yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

kizak    2200
20 minut temu, Ursus932 napisał:

A na co mi duży przy turze , żeby tylko do tego było co lać

 Ten argument mnie położył😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Jak ci kto będzie dawał 2500 to bierz.  Ja mam podobny tylko siwy mam obydwa znaczniki. Poszanowany od nowości u mnie.  Brak zainteresowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
25 minut temu, Ursus932 napisał:

A na co mi duży przy turze , żeby tylko do tego było co lać

Też tak gadałem przy kupnie a teraz z 20KM więcej by się przydało przy ciągniki z turem bo często jest tak że mocy brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1568
28 minut temu, Ursus932 napisał:

A na co mi duży przy turze , żeby tylko do tego było co lać

A małym wypierdkiem to co Ty chcesz robić? Trociny wozić? Bo do niczego więcej to się nie nadaje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Ja potrzebuje 3m.  Żeby do agregatu pasował. I chyba go musze przerobic,  no bed sensu dwa trzymać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
24 minuty temu, Pomorzanin1222 napisał:

 Tak dokładnie wygląda.To jest szansa dostać więcej jak 3 tyś zł

86969917_858282007946866_5920842640667967488_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=eNRvYeKLYKsAX_Zmzn2&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=cb07f41c78e630282a2581cc300eb001&oe=5F034D6A

86978258_480654165946502_7755131505302568960_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=DS91ppxC-V0AX_9g7a3&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=e44bfbedc135411fb5ebeb4b132793f6&oe=5EC2E740

Odwoluje to co napisalem, ten tutaj jeszcze bez przedluzanych redlic, i nie ten nowszy niebieski tylko chyba jakiś malowaniec. 2,5-3tys.zl w mojej opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9914
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

W łódzkim koło 5 byś śmiało wziął

A takie miały już przedni most carraro?? https://m.olx.pl/oferta/zetor3340taki-sam-jak-5245-CID757-IDDIl11.html#position=4&page=1

Do tura chyba się nadaje😏

Kabina mi tu srednio pasuje, montowali takie w tych latach ?

Tak to jest carraro

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanin1222    117

On nie jest malowny i redlice ma długie,przekładnie bezstopniową ten jest z 1995 roku.Na żywo kolor lepiej wygląda.Tak nawiasem mówić kupiłem go za 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

I chcesz teraz zarobić 9razy tyle co

@Ursus932 rozglądaj się za takim 80 kucy minimum

Edytowano przez stempos1980
Dopisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Skoro to prawda to dam ci za niego 700 i jutro zabieram. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
50 minut temu, Ursusc385 napisał:

A małym wypierdkiem to co Ty chcesz robić? Trociny wozić? Bo do niczego więcej to się nie nadaje 

Wszystko , teraz mam na 60 i robie ,około 250 bel sianokiszoki pnad 300 słomy trochę obornika plus roboty w koło podwórka . tylko przód nie wytrzymuje i brak wspomagania

@bratrolnika na pierwszym zdjęciu też myślałem że to inny siewnik 😏 

22 minuty temu, stempos1980 napisał:

I chcesz teraz zarobić 9razy tyle co

@Ursus932 rozglądaj się za takim 80 kucy minimum

80 koni to chce Ale do ciężkich prac polowych ,A do tura mniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
51 minut temu, KlimekPL napisał:

Niby eurohaki a cięgna boczne na łańcuszkach z tego co widzę to jak to ma spisywać swoją rolę? Do tego opony na szrot a komplet nowych to około 10000. 

no prawda ale jak by były te laćki dobre itp to dla czego nie, wymiana haków i odciągów to ok 1000 zł 

49 minut temu, Ursusc385 napisał:

A małym wypierdkiem to co Ty chcesz robić? Trociny wozić? Bo do niczego więcej to się nie nadaje 

do dla czego wciąż najchętniej są tury sprzedawane do c330, c360, zetorów i podobnych ?

16 minut temu, stempos1980 napisał:

I chcesz teraz zarobić 9razy tyle co

@Ursus932 rozglądaj się za takim 80 kucy minimum

już mówiłem o tym, z gnojem to ja c360 sobie daje radę a czasami to tak poryte mam że człowiek myślałby że trasa off-roadowa a ciężarek na tył, opony  z przodu szerokie i jazda, w polach trochę gorzej ale znowu nie ma tak rozjeżdżone , a po za tym nie każdy ciągnik wjedzie ci do budynków 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, stempos1980 napisał:

To do ciężkich robót bierz 100 kucy

Za małe gospodarstwo na taki ciągnik i maszyn nie będe zmieniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

Za małe gospodarstwo na taki ciągnik i maszyn nie będe zmieniał

To musisz się zdecydować albo dwa różne mocoqo ciągniki albo jeden pośredni i do pola i tura.Mój sąsiad brał w 11 roku nowego jd 5100r i wtedy myślał że na te jego ha mu starczy ale teraz stwierdził że jednak mocniejszy by był lepszy bo w niektórych maszynach brak mu mocy i wagi a to z automatu spalanie większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

To po co brał maszyny na wyrost? Ważniejsza od wielkości ciągnika jest dobra organizacja pracy, i mniejszym można sporo zdziałać. Wuja obrabia 50 hektarow ornego i drugie tyle łąk jonderem 90KM jako główny ciągnik. Do pomocy jeszcze jest DF 80KM i Zetor 70KM. Ale niektórzy juz nawet na dwa razy mniejszy areał by brali 200KM

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
2 godziny temu, 6465 napisał:

Skoro to prawda to dam ci za niego 700 i jutro zabieram. 

Zdziskowi w paradę wchodzisz, to on u was na wiosce główny handlarz poznaniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

No jak kupię to się udam do Ździcha

😊

Ten pomorzanin coś podejrzanie tanio kupuje siewka 200zl siewnik 500.

1 godzinę temu, Pomorzanin1222 napisał:

Nie za mało

To dam ci 800 ale dorzucasz tą  nadstawke od siewki.  Pasi?

Nie byj Żyd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Może sprzedający nie wie że sprzedał..

A właśnie, Zdzicho miał kiedyś c360, i ona była od kogoś z Twojego końca wioski, pamiętasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Dawno?  Jaka czerwona z małą budą? 

Najlepszy to był MF 255. Na zlomowni.  On chyba był Luisa,  a wy ście go użytkowali jak trzeba😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj