Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

radekz200    1031
1 godzinę temu, Primula94 napisał:

Uwazaj bo sie doczekasz. Teraz to już polmlek przegial pałę... 

Tobie też nic nie dali? 😛

SerafinKot    9
Napisano (edytowany)

W mlekovicie tez obniżka wzgledem grudnia i to nie mało około 10 gr wzgledem grudnia 

Edytowano przez SerafinKot
  • Haha 1

Primula94    169
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, radekz200 napisał:

Tobie też nic nie dali? 😛

Pisalem wczesniej 2 gr.  Chodzi mi o teraz ze za grudzien tez zadnego smsa , gdzie w mlekovicie 3 msc z rzedu coś. A cena miala byc nie slabsza od lydera. A teraz zaczyna to sporo odbiegac i jeszcze te cholerne upraszanie sie o podwyżkę, bo inaczej to mozna tylko pomarzyć ze cos podniosa.

@SerafinKot bezmyslnie to napisales... jak to obnizka, jak za poprzedni msc mieliscie premie...

To tak jakby piatnicaki napisali jaka to niedobra piatnica , bo obniza  cene wzgledem poprzedniego msc o 50 gr. Bez senu... bo to dodatek!

Edytowano przez Primula94
  • Like 3

greg1985    39
Napisano (edytowany)

Krowiarze  i cała reszta przetrwajmy  2020 A dalej to będzie tylko lepiej.  Daj Boże 

Zimy nie ma sucho na polach będzie bida

Edytowano przez greg1985
  • Like 1

radekz200    1031

Dokładnie dopominanie o swoje, rok temu mieli lepszy gest a teraz możliwe ze te przejęcie lacpolu odbiło się im czkawko 😛 ja to się pytam po co ta impreza na zamku nie lepiej było dać rolnikom po 5 gr? 

• Like 1

danielhaker    2592
Primula94 napisał:

Chodzi mi o teraz ze za grudzien tez zadnego smsa , gdzie w mlekovicie 3 msc z rzedu coś. A cena miala byc nie slabsza od lydera

A który to ten "lyder" że go tak akcentujecie? Do tej pory myślałem że właśnie o mlekovicie tak mówicie 😜

radekz200    1031

No przeciez on tez napisał o mlekovicie 😛 ooj daniel chyba się wczoraj balowało 

• Haha 1

Primula94    169
1 godzinę temu, starybudnik napisał:

Kto jutro odwiedza swój oddział Polmleku ręka do góry 🙋‍♂️

Ta z wypowiedzeniem, tylko musze gdzies znaleźć jak takie wypowiedzenie wgl wyglada 😉

@danielhaker tak jak Radek napisal o Mlekovite chodzi.

• Like 1

marek530053    9

U mnie nic nie przyszło jak narazie 1,36zl przy 3,5bialko i 4,5 tłuszcz i przedział 10-15 ale w grudniu przekroczyłem 15tys więc powinni trochę dorzucić. Mleczarnia polmlek

Gość   
Gość
3 godziny temu, radekz200 napisał:

Dokładnie dopominanie o swoje, rok temu mieli lepszy gest a teraz możliwe ze te przejęcie lacpolu odbiło się im czkawko 😛 ja to się pytam po co ta impreza na zamku nie lepiej było dać rolnikom po 5 gr? 

lacpol i polmlek w styczniu dostaniecie  podwyżki po 5 gr

3 godziny temu, starybudnik napisał:

Kto jutro odwiedza swój oddział Polmleku ręka do góry 🙋‍♂️

ja niewiem czy mam rękę unieść do góry  odstawiam i umowa do lacpolu gdzie mam sie zgłosić do polmleku

radekz200    1031
7 godzin temu, wielgus napisał:

lacpol i polmlek w styczniu dostaniecie  podwyżki po 5 gr

Skąd wiesz? Ale wszyscy czy tylko Ci odwiedzający? 😛

9 godzin temu, Primula94 napisał:

Ta z wypowiedzeniem, tylko musze gdzies znaleźć jak takie wypowiedzenie wgl wyglada 😉

@danielhaker tak jak Radek napisal o Mlekovite chodzi.

Chcesz to mogę Ci wysłać bo kiedyś już składałem 😂 i rozum podpowiada żeby zrobić to kolejny raz 

Gość   
Gość
16 godzin temu, SerafinKot napisał:

W mlekovicie tez obniżka wzgledem grudnia i to nie mało około 10 gr wzgledem grudnia 

Kac jeszcze trzyma, że taki bełkot wyszedł?

Łolek    47

Przed chwilą dzwoniłem do inspektorkow polmleku  i żaden nie odbiera pewnie dochodzę do siebie  albo na 3 Króli czekają 

radekz200    1031

Albo myślą ze znów chcesz żeby Ci dorzucili z 5 gr i nie odbierają 

Łolek    47
16 minut temu, radekz200 napisał:

Albo myślą ze znów chcesz żeby Ci dorzucili z 5 gr i nie odbierają 

Oddzwonili u mnie za grudzień bez zmian to może tobie dadzą 😉

• Haha 1

Primula94    169
2 godziny temu, radekz200 napisał:

Skąd wiesz? Ale wszyscy czy tylko Ci odwiedzający? 😛

Chcesz to mogę Ci wysłać bo kiedyś już składałem 😂 i rozum podpowiada żeby zrobić to kolejny raz 

Jak mozesz to wyślij.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DzikiSimental25
      Nowy temat. Ciekawe jakie będą ceny nawozów sztucznych w tym roku.
      Link do kontynuacji tematu : 

• Przez Matey
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2020? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionac? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na cen? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Link do tematu z roku 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273042-ceny-kukurydzy-2019/

• Przez Matey
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2020? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy, ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu z 2019 roku: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273036-ceny-pszenicy-2019/
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Matey
      W jakich cenach kupujecie paliwo rolnicze w 2020 roku? Waszym zdaniem, jak zachowają się ceny paliw w tym roku? Kupujecie olej napędowy hurtem czy detalicznie? Czy paliwo będzie tańsze? Jaki wpływ na koszt paliw będzie miała sytuacja w Polsce i na świecie? Zapraszamy do dyskusji.
      Temat z cenami z 2019 roku: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273035-ceny-paliw-2019/

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj