farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Strongman    3298

Porozmawiać to za mało ale zawsze coś, wiecie ze po latach czasem człowiek się dowiedział ze jakaś kobieta miała na ciebie ochotę ale za słabo żeś się brtał.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    358
13 minut temu, karol6130 napisał:

Może jak tynk w workach to trzeba się nadźwigać, z silosu jak idzie to bez przesad

Gadasz głupoty tylko tyle wiesz co ktoś Ci mówił. Robiłeś kiedyś chociaż dzień przy takich tynkach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Ursus932 napisał:

Dokładnie, trzeba dbać i starać się całe życie, a nie tylko zamoczyc z wieczora i  kobietę do garów gonić 

No chyba że stoją nieumyte od tygodnia.  xD

4 minuty temu, Strongman napisał:

Porozmawiać to za mało ale zawsze coś, wiecie ze po latach czasem człowiek się dowiedział ze jakaś kobieta miała na ciebie ochotę ale za słabo żeś się brtał.

Zazwyczaj po latach dostają ochoty jak już się sparzyły na kimś innym, a widzą że Ty jesteś inny. Wtedy niech się cmokną, jak sobie sięgną.   :P

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
30 minut temu, Rolnik200598 napisał:

Mądrze myślisz i wychodzę z tego samego założenia. Zawsze to coś w dom można wsadzić, albo doinwestować cokolwiek a nie na pierdoły pieniądze wydawać. Również od 6 lat nie byłem na żadnym weselu, z jakichkolwiek imprez to tylko studniówka i to też już prawie 3 lata temu.

+10, obeschło i ludziska zaczęli na polach dłubać.

Drugi materialista... Ech chłopaki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Młodym można i trzeba wybaczyć, najgorzej jak już stary i do tego głupi.   xD

2 minuty temu, Ursus932 napisał:

Drugi materialista... Ech chłopaki 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 minut temu, artek27 napisał:

Gadasz głupoty tylko tyle wiesz co ktoś Ci mówił. Robiłeś kiedyś chociaż dzień przy takich tynkach? 

Robiłem wiele rzeczy w życiu, między innymi i tynki, jak się chce pieniędzy to trzeba robić, nawet złodziej musi się zmęczyć, nic latwo nie przychodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9058
30 minut temu, Strongman napisał:

Porozmawiać to za mało ale zawsze coś, wiecie ze po latach czasem człowiek się dowiedział ze jakaś kobieta miała na ciebie ochotę ale za słabo żeś się brtał.

Znam ten temat ☺️ 

Kropi deszczyk co chwilę.

Edytowano przez GRZES1545
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1858
31 minut temu, Rolnik200598 napisał:

W technikum to ja się głowiłem i troiłem za co kupić nawozy/ opryski i opłacić usługi bo swojego traktora jeszcze nie miałem. Teraz nie narzekam, na paliwo jest, części trzeba kupić to jest, na swoje potrzeby wystarczy, dorzucenie się do węgla/ opłat to żaden problem, nawet i grosik się odłoży.

 

Oj kolego zdziwisz się mocno jak dociągniesz  tak ok 50-tki i rozejrzysz się dookoła a tam pusto nie tędy droga, osobiście dużo mi nie brakowało abym podążył taką drogą, kasa to nie wszystko chociaż w pewnym wieku to jest bardzo nęcący miraż, przykład po sasiedzku, chłopak z ojcem  zaczynali od 13 ha i 10krów dojnych, obecnie 100ha i 150 krów, niestety osobowość zwichrowana tylko liczą się ha i krowy reszta się nie liczy[ciągle mało ha i krów] wiek ok 30 lat .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3298

U mnie tak wody nalane ze nawet na lakach się rznie.

U mnie już patrzą aby ktoś na covid fiknął i pole było do dzierżawy czy kupna.

5 minut temu, ws71 napisał:

przykład po sasiedzku, chłopak z ojcem  zaczynali od 13 ha i 10krów dojnych, obecnie 100ha i 150 krów, niestety osobowość zwichrowana tylko liczą się ha i krowy reszta się nie liczy[ciągle mało ha i krów] wiek ok 30 lat .

 

Edytowano przez Strongman
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żeby ci co patrzą pierwsi nie fiknęli, bo wtedy ziemi będą mieli opór, nawet w zębach.  :P

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, ws71 napisał:

Oj kolego zdziwisz się mocno jak dociągniesz  tak ok 50-tki i rozejrzysz się dookoła a tam pusto nie tędy droga, osobiście dużo mi nie brakowało abym podążył taką drogą, kasa to nie wszystko chociaż w pewnym wieku to jest bardzo nęcący miraż, przykład po sasiedzku, chłopak z ojcem  zaczynali od 13 ha i 10krów dojnych, obecnie 100ha i 150 krów, niestety osobowość zwichrowana tylko liczą się ha i krowy reszta się nie liczy[ciągle mało ha i krów] wiek ok 30 lat .

O ile dociągnę do 50 w co nie wierzę zbytnio a jeśli nawet to na pewno nie w tej sprawności w jakiej jestem dziś.

Ja tam nie powiększam, swoje kawałki obrobię, pszczoły, trochę hodowli i robię bo lubię, a wolę czas po pracy spędzać produktywnie niż leżeć do góry brzuchem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10113
46 minut temu, sabuliga napisał:

to same lasociagi brał nic nie warte dziewuchy

Ale co poruchal to jego, nie szukał miłości na cale zycie :D

35 minut temu, 6465 napisał:

@szymon09875 ośka  pierwej sort. 

@bratrolnika możesz przyjeżdżać już jestem mnie. 

Szrotu bym nie oferował :)

Jakbym wiedział ze tak sie sprawy potoczą to bys podjechał do mnie, ale trudno innym razem :D

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26039
12 minut temu, Strongman napisał:

 

U mnie już patrzą aby ktoś na covid fiknął i pole było do dzierżawy czy kupna.

 

Jak czytam to mam nieodparte wrażenie że jesteś pierwszy w kolejce, bo nie przypuszczam żeby który latał po wsi i się i swoimi chciejstwami się chwalił

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, sabuliga napisał:

watpie zeby ktoras chciala zebym ja pomacal za piekny nie jestem

I najlepiej od razu szukaj sobie takiej przy sobie   :P   to Ci już nie zgrubieje.   :D

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@sabuliga jakbyś był trochę starszy to bym zabrał Ciebie na dziewczyny i uwierz że nie tylko byś pomacał a nawet polizał 😋 i wszystko za darmo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
1 godzinę temu, Sean napisał:

Nie wszyscy za młodu są odważni, też kiedyś taki byłem.   :P Trzeba się przełamać i było podejść i zagadać. 

Teraz to już po ptokach 😛 no chyba że kolejna blokada będzie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14276
1 godzinę temu, TheraRolnik napisał:

Mi jeszcze brakuje wzrostu i odwagi 😛 

Teraz na proteście była taka jedna za którą od jakiegoś czasu się oglądam i mimo że stała sama przy ciągniku - była jako pasażer to i tak nie podeszłem 🙈

trzeba było podejść o wyposażenie zapytać, a jak nie to wbić do ciągnika a potem udawać że pomyliłeś ciągniki. Technik jest wiele

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3298
19 minut temu, Agrest napisał:

Jak czytam to mam nieodparte wrażenie że jesteś pierwszy w kolejce, bo nie przypuszczam żeby który latał po wsi i się i swoimi chciejstwami się chwalił

 

Nie jestem w kolejce bo mi już starczy ale wiesz na układy niema rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14276

Therarolnik a nie ma ta foka fb? uderzaj że zainteresowany jesteś kupnem takiego ciągnika i żeby CI podpowiedziała na co zwracać uwagę przy zakupie. z tydzień poczekaj i napisz że dzięki jej wskazówkom nie wdepnąłeś w minę i chcesz się jakoś odwdzięczyć. kłam, zmyślaj i aby do celu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    776
15 godzin temu, pafnucy napisał:

rozwidnia się i tutaj

 

20201023_063301.jpg

20201023_070336.jpg

20201023_070333.jpg

Most w Szczucinie . Pacanów Świętokrzyskie moje strony  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj