Polecane posty

grzesiu    532

Radził bym przestać sr** żarem bo to w niczym nie pomaga. Nie wydaje mi się, żeby w tej spółdzielni działo się coś złego po prostu są lepsze i gorsze chwilę w biznesie a Mlekpol jak był tak jest stabilnym podmiotem. Czasami po prostu potrzeba cierpliwości aby później realizować zyski. 

Kolejny raz napisze jak mlekovita od wielu lat płaciła mniej od mlekpolu A rok temu nic na święta nie dała to większego szumu na forum nie było.  Panowie proszę o spokój i cierpliwość. Wasz biznes ma się dobrze. 

Zmiana całej rady i zarządu to jest tak jak jednego dnia wysłać całe stado krów na ubojnie a drugiego dnia przywieźć całe nowe z niemiec.  Rozumiecie porównanie? To jest identyczny przypadek. 

Także proszę jeszcze raz o spokój. Ci ludzie z takim doświadczeniem naprawdę wiedzą co robią!!!! Dajcie im czas A zyski będą Wam wypłacone.  

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabrowskit    231

A co powiesz na temat plotki o sprzedaży zakładu w Zambrowie dla jakiegoś Holendra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1192

Cena Piątnicy potrzebna prawdziwa najlepiej że zdjęciem napisane czy z udziałem czy bez o realnych parametrach 3.3 3.4 4-4.3 bo są sprzeczne informacje jedni że bez udziału 1.55 inni 1.8 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

Grzesiu ma z dychę na rękę na stanowisku rzecznika zarządu mlekpolu jak nic, specjalista od PR w internetach...

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1192

W mlekpolu nie było obniżki 8 gr była względem cennika ze stycznia 2019 a w trakcie roku była obniżka stąd te bzdury ze 8 mniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532
20 minut temu, Mistrz18 napisał:

@DanielFarmerZ tego co się orientuję to nie pracuje w mlekpolu, tylko dla mlekpolu świadczy usługi transportowe

Nic z tych rzeczy kolego!!! 

Nie wiem co Wy bierzecie Ale to chyba nie jest odpowiedni suplement diety że potraficie tworzyć takie plotki.  

Nie jestem żadnym rzecznikiem A tym bardziej przewoźnikiem ale nie lubię jak sieje się fałszywe plotki i robi się wielkie niepotrzebne zamieszanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramzesss    35

tak czy siak ale radny nie powinien kilku kadencji z kolei siedzieć , trzeba dać i innym sie wykazać , niekoniecznie tym co dojo 100 i więcej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379
Grzesiu ja wiem że wy tam " na górze" macie nas tu za idiotów i ciemną masę i faktycznie mało się mylicie jeśli chodzi o ogół ale wszystkim kitu się wcisnąć nie da.Nadchodza zmiany pokoleniowe,coraz bardziej wykształceni ludzie w rolnictwie, kończy się ciemnogród.Kres tej patologii przyjdzie.Moze nie dziś, jutro ale prędzej niż później
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716

Przeciez ktoś tu kiedyś potwierdzał ze Grzesiu nie ma nic wspólnego z mlekpolem (w co osobiście nie wierze) tylko z branża mleczna cos tam cos tam 

druga sprawa ten były przewodniczący to chyba nie był głupi chłop jak już w 94 r postawił oborę wolnostanowiskowa gdzie większość jeszcze doiła ręka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieek    337

Grzesiu adwokacie, tu najbardziej to Ty panikujesz. My się tylko troszczymy o dobro zakładu. Żeby był SMS z ceną za styczeń to nie byłoby domysłów. Faktury nie ma, SMS'a nie było więc większość się dowie o cenie po spotkaniach rejonowych. Po co się tłumaczyć, nie?

W Dąbrowie białostockiej magazyn pasz i stacja kontroli sprzedana lokalnemu przedsiębiorcy i gdyby nie to, że to znajomy to też nic by człowiek nie wiedział. 

3 minuty temu, radekz200 napisał:

Przeciez ktoś tu kiedyś potwierdzał ze Grzesiu nie ma nic wspólnego z mlekpolem (w co osobiście nie wierze) tylko z branża mleczna cos tam cos tam 

druga sprawa ten były przewodniczący to chyba nie był głupi chłop jak już w 94 r postawił oborę wolnostanowiskowa gdzie większość jeszcze doiła ręka 

To był KARGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7225
Napisano (edytowany)
12 godzin temu, RusiL napisał:

właśnie rada nie musi klepać wszystkich decyzji prezesa lecz je przeanalizować

Z definicji tak, po to jest rada. Ale w mlekpolu jest od przyklepania

@alfa nie zaglądaj komuś tylko pilnuj porządku u siebie w cyrku. Słuchaj co udziałowcy mają do powiedzenia i  kombinuj jak zrobić żeby szło ku lepszemu bo od tego jesteś i za to bierzesz dietę. A jak nie to złożyć rezygnację i kto inny się znajdzie na twój stołek. Jakktoś oddaje wodę to i nie ma ceny.

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Grzesiu to kim Ty ....jesteś skoro wszystko wiesz co się dzieje w mlekpolu a nawet mleka nie produkujesz a piszesz bzdety o spółdzielniach itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RusiL    304

pedro2 wiem doskonale że to tylko teoria, lecz musimy naciskać (chociaż wiem że to trudne, wręcz niewykonalne😭) aby stało się to praktyką. ponieważ mleczarnie i inne firmy w których to działa dobrze prosperują ( np. Piątnica, Mońki)i nie są "prywatnymi folwarkami" prezesów. wie to prawie każdy ale nikt o tym głośno nie mówi że strachu o swoje jutro, gdyż nas producentów mleka bardzo łatwo ud#!ić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieek    337
1 godzinę temu, pedro2 napisał:

Z definicji tak, po to jest rada. Ale w mlekpolu jest od przyklepania

@alfa

Myślę, że kończy się ten czas, bo radni którzy odwołali byłego przewodniczącego widać chcą zmian i naprostowania patologii 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikib11    97
20 minut temu, krzysieek napisał:

Myślę, że kończy się ten czas, bo radni którzy odwołali byłego przewodniczącego widać chcą zmian i naprostowania patologii 👍

Ci radni odwołali przewodniczacego na polecenie prezesa,tak że żaden koniec patologi.A co do obory pana przewodniczacego to on od 94 roku blisko z prezesem współpracował i juz wtedy kasa gruba tam szła.Pamietacie jak w 2003 roku była afera z podwójną cena,wtedy za litr mieli 2 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiik    82

Byś Grzesiu wkoncu powiedział kim ty jesteś dla mlekpolu albo ktoś z twojego bliskiego otoczenia i wszystko byłoby jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

Wiele razy to tłumaczyłem. Nie moja wina, że co niektórzy są ludźmi słabej wiary i na siłę chcą mnie wepchnąć do mlekpolu. 

Nigdy i obecnie nic mnie z SM MLEKPOL nie łączy  po za tym, że między innymi jestem konsumentem ich produktów. Tylko tyle nic po za tym. Prosze wiecej nie spekulować, nie tworzyć plotek bo tylko czas tracicie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379
niestety nikt w to nie uwierzy,jakoś innych spółdzielni nie chwalisz a śmiem twierdzić że jest już kilka lepiej zarządzanych.Zazwyczaj tonujesz negatywne nastroje,zwykły konsument a ma wiedzę a nawet pewność cze będziemy czerpać zyski, zdumiewające.Koncz waść wstydu oszczędź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196
Dzikib11 napisał:

20 minut temu, krzysieek napisał:

Myślę, że kończy się ten czas, bo radni którzy odwołali byłego przewodniczącego widać chcą zmian i naprostowania patologii 👍

Ci radni odwołali przewodniczacego na polecenie prezesa,tak że żaden koniec patologi.A co do obory pana przewodniczacego to on od 94 roku blisko z prezesem współpracował i juz wtedy kasa gruba tam szła.Pamietacie jak w 2003 roku była afera z podwójną cena,wtedy za litr mieli 2 pln.

z tym odwołaniem to myślę że też tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramzesss    35

dziś za zebraniu mówili że radny zarabia miesięcznie 150% najniszej krajowej a przewodniczący 300%, a te wycieczki to jakieś firmy z zewnątrz niby im sponsorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Byłeś ?-bo ja się dowiedziałem że instruktor się rąbnął i wpisał nam na 6.02 do Szczuczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

na pytanie kiedy cena mleka wzrosnie odpowiedz padła -źle nie macie -ale w piatnicy lepiej mają -to się tam przenieście

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

w zęby prysnąć takiemu aż by dwie jedynki wypluł,widzicie jak się rozpanoszyli,nasi PRACOWNICY a pyskuja i drwią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj