Polecane posty

Tomasz0611    5604

Noo tak, w sumie dołożyć im więcej chemi bo i tak chore, a te E na odwrocie to nie koniecznie chemia :) n.p E300 to witamina C, chyba nieszkodliwa w nadmiernych ilościach o ile mi wiadomo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
53 minuty temu, Tomasz0611 napisał:

Z polskich kurników czy naklejka że z polskich kurników ?? Zresztą czy udka z Polskich czy Niemieckich kurników to i tak jeden szajs, tak samo faszerowane antybiotykiem. I w Biedronce może się okazać przy kasie, że nie 2.75 tylko 3.50, bo pracownicy "zapomnieli" zmienić ceny.

Uwarzasz że ja to jakiś nie piśmienny i dałbym się tak robić w ciula  jak 2.75 to 2 75 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5604
Nie mówię że ty akurat dałeś się zrobić w ciula, ale w biedrze jest tak że co innego na etykiecie a co innego na paragonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pep14    29

U mnie już miesiąc bez deszczu, nie licząc 3 mm w listopadzie na dwie tury rozłożone. Na niedzielę opady znów kraków kielce i wyżej, tam będzie w listopadzie juz dobre 50 mm a u nas praktycznie zero. Nieciekawa ta jesień, jak zima  też taka będzie to nie ma wiosną po co na pole wjeżdzać. 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

A po co tam jechać🤔

Po wszystkich świętych to już przed telewizorem się wylegiwać po zakończonym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pep14    29
2 godziny temu, wiesiek63zmc napisał:

Pochmurno , szaro i mokro pod nogami Wjazd na pole nie możliwy i chyba to już nie podeschnie 

To nic tylko sie cieszyc. U mnie pod nogami kurz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dokładnie ciesz się dziś w kilku miejscach resory w pługu się uginały i dwa razy mi pług z ziemi wyskoczył a agromasz do lekkich nie należy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
6 godzin temu, wiesiek63zmc napisał:

Anie boisz się depresji jak telewizor i kanapa i TYP i TYN :D

Bardziej bym się obawiał rachunku za prąd na wiosnę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828
3 minuty temu, zetorki12 napisał:

Tak ze 110 . A czemu pytasz ?

To ja 30 :) tak z ciekawości front przesuwa się od Lublina na Białystok więc dziś powinno coś pokropić

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628
41 minut temu, zetorki12 napisał:

Się deszcz u mnie rozpadał .

Mnie o mało nie podtopiło w nocy. 

Spadło 1,5mm.

Teraz totalna cisza, zero wiatru

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

@Agrest a ty sprawdź czy w łóżku nie miałeś czasem powodźi. 🏊‍♂️💦

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868

padało trochę nad ranem. teraz się wypogodzilo. O 2:30 było 10,5 stopnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628
5 minut temu, PRIMO napisał:

@Agrest a ty sprawdź czy w łóżku nie miałeś czasem powodźi. 🏊‍♂️💦

Nie, nawet mokrych snów nie miałem😁

Suchutko bo doleżałem aż do teraz. Daaaawno już tyle nie spałem. Przed obiadem jeszcze chyba też legnę na wyro. Trzeba ładować akumulatory

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj