DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

krzysieek    337

Na Facebooku patrz. Agrounia, świat rolnika, grupa-rozmowy o rolnictwie .U Piotrka Biedki była cała relacja kilkugodzinna

Oglądałem też relacje z senatu- PiS idzie w zaparte. Ciekawy argument któryś powiedział- ludzie są przedsiębiorczy to sobie poradzą. Ludzie !!! Nie ma z kim gadać i zapowiadane są kolejne protesty

Edytowano przez krzysieek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388
31 minut temu, Bananek napisał:

I właśnie dlatego pytam czy coś udało się ugrać. czy ktokolwiek wyszedł aby pogadać? czy strajk zakończył się rozejsciem się uczestników do domu bez rozmowy z komkolwiek. W tv nic nie ma, w necie tez nic nie mogę znaleźć, więc pytam u źródła. Ale i źródło coś nie w humorze.

Masz od a do z

https://youtu.be/-h3M9X51Mnc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868

dzięki Krzysiek i Rysiek. niestety na Jarosława nie można liczyć... 🤔 imię zobowiązuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, JarekBazydlo napisał:

Tak tak każda wymówka jest dobra. Napewno nie mogło to dzień poczekać. 70tys innych ludzi znalazło czas żeby przyjechać...

No oglądam właśnie expres ttv, czyli nie TVP i powiem że chyba jedno zero za dużo się Tobie napisało

41 minut temu, 6465 napisał:

Ja na blokadzie za Leppera dostałem parę pał po plecach. Zimno było jak h*j ale jak czubkiem pały mnie sięgnął to mnie plecy parzyły. 

Od razu miałeś cieplej, w majtkach też 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieek    337
9 minut temu, Ursus932 napisał:

No oglądam właśnie expres ttv, czyli nie TVP i powiem że chyba jedno zero za dużo się Tobie napisało

Od razu miałeś cieplej, w majtkach też 🤔

Policja rozbiła ludzi na dużo grup po Warszawie. Pod scenę wszystkich nie puszczono. Specjalnie. Kamera tego nie odda

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506

Policja szacowała na 60-70tys. Ale wiadomo Ci no nie byli wiedzą lepiej jak to wyglądało 😂😂😂


Bananek napisał:

dzięki Krzysiek i Rysiek. niestety na Jarosława nie można liczyć... 🤔 imię zobowiązuje?

A Ty dziecko ze trzeba wszystko pokazać? Może wreszcie coś od siebie trzeba dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
1 godzinę temu, AdamRo napisał:

Jarosław. Kto jest sponsorem głównym protestów ?

U nas wyjazdy sponsorowane są między innymi przez lokalną mieszalnie pasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
1 godzinę temu, JarekBazydlo napisał:

Skąd on ma wiedzieć jak nigdy nie był na takim proteście.

Kolego szwagier był na wszystkich protestach od 1997 roku + okoliczni sąsiedzi i teraz nikt ich nie zaciągnie na żaden protest , jakoś dziwnym trafem wszyscy po kolei organizatorzy obecnie brylują w różnych strukturach związanych z rolnictwem i w sumie mają problemy rolników takich do 100 ha w głebokim poważaniu , szczególnie to było widać na naszym terenie ok 1,5 roku temu na blokadach organizowanych przez agrounię

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
32 minuty temu, soltys48 napisał:

U nas wyjazdy sponsorowane są między innymi przez lokalną mieszalnie pasz

Co ty pier... Futerkowcy wszystkich opłacili

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
3 minuty temu, komizmo napisał:

Co ty pier... Futerkowcy wszystkich opłacili

Po części Masz rację

Mieszalnia większość swojej produkcji pcha do norek

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
4 minuty temu, AdamRo napisał:

A przedstawicieli zakładów mięsnych Wy widzieli na proteście ? 

Tak, nie pamiętam już dokładnie ale była jakaś reprezentacja z jakiejś ubojni. Chyba gdzieś z Mazur

Podobno w tvpis otwarte klatki i Viva ??

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
5 minut temu, AdamRo napisał:

A przedstawicieli zakładów mięsnych Wy widzieli na proteście ? 

Z moich informacji pan Skiba dość pokaźną delegacje wysłał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

U nas sami rolnicy na paliwo sie skladali. Bez sponsorow. Ale k**wa zmoklem.... ale na nastepny tez jedziemy. Byla moc.....

  • Like 5
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

Tvp, protestowało kilka organizacji rolniczych, branża futrzarska ma dużo pieniędzy i przekonała znaczną grupę rolników, że to problem rolnictwa. Materiał zaczął się od piesków w schroniskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigus    57

Mało brakowało a wypierdolilbym telewizor przez okno ale dzieciaki mi nie dały. Jeśli wiadomości do każdego tematu tak podchodzą to niech ich grom jasny strzeli. Tylko na okrągło ostatnio o sedzinie co telefon wzięła. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daanny    33

W TVPis gośćmi byli przed chwilę przedstawiciele vivy i otwartych klatek, teraz oni są dla nich wzorcem działania a ci co protestowali w Warszawie to sami futrzarze,taki przekaz jest w publicznych mediach tak się skurw......i,  ogólnie szkoda ich oglądać już niedługo pis przeje... wybory i wtedy tam wylecą wszyscy aż po sprzątaczkę  

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj