Polecane posty

radekz200    6574
1 godzinę temu, Primula94 napisał:

Uwazaj bo sie doczekasz. Teraz to już polmlek przegial pałę... 

Tobie też nic nie dali? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SerafinKot    20

W mlekovicie tez obniżka wzgledem grudnia i to nie mało około 10 gr wzgledem grudnia 

 

Edytowano przez SerafinKot
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primula94    373
1 godzinę temu, radekz200 napisał:

Tobie też nic nie dali? 😛

Pisalem wczesniej 2 gr.  Chodzi mi o teraz ze za grudzien tez zadnego smsa , gdzie w mlekovicie 3 msc z rzedu coś. A cena miala byc nie slabsza od lydera. A teraz zaczyna to sporo odbiegac i jeszcze te cholerne upraszanie sie o podwyżkę, bo inaczej to mozna tylko pomarzyć ze cos podniosa.

@SerafinKot bezmyslnie to napisales... jak to obnizka, jak za poprzedni msc mieliscie premie...

To tak jakby piatnicaki napisali jaka to niedobra piatnica , bo obniza  cene wzgledem poprzedniego msc o 50 gr. Bez senu... bo to dodatek!

Edytowano przez Primula94
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    491

Krowiarze  i cała reszta przetrwajmy  2020 A dalej to będzie tylko lepiej.  Daj Boże 

Zimy nie ma sucho na polach będzie bida

Edytowano przez greg1985
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6574

Dokładnie dopominanie o swoje, rok temu mieli lepszy gest a teraz możliwe ze te przejęcie lacpolu odbiło się im czkawko 😛 ja to się pytam po co ta impreza na zamku nie lepiej było dać rolnikom po 5 gr? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6846
Primula94 napisał:

Chodzi mi o teraz ze za grudzien tez zadnego smsa , gdzie w mlekovicie 3 msc z rzedu coś. A cena miala byc nie slabsza od lydera

A który to ten "lyder" że go tak akcentujecie? Do tej pory myślałem że właśnie o mlekovicie tak mówicie 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6574

No przeciez on tez napisał o mlekovicie 😛 ooj daniel chyba się wczoraj balowało 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primula94    373
1 godzinę temu, starybudnik napisał:

Kto jutro odwiedza swój oddział Polmleku ręka do góry 🙋‍♂️

Ta z wypowiedzeniem, tylko musze gdzies znaleźć jak takie wypowiedzenie wgl wyglada 😉

@danielhaker tak jak Radek napisal o Mlekovite chodzi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek530053    63

U mnie nic nie przyszło jak narazie 1,36zl przy 3,5bialko i 4,5 tłuszcz i przedział 10-15 ale w grudniu przekroczyłem 15tys więc powinni trochę dorzucić. Mleczarnia polmlek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, radekz200 napisał:

Dokładnie dopominanie o swoje, rok temu mieli lepszy gest a teraz możliwe ze te przejęcie lacpolu odbiło się im czkawko 😛 ja to się pytam po co ta impreza na zamku nie lepiej było dać rolnikom po 5 gr? 

lacpol i polmlek w styczniu dostaniecie  podwyżki po 5 gr

3 godziny temu, starybudnik napisał:

Kto jutro odwiedza swój oddział Polmleku ręka do góry 🙋‍♂️

ja niewiem czy mam rękę unieść do góry  odstawiam i umowa do lacpolu gdzie mam sie zgłosić do polmleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ktoś wie jak płaci Polindus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6574
7 godzin temu, wielgus napisał:

lacpol i polmlek w styczniu dostaniecie  podwyżki po 5 gr

Skąd wiesz? Ale wszyscy czy tylko Ci odwiedzający? 😛

9 godzin temu, Primula94 napisał:

Ta z wypowiedzeniem, tylko musze gdzies znaleźć jak takie wypowiedzenie wgl wyglada 😉

@danielhaker tak jak Radek napisal o Mlekovite chodzi.

Chcesz to mogę Ci wysłać bo kiedyś już składałem 😂 i rozum podpowiada żeby zrobić to kolejny raz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 godzin temu, SerafinKot napisał:

W mlekovicie tez obniżka wzgledem grudnia i to nie mało około 10 gr wzgledem grudnia 

 

Kac jeszcze trzyma, że taki bełkot wyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12812

Przed chwilą dzwoniłem do inspektorkow polmleku  i żaden nie odbiera pewnie dochodzę do siebie  albo na 3 Króli czekają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12812
16 minut temu, radekz200 napisał:

Albo myślą ze znów chcesz żeby Ci dorzucili z 5 gr i nie odbierają 

Oddzwonili u mnie za grudzień bez zmian to może tobie dadzą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primula94    373
2 godziny temu, radekz200 napisał:

Skąd wiesz? Ale wszyscy czy tylko Ci odwiedzający? 😛

Chcesz to mogę Ci wysłać bo kiedyś już składałem 😂 i rozum podpowiada żeby zrobić to kolejny raz 

Jak mozesz to wyślij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieek    337

@Thomas2135 napisał"Potwierdzam. To jest lyder, nie to co Mlekpol. Grzesiu wyjaśnisz kiepską pozycję Twojej ulubionej spółdzielni? Jakaś stagnacja nastała". 

Proszkownia powstała bez kredytu za własne środki to jak ma być cena za mleko dobra? Wydaliśmy też więcej niż planowano. Może cena wzrośnie jak się skończy pakować w tą skarbonkę. O ile innej nie wymyślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj