Polecane posty

Konrad531    13

Cytując klasyka: "Nowy rok - nowe możliwości". Zapraszam do wspólnej dyskusji :)

Kontynuacja tematu:

• Thanks 1

Krowiarka    45

Ciekawa jestem czy moja mleczarnia coś skapnie za grudzień, jak nie to trudno,oby tylko obniżek nie było.

robcio90    21

Raczej mówią o korektach w dół tak mówił kierownik skupu, przeważnie tak jest za grudzień zabrana premia z listopada a za styczeń obniżka 

* napisałem tak po nowemu bo teraz nie mówi się podobno obniżki tylko korekty 😂😂😂 szkoda że efekt końcowy jest taki sam

Wiadomość z agroFakt.pl

ThePerkins    134
Krowiarka już nie przesadzaj ze jeszcze mogliby dawać , co z pieniędzmi będziesz robić..

Adamqq3    6

A Mlekovita oddzial Kalisz tez dostala ta podwyżke 4 gr za grudzien ?

jarecki    295

we swieta rozmawiałem z gostkiem  na temat zmiany mleczarni , jest mozliwosc zmiany gdy firma obnizy cene mleka bo poto są kontrakty tylko pproblemem jest cena na umowie badzw chwili podpisania umowy , ja mam na swojej chyba cene 20 gr za jednostke tłuszczową   i wrazie tej obnizki moge wypowiedziec umowe bo poto sa kontrakty z zaznaczoną , okresloną  cena ale mleczarnie sie zabespieczyły duza czesc wypłaty to są dodatki i premie które mogą byc ruchome , zobaczcie z kad wasze  obnizki badz podwyszki , to sa premie badz korekta premi ale nie obnizka ceny mleka z ceny jaka macie na umowie .

PATr    339

Ten SMS w wysokim to chyba ktoś na sylwestrowym haju jeszcze pisał

• Like 2
  • Haha 1

DanielFarmer    371

A co Ty myślisz że oni tam jak rolnicy co w sylwestra w oborze siedzą trzeźwi?balują i chleją to i smsy dziwne :]

• Like 2

KARGO    247

Faktycznie trochę śmieszny ten SMS.  Choć nad wyraz czytelny  ,,zaś mleko styczniowe bez premii rocznej" bez tego dodatku było by idealnie no ale w sumie wyprzedzili pytania co z cena styczniową

komodo    162

GDT-+2,8% trzecia aukcja plusowa takze rok zaczął się optymistycznie chodź na naszym rynku będą narazie korekty w dol bo dopiero chyba reaguje rynek na te korekty które na Gdt trwały praktycznie od czerwca do grudnia 

GDT-+2,8% trzecia aukcja plusowa takze rok zaczął się optymistycznie chodź na naszym rynku będą narazie korekty w dol bo dopiero chyba reaguje rynek na te korekty które na Gdt trwały praktycznie od czerwca do grudnia 

Np Koło  od stycznia kolejna obniżka 

Xawier    45

Najlepsze w tym smsie z Mlekowity jest to że premia za miesiąc grudzień zostanie wypłacona premia ROCZNA 0.04zł. By napisali, że w grudniu jednorazowa premia 4gr i tyle ale widać ktoś ma ambicję na coś więcej niż zwykły sms :P ale dobre i te 4 grosze

• Haha 1

lusjan    1

Włoszczowa za grudzień 1.47, ale jeszcze nie wiadomo z czego cena wynika. U nas w smsie podają tylko litry i cenę, ale w porównaniu do listopada jest 3 grosze różnicy, więc pewnie jednorazowa premia.

Przekeeeek    37

Teściowa mi dzisiaj powiedziała, że rozmawiała z kuzynem oddającym mleko do mlekowity Baranowo. Koleś jest na Vat  i podobno Vatowcy podczas podpisywania faktur zgadali się na protest, który ma się odbyć dzisiaj o 10;00. Chcą protestować, bo nasz "lider propagandy" dużo gorzej płaci od konkurencji. Wie ktoś coś na ten temat? 

Jaro70    27
Napisano (edytowany)

Byłem ok 10 ale nikogo nie było, chyba że później -ja byłem w innej sprawie, nic o strajku nie wiedziałem Jednak protestowali o 11 , prawdopodobnie ważniejsi pracownicy dostali po 10 tyś premi,żeby nas lepiej je....li

Edytowano przez Jaro70

Przekeeeek    37

Coraz gorzej w tym folwarku Sapińskiego. Chyba na poważnie trzeba się rozejrzeć po konkurencji

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.