DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

przemek28_28    2079

Zagłosuj przeciw. Partia która ma większość robi co chce, nie musi patrzeć na koalicjantów, a jak maja 30% musza kogoś dobrać i wtedy juz nie jest tak łatwo. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    365
3 minuty temu, soltys48 napisał:

Miałem już propozycje od 200,-/szt za nędznego hf. Ostatnio co przewoziłem koledze to takie ok 100kg ładne MM ok tysiaka za sztukę. Ogólnie towaru od groma a kupca zero,dla siebie od maja (nie licząc 2szt)nic nie wziąłem i raczej szybko nie wezmę

Masz rację w takiej sytuacji to tylko na zdradzieckie k**wy trzeba głosować

Nie tylko ja mówię że wszyscy mają nas w d...e i tyle... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, ACoCieTo napisał:

A tak trochę z innej beczki słyszeliście co szykują nowy zakaz picia,i palenia po 19

Jak dla mnie mogą wprowadzać, i tak nie piję i pale z używek tylko sex 👍 przyjemne i zdrowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajwan1986    113
10 minut temu, MariuszDe napisał:

Tylko na kogo tu głosować na lewicę co mówi że jak doimy krowy to je molestujemy? A weterynarze inseminujac je gwalca, na PO? To przecież już chyba też  lewica? Na PSL? Oni już zadzili i co? 

na tych co nie chcą Polski sprzedać, na tych co nie będą nas za nasze pieniądze dobijać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, jarecki napisał:

panowie juz nie ma co sie bać zakazu uboju rytualnego  cowid nas wykonczy   mężczyzna o niskich dochodach, z niższym poziomem wykształcenia - to osoba częściej narażona na śmierć z powodu COVID-19 niż inni chorzy. Takie są wyniki badań szwedzkich naukowców z Uniwersytetu Sztokholmskiego, które opublikowano w czasopiśmie akademickim "Nature Communications".

 

 

Dobrze że my hodowcy bydła mięsnego mamy  wysokie dochody 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    365
5 minut temu, tajwan1986 napisał:

na tych co nie chcą Polski sprzedać, na tych co nie będą nas za nasze pieniądze dobijać 

A wg Ciebie to którzy? Są tacy? Każdy myśli tylko o własnej du.. ea nie o Polsce ale dobra skończmy z polityką bo tu portal o cenie bydla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Jak ja wam zazdrosczę ! naiwności .Naprawdę łudzicie się że choć by złotówka z uboju rytualnego trafi do naszych kieszeni? Przecież te pazerne ku...wy nawet gdyby  żydki płacili po100 dolarów za kilo wołowiny i tak się z nami nie podzielą Dopóki będzie tyle hodowców których można stukać na 100 sposobów , będziemy hodować bydło za miskę ryżu i cieszyć się, że odbiorca(posrednik) mało to mało ale nam zapłacił  W tym roku jedyny zysk z opasów to te cowidowe które jak na razie jest patykiem na wodzie pisane .

Burger cielęcy (pewnie z krowy która nie mogła się wycielić)przyjechał z Holandii gdzie cena za byka jest około 4 euro (wbc) i kosztuje tyle co od biernata . 

A holendrzy  pomimo ,ze biją dla muzełmanów i pejsów to jeszcze swoja padlinę pchają do Polski.

IMG_20201010_201928_7.jpg

Edytowano przez marijusz
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Choć jestem po sześćdziesiątce, to nie mogę pojąć, jak to jest w tym kraju, że przerabiając zboże/słomę przez zwierzęta, zamiast pomnażać pieniądz, mamy go coraz mniej. Co za cholerna patologia. Pamiętam komunę, ile byś nie wyprodukował, tyle rusek wziął. Po przełomie w latach 90 było bardzo ciężko. Nieraz młodzi mówią, trzeba było kupować to i tamto. A nie wiedzą, że był kłopot ze sprzedażą nawet zbóż. Nie było Ampolów, Osadkowskich, Agroloków. Pamiętam, jak po 2 dniach stania w kolejce, wróciłem z pszenicą do domu. Ale teraz jest jeszcze gorzej. A hodowla ma iść do odstrzału, widać to ewidentnie. Ludzie są chętni do pracy, mają budynki, sprzęt, ale po co? Ile można zapier..ć za darmo...😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesiu dobrze prawi. ja caly czas patrzyłem jak mój tata pieniądze na hodowli zarabiał. też tak chciałem . i chuj wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2079

Były w planach powiększenia stada, ale teraz pieniądze poszły w co innego. Kupiłem mieszkanie, wynająłem, a bydło za 2 lata papa

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigus    57

Przez ostatnie 10 - 15 lat doili i rypali nas chodowcow bydła  pośrednicy i ubojnie . Na ta sytuację  rząd miał mały wpływ ale teraz wprowadzając takia ustawe i embargo  to jest kpina.   I jeszcze do tego kłamią że porozumiewali i uzgadniali wszystko z rolnikami. 

 Naszym protestem i niezgadzaniem się z ta sytuacja może być stworzenie list podpisów z poparciem odrzucenia w całości 5 kaczora. Gdyby sołtysi zebrali od swoich sasiadow podpisy i gdyby to naglosnic i złożyć do prezydenta to może zobaczyliby wszyscy skalę problemu. 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gigus mój to by zebrał a na koniec zmienił nagłówek na klub poparcia pisuaru😄tam szambo dawno buzuje. A głosować na ludzi nie na partje. W każdej partii jest ktoś z kręgosłupem ale on 1dynki nie dostanie. Nie zrzeszeni też są. A i małych partii nie brakuje. Niech się potem dogadają a nie jeden Kaczyński rządzi 40stoma milionami ludzi. W cywilizowanym kraju jest prezydent, premier a u nas dziadek prezes partii wydaję rozkazy i mówi komu baty komu stanowiska i rabaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449
10 godzin temu, Ursus932 napisał:

Jak dla mnie mogą wprowadzać, i tak nie piję i pale z używek tylko sex 👍 przyjemne i zdrowe 

Nie możliwe,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Podobno wczoraj wylewali w bolszewickiej telewizji pomyje na lekarzy, ciągle ten mały śmieć musi mieć jakiegoś wroga.k**wiszon kocha dzielić społeczeństwo

Za tydzień rolnik będzie znowu wrogiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, nikolas29 napisał:

Nie możliwe,,

Ale które 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie temat troche nie tu ale dziś podczas porodu (jalowka sama się wycielila) pies odgryzł kopyto u cielaczka. Do samej kosci. Przemylisny bandazem i w opatrunek. Jest szansa ze odrosnie normalnie czy raczej nie. Bardzo zależy na tym cielaku bo to po bardzo dobrej sztuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

To są właśnie te psy kaczora bez łańcucha. Według mnie jeżeli do kości to szanse marne. Nie wiem jak to wygląda ale weź to zabezpiecz i poczekaj trochę o ile przeżyje. Zmieniaj opatrunki, rivanol i trochę męczenia się 

Miałem podobną sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jednak może to i dobrze żeby niektórym ludziom odbierać zwierzęta

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, pafnucy napisał:

jednak może to i dobrze żeby niektórym ludziom odbierać zwierzęta

To ewidentnie brak warunków 

No gdzie kuźwa pies w oborze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6646

Kurła a u mnie pies w kojcu to Ci sąsiada psy grasują cała noc w oborze 😛 dlatego musze zastawiać drzwi siatka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ależ wy k**wa mądrzy co niektorzy. Pies 10 lat ma nigdy nic nie zrobil teren ogrodzony.  Ciekawe który ma obory pozamykane 24 na dobę. Wam niech ubuj rytualny zamkną to sie zesracie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj