Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Andpol    951

Pamiętam czasy jak słoma z dymem szła z pokosów i nie jednemu przy okazji zboże się zjarało a w tym roku zboże wyrosło po deszczach i mimo że ścięta słoma to dużo jej na polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194
PAN88 napisał:

Sprzedane 60 bel po 50zł słoma żytnia reszta zboża będzie ścięta

jaka waga bel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
32 minuty temu, PAN88 napisał:

@pafnucy to mocno dają za słomę🤣

Lepiej ściąć

ja ściąłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 2.08.2020 o 15:17, karol6130 napisał:

LLU Wola Mysłowska, wczoraj zamówione 4 ha ozimin po 8 zł, trochę nie ładnie było dać po 5, pewnie i za tyle bym kupił.

Dużo ludzi w tamtym roku zapasów narobiło i teraz im słoma nie potrzebna. 

 

Dokładnie nawet darmo nikt nie chce najlepsze wyjście to kombajn z szarpaczem i spokój darmo dawać nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziś słoma już od 0 do 7 zł. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z okolic Stoczka łukowskiego do was jeździli, wy też możecie do nas podiechać. 

20 to i u nas było przed żniwami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8984
1 godzinę temu, slawek74 napisał:

żeby tak bylo u nas 🙁

Jak u Ciebie płacicie? 

Gdyby szło  się dogadać i stałą cene ustalić to było  by dobrze, a tak to w sasiedniej gminie gdzie mam pole 70% słomy już pocięta bo nie chcą ludzie oddawać po 5 czy 10zł. U siebie również 50% siekałem, kto ma sieczkarnie przy kombajnie to ma roboty w tym roku.

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Do mnie 3 handlarzy dzwoniło i wciskało. Jeden z 200 zł/ zszedł na 130zl po 10 sekundach rozmowy 🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7225

Podlaskie okolice Łomży 20zl z pokosa dzisiaj rozliczone. Można i taniej dorwać nawet po 15 w tym momencie. W końcu normalne ceny. A płaciło się nawet po 50zl z pokosa


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

U was dużo łąk i qq.  U nas dużo zboża to cena z pokosa nie przekracza 10zl. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
Dnia 15.08.2020 o 22:20, pedro2 napisał:

A płaciło się nawet po 50zl z pokosa

He he to jak w ubiegłym roku miałem 30bel z ha to za słomę bym miał ścięte 300zł/h, zrobione gruberem 200zł/ha, zaorane 250zł/ha i big bag Polifoski 6 xD

38 minut temu, Artystarolnik napisał:

Ja u was ceny słomy mi proponują w lubelskim 120zl za tonę 

Płn mazowsze mam ogłoszone 120 po 30zł ze stodoły i zero odzewu. 120zł/T to koszty zbioru, zwiezienia, magazynowania , tyle to z pokosu się bierze a jak nie to ścinacz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276

miesiąc temu sprzedawałem po 50 z transportem za 130x 120. 

Teraz została mi zeszłoroczna ze sterty 150x120 i też udało mi się sprzedać po 50 dwa kursy.

Zostało jeszcze na jakieś 4 kursy.

Po Świętach chętnie bym trochę siana sprzedał.Może ktoś chętny z warm -maz i przygranicznych miejscowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj