DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Bartek933    5394
21 minut temu, tomaszmab napisał:

@Bartek933 Ty to chyba agent PiS albo nie masz bydła ani innych zwierząt 

Jeżeli ktoś się nie boi kontroli jak Ty to zaraz PiS. Nie jestem zwolennikiem żadnej partii,nie byłem na wyborach i napewno ta cała 5 w tej postaci nie przyniesie nic dobrego dla rolnictwa


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    299
1 godzinę temu, Damianek20 napisał:

Już sobie powiedziałem nie idę i nie głosuje na żadne wybory pierdo... ich wszystkich.

A ja wręcz odwrotnie - postanowiłem, ze od teraz będę chodził na każde wybory.

Nie interesowałeś się polityką to polityka zainteresowała się Tobą.

Na dzisiaj mój głos ma Konfederacja, ale postanowiłem, że zagłosuję na każdego, choćby na konia, oby nie z pisu - lepszy zdeklarowany wróg niż fałszywy przyjaciel.

 

  • Like 6
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689
5 godzin temu, marijusz napisał:

O ku.....wa jak panikujecie przecierz gorszej ceny na bydło już i tak nie bedzie ! Zakaz uboju rytualnego jest nie zgodny z unijnym prawodawstwem i nie będzie  obowiązywał. 

Czy ktoś z was zna rolnika który ma fermę zwierząt futerkowych ?Mi wydaje sie że w tej branży siedzą sami biznesmeni.

ja mam poważniejszy problem po zmianie wodomierza rachunek za wodę (zuzycie wody) wzrósł dwukrotnie Mam zamontowany niby jakiś bardzo precyzyjny licznik  i zastanawiam się czy częsty pobór małych ilości wody (poidła ) nie zawyża mi tego poboru Ze wskazań licznika wychodzi ze 40 sztuk bydła wypija około 2000l wody dziennie  

Jak zakaz uboju jest nie zgodny z unia. 

Co ty pier**lisz.

Kilka lat temu obowiazywal i bez korono swira cena byla marna za bydlo. Wzrola dopiero jak zdjeli uboj.

Gdy nie bedzie co zrobic z 30 % wolowiny i 40 % kurczaka idacego do mluzumanow. To cena pierdolnie tak jak jeszcze nigdy dotod. Bo jestesmy i tak na bardzo niskim poziomie przez korono swira.

Co do wody to stary licznik miales zepsuty. I zle liczyl.

Mialem u siebie to samo. Po wymianie rachunek x2.

 

 

Edytowano przez Bugii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
7 godzin temu, marijusz napisał:

 

ja mam poważniejszy problem po zmianie wodomierza rachunek za wodę (zuzycie wody) wzrósł dwukrotnie Mam zamontowany niby jakiś bardzo precyzyjny licznik  i zastanawiam się czy częsty pobór małych ilości wody (poidła ) nie zawyża mi tego poboru Ze wskazań licznika wychodzi ze 40 sztuk bydła wypija około 2000l wody dziennie  

W upalne dni więcej zchodziło

A to podidlem się pobawi a to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185
7 godzin temu, marijusz napisał:

O ku.....wa jak panikujecie przecierz gorszej ceny na bydło już i tak nie bedzie ! Zakaz uboju rytualnego jest nie zgodny z unijnym prawodawstwem i nie będzie  obowiązywał. 

Czy ktoś z was zna rolnika który ma fermę zwierząt futerkowych ?Mi wydaje sie że w tej branży siedzą sami biznesmeni.

ja mam poważniejszy problem po zmianie wodomierza rachunek za wodę (zuzycie wody) wzrósł dwukrotnie Mam zamontowany niby jakiś bardzo precyzyjny licznik  i zastanawiam się czy częsty pobór małych ilości wody (poidła ) nie zawyża mi tego poboru Ze wskazań licznika wychodzi ze 40 sztuk bydła wypija około 2000l wody dziennie  

Spokojne za nie długo wezma się za kurs to wszyscy będziemy biznesmenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
9 godzin temu, leszek1000 napisał:

To wina tych młodzików z pisu. Wiedzą, że pis kiedyś przegra i już budują drogę a po,lewicę albo nową partię. 

Uwaga. Mam sprawdzone info. To wina kota, bał się o przyszłość jak zabraknie jego dobrodzieja. Stąd ta ustawa. Dodatkowo mają być w niej poprawki. Kot na senatora!

Polecam wam kanał na YouTube Rafał Otoka-Frackiewicz. Mocno trzyma nasza stronę i tłumaczy laikom jak nas załatwił PiS

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16861
marijusz napisał:

ja mam poważniejszy problem po zmianie wodomierza rachunek za wodę (zuzycie wody) wzrósł dwukrotnie Mam zamontowany niby jakiś bardzo precyzyjny licznik  i zastanawiam się czy częsty pobór małych ilości wody (poidła ) nie zawyża mi tego poboru Ze wskazań licznika wychodzi ze 40 sztuk bydła wypija około 2000l wody dziennie

właśnie po to wymieniają te liczniki na nowoczesne. żeby więcej nabijaly. sam się zastanawiam nad założeniem hydroforu, bo po wymianie licznika rachunków górę. wolę już za prąd płacić niż za wodę, którą mam obok domu za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

@Denwer z tobą to dyskusja jak z ku rwą o poezji

Wysil się choć i w rzucaj tylko do jednego tematu te same linki

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

A co to, k**wa nie może być rozwinięta intelektualnie? Czasy się zmieniają, czytałem jakoś czas temu jak się jakaś prostytutka żaliła, że dziś to masa chłopa do niej przychodzi tylko żeby się wypłakać,albo żeby ich podrapać po plecach... Także nawet one muszą być dziś wybitnie wszechstronne. Dokąd zmierzasz świecie????😁

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieek    337

Nie widzę powodu dla którego ta ustawa miałaby nie wejść w życie. Posiada ona bardzo duże poparcie społeczne więc poparcie dla partii jest ponad wszystko. Zresztą większość ludzi myśli że to o futerka chodzi, a ten ubój rytualny to też jakiś dziwny. Nikt konsekwencjami się nie przejmuje

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
33 minuty temu, komizmo napisał:

A co to, k**wa nie może być rozwinięta intelektualnie? Czasy się zmieniają, czytałem jakoś czas temu jak się jakaś prostytutka żaliła, że dziś to masa chłopa do niej przychodzi tylko żeby się wypłakać,albo żeby ich podrapać po plecach... Także nawet one muszą być dziś wybitnie wszechstronne. Dokąd zmierzasz świecie????😁

Kolega zorientowany w temacie widać. B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k0b    33

Ubój rytualny będzie dozwolony dla związków wyznaniowych więc nikt nie zaprotestuje. Bydło wyjedzie do Czech i tam będzie ubijane jak przed 2014. Rynek nie lubi prozni

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 godzin temu, Bartek933 napisał:

Jeżeli ktoś się nie boi kontroli jak Ty to zaraz PiS. Nie jestem zwolennikiem żadnej partii,nie byłem na wyborach i napewno ta cała 5 w tej postaci nie przyniesie nic dobrego dla rolnictwa

Moje bydlo chodzi na 20 hektarach i ma stały dostęp pod dach, do wody, trawy i mają rozstawione pasniki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ci którzy piszą że konfederacja jest pro rolnicza pamiętacie ????

,,Życzę wam kochani rolnicy podwyżek cen paliw, nawozów, sprzętu, ubezpieczeń, ton gnijących jabłek, wieprzowiny po 3 zł w skupie i 16,99 w sklepie, wysokich kar za krzywo przypięty kolczyk na krowim uchu, grzywien za wyciętą samosiejkę, komorników zajmujących wam traktory, a na deser konfiskaty ojcowizny, bo czymś trzeba będzie wiadome uroszczenia spłacić. Będziecie mieli tak, jak lubicie. Powodzenia" – ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

A dlaczego? Dlatego, że rolnicy zagłosowali na PiS. I to widocznie nie były życzenia tylko prognoza

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, Denwer napisał:

Ci którzy piszą że konfederacja jest pro rolnicza pamiętacie ????

,,Życzę wam kochani rolnicy podwyżek cen paliw, nawozów, sprzętu, ubezpieczeń, ton gnijących jabłek, wieprzowiny po 3 zł w skupie i 16,99 w sklepie, wysokich kar za krzywo przypięty kolczyk na krowim uchu, grzywien za wyciętą samosiejkę, komorników zajmujących wam traktory, a na deser konfiskaty ojcowizny, bo czymś trzeba będzie wiadome uroszczenia spłacić. Będziecie mieli tak, jak lubicie. Powodzenia" – ,,

Święta prawda. Jeżeli ktoś z Konfederacji to powiedział o ile powiedział to miał rację. Bardzo dobrze powiedział bo rolnicy tego chcieli. Grabione rolnictwo od ponad 15 lat a Oni dalej głosują na PiS i PO 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, Denwer napisał:

Ci którzy piszą że konfederacja jest pro rolnicza pamiętacie ????

,,Życzę wam kochani rolnicy podwyżek cen paliw, nawozów, sprzętu, ubezpieczeń, ton gnijących jabłek, wieprzowiny po 3 zł w skupie i 16,99 w sklepie, wysokich kar za krzywo przypięty kolczyk na krowim uchu, grzywien za wyciętą samosiejkę, komorników zajmujących wam traktory, a na deser konfiskaty ojcowizny, bo czymś trzeba będzie wiadome uroszczenia spłacić. Będziecie mieli tak, jak lubicie. Powodzenia" – ,,

No wypisz wymaluj całe dokonanie pisiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271

Jeżeli ktoś myśli ze zieloni lewicowi aktywiści nie będą próbowali odebrać mu zwierząt bo ma wszystko „ok” to naprawdę głupota i naiwność ludzka jest studnia bez dna. To są ludzie dla których sama hodowla to zło i barbarzyństwo ze względu na samo jej przeznaczenie a rolnik jest wrogiem i największym szkodnikiem. Wpuścić na gospodarstwo człowieka pokroju poseł Spurek która uważa ze kawa z mlekiem to barbarzyństwo bo przecież udoj to gwałt na krowach i myśleć ze wyjdą zadowoleni? Nie wspomnę o zagranicznym finansowaniu tych organizacji...powodzenia

Edytowano przez dzarjan8111
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

     A może założyć ,,Wyznanie''?,  wyznaję że lubię wołowinę z  ,,łańcucha'',podpisik, i tak z pół polski podpisze,i będzie kółko wzajemnej ........ ? wołowina na ,,haku'' tańsza,    Ja sprzedam a ty w  ,,zrzeszeniu'' kupisz ?.          A jak z łańcucha się zerwie to też na wolnym wybiegu ?, a jak  wyjdą  , i jeszcze pastuchy porwą to już  poza kategorią  wolnego, jak to w dokumentach ująć O.o ,jak w te godziny się rozliczyć ?. Jadę na weseliho, jeszcze  może ,,pojem'' tego  wkrótce  [ i już:ph34r::x]nielegalnego  ,ot coB|

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ludzie może nie będzie tak źle, wszystkie nowe przepisy wydają się tragedia na początku a później jakoś idzie z tym żyć 👍

Do Unii jak wchodzilismy to też miało być po polskim rolnictwie, i co? Chujnia jak była tak jest i nic się nie zmieniło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Było ch*jowo ale stabilnie. A teraz zrobiło się niestabilnie. I to wszystko przez jednego małego homoseksualistę z Żoliborza

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Zamiast homoseksualistę wstawił bym zoofilem 😛

  • Like 4
  • Haha 1

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj