialem kupić nasadke 65 na calowego pneumata, nie wiedział jak wyglada calowa koncowka, a jak zaczal szukac w zestawach gdzie na oko widac ze kończy sie na 32 i to 1/2 cala bez slowa wyszedlem...

A jednak piszesz o tym 😮 skoro sie nie chwaliles to @bratrolnikajednak byl pierwszy 🤔

Nowe końcówki zakuwają  ;)

To chyba trafiłeś na praktykanta o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamik90    9

https://www.olx.pl/oferta/jcb-jcb-535-95-nowa-joystick-turbo-55-kw-tier-4-2019-rok-531-70-fabrycznie-nowa-gwarancja-rok-CID5-IDCzdTj.html. Co sądzicie o tej ładowarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    318

Silnik za słaby. Pełen krokodyl, wysuw, podnoszenie, jazda, klima, światła i braknie mu siły. Albo spali do diabła bo stałe będzie miał ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj