farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Roki212    1840
10 minut temu, PRIMO napisał:

To że dajecie się golić z kasy to jest tylko i wyłącznie wasza wina.

A w czym widzisz problem jak chcesz sobie walczyć to tam sobie walcz 😎 za Twoje nie robiłem tylko za swoje i jakoś nie marudzę z tego powodu 😝 a tym bardziej nie muszę się tłumaczyć co i jak 😉

 

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8096

@Roki212 dlaczego mam za coś płacić skoro mogę mieć za free. 

Nie rozumiem takiego podejścia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
2 godziny temu, karban napisał:

Chłopy nie pitolcie, 30 nie ma nigdzie, chyba, że na słońcu to może i 50 już być. Jak każdy tu tak 'zaokrągla' to nieźle.

30 nie ma, ale 28 * C w cieniu jest. A parówa taka że oddychać się nie da.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185
Napisano (edytowany)

Zaczyna grzmieć  

Edytowano przez pit17
Auto korekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26086

E to do burzy daleko, daj znać jak zacznie grzmieć😁 Wtedy to już wiadomo że blisko😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
theta    151
Napisano (edytowany)

 

58 minut temu, Agrest napisał:

Dla którego regionu aż taki mróz widzą?

Dla mojego jest w miarę optymistycznie.

26 w cieniu. Deszczu na 10 dni nie zapowiadają.

od linii Warszawa łódź  Opole na północ, a z wtorku/środa południowy wschód

Edytowano przez theta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1840

@PRIMO No zgoda ale pisze wyraźnie 😝 jak granica własności na sztycy czyli od słupa do sztycy na domu ich własnością dalej moje to jak ja mogę walczyć. Chciałem za free nie chcieli się zgodzić bo tam moje to jak można podejść do tego tematu inaczej? Jak z linkami wszystko ok po ich stronie a problem występuje z WLZ co łączy się z tymi linkami co był moją własnością. Po zgłoszeniu awarii byli sprawdzili z tym co jest po ich stronie nie ma problemu więc nie mają podstaw do wymiany bo niczemu nie zagraża. Reszta moja własnością i ja muszę się martwić o wymianę takie dostałem info od kolesi co byli jak i w dziale przyłączeń. Że jak chce na własną rękę to elektryk może wymienić sam WLZ tylko jaki był sens wymiany samego WLZ i pozostawienie licznika w domu. Lepiej zrobić już zgodnie z nowymi wymogami. A jak chce aby licznik przenieść to tylko nowe przyłącze i na koszt inwestora.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8096
Napisano (edytowany)

@Roki212 od sztycy po przez warkocz włącznie z licznikiem to należy do zakładu energetycznego a dalej dopiero twoje. 

Jeśli przenosisz licznik w inne miejsce to za skrzynkę jednak musisz wybulić PLN-y z własnej kiesy. 

Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1840

No widzisz a u mnie na starym przylaczu było że własność PGE kończy się przy szczycie budynku, a odcinek od szczytu do zabezpieczenia przedlicznikowego w domu moją własnością jak i za licznikiem to wiadome. Nie wiem czemu tak było ale info sprawdzone bo tak miałem wpisane w starej umowie i to samo potwierdzili mi w dziale przyłączeń że tak jest. Mi też wydawało się że własność PGE od słupa do samego licznika w domu  jednak tak nie było... Zapewne temu nie zgadzali się na wymianę na ich koszt. 

Teraz w nowym przyłączu i umowie granica własności jest na zaciskach prądowych od strony zasilania na wejściu do tej skrzynki czyli od słupa do zabezpieczenia głównego ich, dalej moja własność oczywiście licznik też ich

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15476

Będzie umnie padać czy nie, bo nie wiem czy sypać nawóz czy dać spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

rzuć monetą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19864
9 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Będzie umnie padać czy nie, bo nie wiem czy sypać nawóz czy dać spokój. 

Toż już sypałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7484

W trakcie mszy popadało ładnie, ale krótko. Zaraz kolejna porcja 😳😳😳

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26086

I cyk, 27 stopni. Z krótkim rękawkiem kabrioletem z  opielaczem jeździłem. Łapy i kark przysmażyło aż piecze. Rada by browara obalić ale ni ma.

Wreszcie opony zmieniłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trawers    168
pedro2 napisał:

W trakcie mszy popadało ładnie, ale krótko. Zaraz kolejna porcja 😳😳😳

Patrząc na godzinę zamieszczonego komentarza pomyślałem sobie ze byłeś na pogrzebie🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7484

Msza w wiosce twz obychody. 2mm już jest. Dzisiaj krótko, ale solidnie daje


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Padać zaczęło wreszcie! Jakiś większy front z połódniowego zachodu dotarł. DBL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224
29 minut temu, pedro2 napisał:

Msza w wiosce twz obychody. 2mm już jest. Dzisiaj krótko, ale solidnie daje

We mnie nie trafia. 

 

 

  • Like 1

Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2488

Kuźwa gdzie ten deszcz? Miało tyle padać a tu ani kropla nie spadła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj