DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

jarecki    3274
1 godzinę temu, staszek131415 napisał:

Nie ten rynek to inny bydła od tego nie przybędzienaszą wołowinę kupowano tylko ze względu na cenę a nie na jakość

izrael  nie kupował ze wzgledu na cene .

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ludzie czego wy sie kłócicie??? Zaraz po wyborach w Toruniu było spotkanie  futerkowców i przedstawicieli ubojni  poszło szereg łapówek  dla Ojca derektora i posłów solidarnej polski porozumienia i części PIS z Ardanowskim na czele. Na poczatku 2020 r Kaczyński się o tym dowiedział bo miał dostać swoja dole ale  nie dostał wpadł we wsciekłość  i  akcja z 5 Kaczyńskiego miała się odbyć po wyborach prezydenckich w maju ale wybory sie przesuneły to jest to teraz.

Kto zorientowany wie ze już w kwietniu zakłady w czechach i niemczech przygotowywały się na przyjmowanie bydła z polski a wy tacy zaszkoczenieni jak dziewica w noc poślubna przyrodzenim męża. 

Następny wykończony bedzie sektor mleczny Kaczyński od amerykanów wzioł za to pieniadze i już działa na początek podatek od deszczówki od utwardzonych placów i zwrot dotacji z pomocy Hogana kolejne ustawy na krowiarzy są już szykowane. Za 3 lata wiekszośc krowiarzy zostanie wypatroszona jak swinia na świniobiciu

Kanalia wam to mówi wariat co bajki jakoby pisze. 

słuchajcie dalej klakierów z pod znaku staszka i bartka a daleko zajedziecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To nie chodzi o bycie geniuszem od kiedy wam mówie ze bydło jest skończone??? od grudnia 2018 r. przed aferą lezakowa. 

Mam doś bliskie kontakty  z posłami co w sejmie siedzą i wiem kto gdzie i za co w łape wzioł.

To ze bydło opasowe bedzie wykończone było ustalone 3 lata wczesniej. ale wtedy byłem tu nazywany wariatem i wiejskim głupkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

No ja tak nie twierdziłem. I też uważam, że jest to szczegółowo rozpisany scenariusz

Mleko wykończą ograniczeniami djp na hektar. Od tego się zacznie

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dlaczego ASF jest nie zwalczany??? bo Kaczyński wzioł za to w łape i w zamian za wojska USA w polsce ma tu za chwile jachac wieprzowina ze stanów bo polska głodna a swiń niebędzie.

Po tych wyborach parlamentarnych to samo ustalono co do bydła mlecznego. Najpierw zadłuża gospodarstwa mleczne w ramch prow  a potem za***rdolą bez ogłuszania. Kto chce niech wierzy kto nie jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jarku bazylo czy nie startowałes na radnego z ramienia pis??? startowałeś to stul dziób bo pisiory maja wszędzie swoich klakierów i ludzią macom w głowach a kto prawde mówi to jest obsmiewany

a pozatym nie martw sie Bartek moderator to też widze Pisior wiec zaraz mi da punkty karne a ja wtedy konto usune bo nie dam sobą pomiatać pisze co chce i nikt mnie cenzurować nie bedzie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2505

Zważaj chłopcze na słowa. Tylko tyle Ci radzę. A swoje mądrości wypowiadaj u siebie w domu bo o tu wszyscy Cię już znają.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, kanalia36 napisał:

 

Mam doś bliskie kontakty  z posłami co w sejmie siedzą i wiem kto gdzie i za co w łape wzioł.

 

Chyba z osłami 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kanalia pochwal się po ile za bogate ostatnie wziąłeś?Czy dalej pasiesz przy sezonie galeziowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4401

Przegladajac ostatnio ten temat to czuje sie jak na koncercie-najpierw nowosci ,po czym wracamy do najwiekszych przebojow.....

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W tv trwam napierdalaja na 5 Kaczyńskiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kochany ursusie a dziwisz się ojciec i posłowie łapówki teraz musza zwracać  wiec napierdalają.

Jarku nie zamieżam się wagować. ja wiem ze ty ostatnio mnie zakapowałeś zgłaszasz naruszenia i moderatorzy zaś działają. 

ja i tak za chwile usunę konto jak tylko dostane punkt karny bo ja nigdy go nie potwierdze !!! To jak przyznanie się do winy i przyjecie kary moderatora nie doczekanie czyjeś. Ostatnio dostałem punkt od sumka konto skasowałem teraz zrobie to samo . Tak że jareczku już leć kapować jak to masz w zwyczaju i sie kanali pozbedziesz 

ps. konto załozyłem zeby się skontaktować z jednym z forumowiczów jakby co a nie zeby z wami pisać. Jak mówiłem polski chłop nigdy ci nie uwierzy puki nie odczuje na własnej d*pie teraz to odczuwacie. A bedzie jeszcze gorzej 

W kazdym razie życze powodzenia w hodowli i bede tu zagladał jak do kabaretu aby poczytać

- co z nami wyrabiaja

- przecież ludzie jeść muszą

- zaraz się poprawi

- handlarzyki towaru szukają

i wiele innych smiesznych kultowych tekstów z tego forum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale najbardziej kultowe "rogate dziadostwo" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Andrzej Duda właśnie uspokajal na dożynkach i będzie się poważnie zastanawiał czy podpisać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedchwila Duda w tvpisie, dziękował rolnikom za trud i ciężka pracę która zapewnia bezpieczeństwo żywnościowe Polski 

O obłudo jeba. a 🙄🙄🤦‍♂️🤦‍♂️

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kanalia żeby trylogia się zakończyła musisz opowiedzieć co się stało z resztą rogatego dziadostwa. Dopasles gałęziami, wygnales do lasu  czy pod wpływem codziennego tekstu rogate dziadostwo popadly w depresję i wykorzystały łańcuch? I ilu handlarzy przechowujesz pod ostatnią kupą gnoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2505
Gość_AF napisał:

kochany ursusie a dziwisz się ojciec i posłowie łapówki teraz musza zwracać  wiec napierdalają.

Jarku nie zamieżam się wagować. ja wiem ze ty ostatnio mnie zakapowałeś zgłaszasz naruszenia i moderatorzy zaś działają. 

ja i tak za chwile usunę konto jak tylko dostane punkt karny bo ja nigdy go nie potwierdze !!! To jak przyznanie się do winy i przyjecie kary moderatora nie doczekanie czyjeś. Ostatnio dostałem punkt od sumka konto skasowałem teraz zrobie to samo . Tak że jareczku już leć kapować jak to masz w zwyczaju i sie kanali pozbedziesz 

ps. konto załozyłem zeby się skontaktować z jednym z forumowiczów jakby co a nie zeby z wami pisać. Jak mówiłem polski chłop nigdy ci nie uwierzy puki nie odczuje na własnej d*pie teraz to odczuwacie. A bedzie jeszcze gorzej 

W kazdym razie życze powodzenia w hodowli i bede tu zagladał jak do kabaretu aby poczytać

- co z nami wyrabiaja

- przecież ludzie jeść muszą

- zaraz się poprawi

- handlarzyki towaru szukają

i wiele innych smiesznych kultowych tekstów z tego forum 

Jak zwykle popłakać popłakać ogon pod siebie i chodu 😂 Kurcze a tak wogóle moim zdaniem ten gościu ma coś nie tak z głową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, komizmo napisał:

No ja tak nie twierdziłem. I też uważam, że jest to szczegółowo rozpisany scenariusz

Mleko wykończą ograniczeniami djp na hektar. Od tego się zacznie

W NL dawno już obory mają tylko 50% obsady ze względu na wprowadzone przepisy i ograniczenia.

Scenariusz jest napisany bardzo dawno temu i sukcesywnie realizowany, Pl w 2004 teraz będzie kolej na UA i BY

- a wracając do PL, w końcu hobbyści przestaną uprawiać partyzantkę rolniczą i pójdą do pracy zamiast walić głupa w chlewiku obstawionym 5 ogonami, a duże gospodarstwa staną się jeszcze większe.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1972

Dokładnie, a jak już zniszczą małych to zabiorą się za większych i majątek naiwnego, zadłużonego damiankazbr przejmą banki. :) Tego się trzymaj.

  • Like 5
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Gość napisał:

kochany ursusie a dziwisz się ojciec i posłowie łapówki teraz musza zwracać  wiec napierdalają.

Jarku nie zamieżam się wagować. ja wiem ze ty ostatnio mnie zakapowałeś zgłaszasz naruszenia i moderatorzy zaś działają. 

ja i tak za chwile usunę konto jak tylko dostane punkt karny bo ja nigdy go nie potwierdze !!! To jak przyznanie się do winy i przyjecie kary moderatora nie doczekanie czyjeś. Ostatnio dostałem punkt od sumka konto skasowałem teraz zrobie to samo . Tak że jareczku już leć kapować jak to masz w zwyczaju i sie kanali pozbedziesz 

ps. konto załozyłem zeby się skontaktować z jednym z forumowiczów jakby co a nie zeby z wami pisać. Jak mówiłem polski chłop nigdy ci nie uwierzy puki nie odczuje na własnej d*pie teraz to odczuwacie. A bedzie jeszcze gorzej 

W kazdym razie życze powodzenia w hodowli i bede tu zagladał jak do kabaretu aby poczytać

- co z nami wyrabiaja

- przecież ludzie jeść muszą

- zaraz się poprawi

- handlarzyki towaru szukają

i wiele innych smiesznych kultowych tekstów z tego forum 

czyli to oznacza że będzie koniec w polsce hodowli a jak rynek się zapcha to zboża cen spadną i ludzie zaczną wyprzedawać ziemię za grosze ale obcokrajowcom i tym samym polacy staną sie niewolnikami we własnym kraju pracujac dla zagranicznych korporacji. Jestem ciekaw czy pracując i obrabiajac 12 ha będzie mi się to opłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
1 godzinę temu, damianzbr napisał:

W NL dawno już obory mają tylko 50% obsady ze względu na wprowadzone przepisy i ograniczenia.

Scenariusz jest napisany bardzo dawno temu i sukcesywnie realizowany, Pl w 2004 teraz będzie kolej na UA i BY

- a wracając do PL, w końcu hobbyści przestaną uprawiać partyzantkę rolniczą i pójdą do pracy zamiast walić głupa w chlewiku obstawionym 5 ogonami, a duże gospodarstwa staną się jeszcze większe.

Pocieszę Cie ze jak nie masz conajmniej z 500ha to tez zginiesz szybciej niż myślisz. Mając 100ha jestes malutki

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj