farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Agrest    25631

Patrząc na prognozy na 10 dni to tylko jedna noc z 5 na plusie, reszta po 1 Max 2 stopnie. Jako że mylą się o 3 stopnie to codziennie będzie na lekkim minusie.

Słońca nie braknie.

Pogoda dla producentów energii z paneli.

Było zamontować panele , zrobić  basen w ogrodzie, grzać wodę i chłodzić piwo...

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

WWL -6 W ubegłym roku tak samo chłodna wiosna nic nie rosło jak troche tej wilgoci w ziemi było ,a potem jak ciepłe nocki przyszło to wody zabrakło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868

co jak co, ale nawet wierzby jeszcze u nas listków nie puściły. są już zalążki, ale żeby z daleka było widać, że to już wiosna to bym nie powiedział. widać drzewa mądrzejsze od ludzi i wiedzą kiedy zacząć żyć pełnia życia. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

A ja dziś tworzę nową historię

Nie odmykam bramy, nie odsuwam zamka w garażu, 

Żebym wczoraj raz więcej drewna do pieca przyniósł to bym nawet na dwór nie wyszedł.

Ale mam pomysła wyślę babę po drewno😁

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12195

O 6godz było -5 teraz 1* Rysiek ty cholero 😁 ja to bym nie mógł w domu usiedzić nawet jak bym zwierząt nie miał to bym troche połaził po podwórku by po planować co w przyszłym tygodniu i w jakiej kolejności wykonać🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12195
Rolnik1973 napisał:

Mam 3 baby w domu, a ja sam😁

a nie 4? myslałem że 3 córy masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1490

prawdopodobnie do sensownych opadów będziemy musieli czekać do maja w optymistycznym wariancie w mniej do połowy maja  jedynie lokalne burze mogą ratować sytuację, bo ze wschodu lub południa raczej fronty mokre nie przychodzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12195
Rolnik1973 napisał:

Sąsiad ma lepiej bo ma 5 a on sam 😁

Gowno lepiej sam musi napierać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
2 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

Sąsiad ma lepiej bo ma 5 a on sam 😁

Ty nie wiesz co mówisz swego czasu miałem 4 i to nie była sielanka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388
9 minut temu, slawek74 napisał:

O 6godz było -5 teraz 1* Rysiek ty cholero 😁 ja to bym nie mógł w domu usiedzić nawet jak bym zwierząt nie miał to bym troche połaził po podwórku by po planować co w przyszłym tygodniu i w jakiej kolejności wykonać🙂

Ja i w chałupie mogę ułożyć plan

Na jutro już mam

Drapnąć pod ogród i od razu pod kartofle żeby potem nie kurzyć ursusa drugi raz.

Na wtorek wczepić do ruska opryskiwacz

W srodę pognać ziele w ozimym jak nie będą nadawać przymrozku.

Potem czas świąteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Znajomy miał 6 kobiet w domu A on sam był.teraz zostały tylko 2 w domu ale mówi że żaden zięć nie ma polotu do niego jak usiądą przy stole do alkocholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868

A u mnie 3:3 😀 trzech chłopów i trzy niewiasty. A, i trzy pokolenia. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12195

A ja bym nie zamienił syna i na pięć córek😃 syn to syn a baby to żaby😁 w polu wszystko zrobione na czas a ja jeszcze ciagnikiem w pole nie wyjeżdżałem😁 owszem całe planowanie ogarniam i zaopatrzenie ale w polu 90% roboty robi syn😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2201

  Dziś z rana moja mówi. ,,do tej pory otwierałam szafę i   nie mam co na siebie włożyć,    teraz otwieram szafę iiiii, nie mam gdzie wyjść''😐. Byl mrozek chyba ze cztery,ale cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868

jak Cię lubię i szanuję, Sławek, tak na miejscu Twojej córki dałbym Ci w pysk za poprzedni wpis. Ale to tylko moje zdanie. 😠

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj