farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

szmergiel    1053
1 minutę temu, Tomasz0611 napisał:

I o tym właśnie mówię, to księża niszczą kościół. Wierzyć w Boga można bez księdza.

tak ich nie lubisz bo cie skrzywdzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mylisz się kolego.

Każde stworzenie ma rozum.

Człowiek różni się od zwierzęta że ma wolną wolę. Dana od Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
Przed chwilą, pafnucy napisał:

szmergiel tak ma.  ale muchy by nie skrzywdził. :D

bo mucha nieraz duzo warosciowsza od czlowieka

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5625
1 minutę temu, szmergiel napisał:

tak ich nie lubisz bo cie skrzywdzili?

A ty co ich tak lubisz ? Nie mówię, że wszyscy z nich lecą tak za kasą, są tam i porządni ludzie. Ale jak widzę te złote pałace i te ich słynne romanse z Paniami o których się trąbi w okolicy to mam ich trochę dość ;)

1 minutę temu, szmergiel napisał:

bo mucha nieraz duzo warosciowsza od czlowieka

Od ciebie na pewno ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25828
1 minutę temu, robert55555 napisał:

Jaki telefon? Używasz aplikacji do wysyłania sms? Może masz dużo działających w tle aplikacji i telefon sam się wyłącza pod wpływem kolejnego działania. Wyłącza się celem schłodzenia.

Samsung Galaxy x cover4.

 

Robiłem skanowanie, czyszczenie nic nie pomaga.

Wysyłam SMS  bez problemu. Przychodzący od dzisiaj wyłącza  telefon. Otwarcie SMS po odblokowaniu ponownie to wyłącza.

Dzwoniłem do Orange.  Na 99 % nie ich wina, ale polecił przełożenie karty sim do innego telefonu w celu wykluczenia błędu karty lub operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
1 minutę temu, robert55555 napisał:

Mylisz się kolego.

Każde stworzenie ma rozum.

Człowiek różni się od zwierzęta że ma wolną wolę. Dana od Boga.

ale niektorzy nie maja rozumu i ze swoja wola robia takie rzeczy ze lepiej by bylo gdyby jej nie  mieli.zachowanie ludzkie glownie opiera sie na tym jak jestesmy w stanie pojac otaczajacy swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5625

Ale według ciebie mamy pojmować go tak jak mówi nam księciunio w niedzielę ;) I wszyscy mamy go pojmować tak jak ty mówisz ;) A jak ktoś ma inne zdanie to trzeba wyzywać od cielaków ;)

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a naucza czegoś złego?

1 minutę temu, Tomasz0611 napisał:

Ale według ciebie mamy pojmować go tak jak mówi nam księciunio w niedzielę ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8075
4 minuty temu, robert55555 napisał:

Mylisz się kolego.

Każde stworzenie ma rozum.

Człowiek różni się od zwierzęta że ma wolną wolę. Dana od Boga.

Ciekawe. 🤔

Religia katolicka istnieje 2000 lat a człowiek chyba kilkadziesiąt tysięcy lat to jak Bóg mógł dać rozum ludziom?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Primo nie idź tą drogą na tym forum. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5625
2 minuty temu, pafnucy napisał:

a naucza czegoś złego?

 

Naucza może i dobrze, tylko potem sam nie żyje zgodnie z swoim nauczaniem ;) Nawołuje do nie pędzenia za mamoną, po czym leci z tacą.

Edytowano przez Tomasz0611
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8075
4 minuty temu, szmergiel napisał:

bo mucha nieraz duzo warosciowsza od czlowieka

Ta bo możesz ją pacnąć i bez konsekwencji w przeciwieństwie do swojej kobity jak będzie ci brzęczeć za uchem. 😁

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
1 minutę temu, Tomasz0611 napisał:

A ty co ich tak lubisz ? Nie mówię, że wszyscy z nich lecą tak za kasą, są tam i porządni ludzie. Ale jak widzę te złote pałace i te ich słynne romanse z Paniami o których się trąbi w okolicy to mam ich trochę dość ;)

Od ciebie na pewno ;)

sa mi obojetni ,poprostu wiem ze musza byc i tyle. ksiadz taki sam sam facet jak kazdy i ma swoje potrzeby i tu akurat jestem za tym ze powinnni miec rodziny. a jezeli zazdroscisz ze ma romnans to swiadczy tylko o tobie tyle ze jestes pier**la  ze ty nie poderwales kobiety tylko on.odpowiedz tez jest prosta bo przewaznie sa to ludzi inteligentni a z takimi kobiety wola sie zadawac niz z prostakiem co tylko pyskuje. zlote palace???? hmmm. ja mysle ze ludzie maja lepsze dowmy i nie zazdroszcza. ciemnogrod zazdrosci wszystkiego

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a czy każe się naśladować? też grzesznicy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, Agrest napisał:

Samsung Galaxy x cover4.

 

Robiłem skanowanie, czyszczenie nic nie pomaga.

Wysyłam SMS  bez problemu. Przychodzący od dzisiaj wyłącza  telefon. Otwarcie SMS po odblokowaniu ponownie to wyłącza.

Dzwoniłem do Orange.  Na 99 % nie ich wina, ale polecił przełożenie karty sim do innego telefonu w celu wykluczenia błędu karty lub operatora.

Możesz zrobić resztę do ustawień fabrycznych. Wiadomo możesz wiele rzeczy utracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1986
40 minut temu, Agrest napisał:

Już dwa razy resetowany i nic. Do tego nie mam możliwości robienia screenów. Błąd interfejsu 

Pozgrywać kontakty, smsy, zdjęcia i resztę, a potem znaleźć  w menu ustawienia "przywracanie ustawień fabrycznych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
3 minuty temu, PRIMO napisał:

Ciekawe. 🤔

Religia katolicka istnieje 2000 lat a człowiek chyba kilkadziesiąt tysięcy lat to jak Bóg mógł dać rozum ludziom?

 wiesz ze dziecko 1 klasie jest 100razy madrzjesze od ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2517
szmergiel napisał:

1 minutę temu, Tomasz0611 napisał:

A ty co ich tak lubisz ? Nie mówię, że wszyscy z nich lecą tak za kasą, są tam i porządni ludzie. Ale jak widzę te złote pałace i te ich słynne romanse z Paniami o których się trąbi w okolicy to mam ich trochę dość ;)

Od ciebie na pewno ;)

sa mi obojetni ,poprostu wiem ze musza byc i tyle. ksiadz taki sam sam facet jak kazdy i ma swoje potrzeby i tu akurat jestem za tym ze powinnni miec rodziny. a jezeli zazdroscisz ze ma romnans to swiadczy tylko o tobie tyle ze jestes pier**la  ze ty nie poderwales kobiety tylko on.odpowiedz tez jest prosta bo przewaznie sa to ludzi inteligentni a z takimi kobiety wola sie zadawac niz z prostakiem co tylko pyskuje. zlote palace???? hmmm. ja mysle ze ludzie maja lepsze dowmy i nie zazdroszcza. ciemnogrod zazdrosci wszystkiego

A że gwałcą dzieci? i jeden drugiego kryje. Co o tym powiesz?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8075
2 minuty temu, pafnucy napisał:

Primo nie idź tą drogą na tym forum. :D

A czemu by nie. 🤔

Zawsze to jakieś urozmaicenie w nudnym życiu. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, PRIMO napisał:

Ciekawe. 🤔

Religia katolicka istnieje 2000 lat a człowiek chyba kilkadziesiąt tysięcy lat to jak Bóg mógł dać rozum ludziom?

Hm..

Bez Boga nie było by tego światu. Od zarania dziejow człowiek w coś wierzył. Kwestia w to co wierzył jak nazywał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25828
2 minuty temu, robert55555 napisał:

Możesz zrobić resztę do ustawień fabrycznych. Wiadomo możesz wiele rzeczy utracić.

 

2 minuty temu, JanKrzysztof napisał:

Pozgrywać kontakty, smsy, zdjęcia i resztę, a potem znaleźć  w menu ustawienia "przywracanie ustawień fabrycznych".

Konsultant też mi to proponował ale nie skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj