Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

październik 25l/m2  sucho  po poplonie suchusieńka ziemia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja nie mam FB oglądałem program kiedyś ze jest komputer na który wrzucają twoje zdjęcie z jakiejś kamery,powiedzmy coś byś źle zrobił i mieli by twoją twarz to przeskanują FB i cię znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jak zdjęcia na FB nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444
2 godziny temu, Rolnik1973 napisał:

Ale jaja

Deszcz pada🌧🌧🌧

Jesteś  pewny że  to deszcz  .......    niedawno  studnię   wykopałeś  to pewnie  żonka  ci  prysznic robi.   🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, zetorki12 napisał:

A jak zdjęcia na FB nie ma ?

To raczej nie ,ale słyszałem ze nawet jak ktoś  wykasuje swój profil to to nigdy nie ginie i oni to mają.

3 godziny temu, GRZES1545 napisał:

Założona instalacja hydrauliczna hamulców do przyczepy, zostało odpowietrzyć i ustawić i testować ale już ciemno🙁

A dlaczego hydrauliczna a nie pneumatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8984

@Wiesi0 Bo więcej ciągam Ciągnikiem który ma tylko hydrauliczne, ale siłowniki mam uniwersalne więc jest i pneumatyka i hydraulika w jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, GRZES1545 napisał:

@Wiesi0 Bo więcej ciągam Ciągnikiem który ma tylko hydrauliczne, ale siłowniki mam uniwersalne więc jest i pneumatyka i hydraulika w jednym :)

A nie lepiej było zrobić w ciągniku pneumatyczne dodatkowo,jak ma sprężarkę i zbiornik powietrza.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8984

Nie ma sprężarki. Taka instalacja za droga, a myślę o zmianie na trochę większy ciągnik to nie ma sensu teraz w to inwestować.

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Masz racje za dużo kombinacji.Bo to trzeba sprężarkę,zbiornik,zawór hamulcowy,zawór zts2,szybkozłączka i tekalan i regulator ciśnienia.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7225

Cały dzień przekropny. Niszczyłem poplony, gorzej mnie wymordowało niż by cały dzień makaron widłował... masy oporowo, dopiero przy 14km/h wszystko idealnie pocięte i przykryte. Jutro dokończyć i za obornik się brać


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194
Rolnik1973 napisał:

Ale jaja

Deszcz pada🌧🌧🌧

suszowe cofną 😀 5mm napadało od 15stej LLU

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5348
Dnia 2.11.2019 o 10:46, XTRO napisał:

kto u Ciebie tam taki hektarowiec ? :) ten co ma krowy ? 

ten co ma świnie w Ostrówkach ;) 


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

Chyba chodzi o to że jak będziesz lał pod latarnią albo obnażał się publicznie to komputer monituringu porówna twoją facjatę z bazą zdjęć na FB i cie namierzą.

Inwigilacja.

8 minut temu, emtec123 napisał:

Kim są w ogóle Ci o których mówisz w liczbie mnogiej? No i co że mnie znajdą na fb? I napiszą na Messengera że chcieliby się spotkać? A może wydarzenie z tej okazji utworzą? xD

 

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Więc taki FB to jak baza DNA i wystarczy zdjęcie i już jesteś w tej bazie.A resztę już zrobią policyjne komputery.

Wszędzie Pisą ze ten cały Fb skanuje wszystko,rozmowy,i jak coś nie legalne to daje znać policji.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5348
52 minuty temu, GRZES1545 napisał:

LRA już 7mm jest😁

ja już schował deszczomierz :D 


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

To ja Ci powim

9.5 l napadało 🤗🤗🤗

Zaraz się okarze że studnie niepotrzebnie robił🤔🤔🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194
Rolnik1973 napisał:

To ja Ci powim

9.5 l napadało 🤗🤗🤗

Zaraz się okarze że studnie niepotrzebnie robił🤔🤔🤔

To może cielaka czerwono-białego chcesz to Ci pomoże wodę pić 😃 za wczoraj 5mm i nic więcej 8* z ranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

Po miesiąsu bez deszczu (w między czasie 2mm) spadło 7mm.

Dobre i tyle.

Teraz słonecznie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8984

LRA też slonecznie, może uda się oprysk zrobić na pszenicy bo gorczyca polna się wdała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, slawek74 napisał:

To może cielaka czerwono-białego chcesz

masz do sprzedania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj