DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Gość   
Gość
4 godziny temu, karolr2 napisał:

Tak mi byka wyliczyli 750 -7% =411 kg i ta piz*a twierdzi że się wybił 59% śmiech na sali. Byk 3 dni nie jadł i nie pił. 

Mi na zwichnietej kostce mistrz regionalny kiedyś stwierdził że ponat ćwiartka w kontener.rozliczenie długopisem na kartce po cenie za nie dorosty.kolejny raz krowa jesienna wstawialem zdjęcie ponad połowa kontener reszta po 6 wbc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Farmer pl oczywiście. Uruchamiają dodatkowe zmiany w obliczu zwiększonego popytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
7 godzin temu, marijusz napisał:

 

Ja mam 18 sztuk do sprzedania ale poniżej 12,4 za O nie sprzedaje Niech rosną do tony albo padną ze starości 

Po niedzieli sprzedasz, no chyba że zmienisz zdanie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

godzinę temu zadzwonił rafalex jutro rano załadunek 12szt hf 6.85 netto . A sprzedałem 3 tyg temu 12 szt hf po 7 netto odebrał Czarnecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383

W górę to może pójdzie ten w spodniach (jak się  odpocznie). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, kali2107 napisał:

godzinę temu zadzwonił rafalex jutro rano załadunek 12szt hf 6.85 netto . A sprzedałem 3 tyg temu 12 szt hf po 7 netto odebrał Czarnecki.

Ładna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciej123    17

tu galimatias totalny jedni ze w dół, inni ze w góre , jeszcze inni ceny z kosmosu , ja czekam na odbiór małej ilosci na obrót za 10,80 wbc byk pow. 2 lat, rzeźnia dziś i jutro ma przestój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503

Handlarzy tu bez liku, niech się przyznają ile od poniedziałku skoczyła cena na zakładach.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
41 minut temu, maciej123 napisał:

tu galimatias totalny jedni ze w dół, inni ze w góre , jeszcze inni ceny z kosmosu , ja czekam na odbiór małej ilosci na obrót za 10,80 wbc byk pow. 2 lat, rzeźnia dziś i jutro ma przestój.

1 godzinę temu, kali2107 napisał:

 

Jedne rzeźnie stoją, inne coś zwęszyły i dzwonią non stop. Cena sporo w górę. Kali, cenę masz piękną.

Edytowano przez WiesławZetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Adam nie odpowiedziałes po ile masz pultusze o klasową byka wychapanego po 6 złotych monet od rolników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Ja pi....le byk podwyzka ,pszenica go góry jak ja to wszystko wszystko sprzedam w takich dobrych cenach ,to chyba do włochów na wakacje pojadę ( podobno promocja 1euro za całe 14 dni )

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
39 minut temu, HF86 napisał:

Adam nie odpowiedziałes po ile masz pultusze o klasową byka wychapanego po 6 złotych monet od rolników?

Nie zajmuje się takim asortymentem. Interesuje mnie towar od 6,5 w górę. Ewentualnie krowa za 6 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1904
35 minut temu, marijusz napisał:

Ja pi....le byk podwyzka ,pszenica go góry jak ja to wszystko wszystko sprzedam w takich dobrych cenach ,to chyba do włochów na wakacje pojadę ( podobno promocja 1euro za całe 14 dni )

+ 14 dni  wakacji w Polsce za free 😂

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024

Czy też macie problem żeby cofnąć się z ostatniej strony na forum do przedostatniej ? Ktoś coś pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszKlim    30
6 minut temu, Damianek20 napisał:

Czy też macie problem żeby cofnąć się z ostatniej strony na forum do przedostatniej ? Ktoś coś pomoże ?

może wyczyszczenie ciastek pomoże, lub druga przeglądarka.

ja to narazie robię tak:

w adresie strony wpisuję numer strony/wątku do której chcę przejść jak nie idzie normalnie.

spacer.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

Ja też tak mam. Była o tym mowa w temacie problemy techniczne. Proponuję tam poszukać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119

Podobno w przyszlym tygodniu cena szybuje w góre bydła brakuje handlarze trzęsą gaciami 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
9 godzin temu, AdamRo napisał:

Nie zajmuje się takim asortymentem. Interesuje mnie towar od 6,5 w górę. Ewentualnie krowa za 6 zł.

Dogadamy się? Mam tylko u klase 

19 godzin temu, koper88 napisał:

@marijusz: Akcyza na e-papierosy, Podatek katastralny od nieruchomości komercyjnych, Opłata emisyjna, Opata recyklingowa, podatek od cukru. Wymieniłem 5 nowych ale jest dużo podwyzek już istniejących podatków. I nie to żebym bronił poprzedniego rządu bo tamci grabili porównywalnie do obecnego. Apropo cen: Mięs-pol stare Kobiałki - byk r klasa 12.0 wbc

Skąd jesteś że do nich oddajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
8 godzin temu, Damianek20 napisał:

Czy też macie problem żeby cofnąć się z ostatniej strony na forum do przedostatniej ? Ktoś coś pomoże ?

ja odświeżam strone i mogę cofnąć do poprzedniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=1020783191655696&id=100011720734408&set=a.108775689523122&source=48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj