farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

yahooo777    1285
10 godzin temu, Rolnik1973 napisał:

Nie mam, nawet nie wiem o kogo chodzi.

Pytaj @yahooo777 on ma bliżej

 

 

Toć to i o mnie chodzi :)

  • Thanks 2

KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25624

Możecie wyłączyć te wirtualne dni pola?. Ni chuchu  nie mogę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No właśnie. Za ch..... nie mogę tego badziewie wyłączyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
3 godziny temu, FarmerDyzio napisał:

panowie zboża zapowiadają się ładnie i jest pewien problem. Nie ma gdzie zmagazynować. trzymał ktoś w big bagach? Gryzonie nie dziurawią tego ? Jakie będą lepsze te z lejem u góry czy może takie odkryte ?

Ja trzymałem i pod wiatą na paletach nic się nie działo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3524
Przed chwilą, marcin19071980 napisał:

No właśnie. Za ch..... nie mogę tego badziewie wyłączyć. 

BASF bez problemu weszłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, FarmerDyzio napisał:

panowie zboża zapowiadają się ładnie i jest pewien problem. Nie ma gdzie zmagazynować. trzymał ktoś w big bagach? Gryzonie nie dziurawią tego ? Jakie będą lepsze te z lejem u góry czy może takie odkryte ?

co roku stawiam ściane z bigów w garażu i za nie sypie luzem i nic złego nie dzieje w 2012 r około 15 ton w bigach stało na paletach na podwórku przykryte folią do grudnia i nic złego ze zbożem się nie zrobiło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie każdy ma wystarczającą ilość m2 pod dachem trzeba sobie jakoś radzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2429
4 godziny temu, FarmerDyzio napisał:

panowie zboża zapowiadają się ładnie i jest pewien problem. Nie ma gdzie zmagazynować. trzymał ktoś w big bagach? Gryzonie nie dziurawią tego ? Jakie będą lepsze te z lejem u góry czy może takie odkryte ?

Mam ten sam problem - mam jeszcze sporo starego zboża i nie mam gdzie sypać. Silosa raczej nie zdążę postawić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko3    1

Właśnie przed chwilą rozpoczęty lipiec 14 litrów w czerwcu 210 . PKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7223
4 minuty temu, krilan06 napisał:

Mam ten sam problem - mam jeszcze sporo starego zboża i nie mam gdzie sypać.

To dopiero problem 😵 jako praktykujący katolik wyciągnę pomocną dłoń i pomogę Ci w Twej niedoli, a co... U mnie stodoła pojemna, upchne gdzieś i Twoje. Daj jeno adres  😈😈😈 

 

 

 

coby Cię jeszcze na koszty transportu nie narażać oczywiście

 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5338
21 minut temu, pedro2 napisał:

Paczta https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1664115220413950&id=399031766922308&anchor_composer=false 

Gdzie oni kuźwa mają rozumy? Jeszcze brakuje żeby z przodu jaka armata jechała i czyściła drogę... 

kurde myślałem że który za***ie w tego tira :D 


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

a nie chce mi sie sprawdzac ile spadlo-ale na polach sucho , pada albo straszy codziennie, w nocy polalo, rano piekna pogoda,wieczorem postraszylo-nawet czesc siana sie udalo zebrac, teraz burza i leje na  moja kukurydze i moje siano😏.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6901
5 godzin temu, FarmerDyzio napisał:

panowie zboża zapowiadają się ładnie i jest pewien problem. Nie ma gdzie zmagazynować. trzymał ktoś w big bagach? Gryzonie nie dziurawią tego ? Jakie będą lepsze te z lejem u góry czy może takie odkryte ?

5 godzin temu, Rolnik1973 napisał:

Ja trzymam w bigach tylko te odkryte, nic się nie dzieje, jak suche to może stać i stać.

Tylko ja nie sypię prosto z kombajna tylko trzymam przez noc na przyczepie by odparowało gorąco ze słońcem co nagrzane.

Myszy po wierzchu podeptaja ale worków nie gryzą.

Od kilku lat część zboża tak trzymam. W tym roku miałem w bb 40 ton. Sypię prosto z kombajnu. Jeśli nie masz swoich i będziesz kupował to bierz otwarte, bo tak jak Rysiek mówi, myszy nie mają gdzie gniazd robić

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Pochmurno.W nocy burza i ulewa krutka ale intensywna.10 minut temu też padało.już mam serdecznie dość tego deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1129

Daniel i trzymasz je jeden na drugim ? jakie wymiary ? przy tych co nie mają na górze otwartych są leje na dole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16865
szymon09875 napisał:

Nieee kosić teraz, deszcz o 4 obudził. 

złoty? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj