farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

slawek74    12222

1* na plus ale ziemia przymarznięta a wiatr wieje i czuć jak by z minus 5 było

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9019

Rysiu ja w to nie wierzę, jeszcze trochę zimy będzie zobaczysz, i bałwana ulepimy 👍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5371

pier**l to, zostań ninją 🤸

  • Sad 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15414

To rób to w czym wiatr nie przeszkadza, a drzewi wytniesz jak będzie cicho i nie zmarnujesz dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19858

W tym problem że to mi zostało, czekałem za piłą, dziś dojechała i pasowało by sprawdzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8070

Wieje wieje i słonko świeci. 

Rysiek napewno nie łursus 😎

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19858
4 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

Jaka🤔

Husquarna była na serwisie

1 minutę temu, GRZES1545 napisał:

Ursus 😎

Chory? Za biedny jestem żeby dziadować

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

A jakby tak kukurydzę już posiać?🤔 muszę poszukać worka resztówek i wysiać w ogródku.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19858
5 minut temu, sumek666 napisał:

A jakby tak kukurydzę już posiać?🤔 muszę poszukać worka resztówek i wysiać w ogródku.

W doniczce jak najbardziej

Co Ci się stało z Twoją nazwą? Jakaś taka inaczej wyeksponowana 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16932
sumek666 napisał:

A jakby tak kukurydzę już posiać?🤔 muszę poszukać worka resztówek i wysiać w ogródku.

Ty się smiejesz. W sobotę robiłem porządek na strychu to znalazłem paczkę qq z lat może pięćdziesiątych. jeszcze ojciec do siewu na kilogramy kupował. posieje garść zobaczę czy ona nadal sprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15414
1 minutę temu, soltys48 napisał:

W doniczce jak najbardziej

Co Ci się stało z Twoją nazwą? Jakaś taka inaczej wyeksponowana 

Bo to moderator galeri

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
3 minuty temu, soltys48 napisał:

W doniczce jak najbardziej

W doniczce kiedyś siałem kukurydzę kupiona w Inter Marche po 7 zł za kg. Wyrosła, ale szybko zdechła. Po jakichś 2-3 dniach już była na wierzchu i bardzo szybko wyrosła na 20 cm, ale cieniutka taka jak wykałaczka


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

@sumek666 jak napiszę do kogoś coś typy "k**wa wy***rdalaj ch*ju pier**lony" to dostanę ostrzeżenie ????

Edytowano przez Rolnik7343
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj