Polecane posty

Gość   
Gość

Jehowi chyba też.Nie wiem raz przyślij zacząłem się pytać i uciekli.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

Szron na samochodach. 

Białostocczyzna to dużo prawosławnych, kiedyś jeździłem do dziewczyny okolice Czarnej Białostockiej to cała wioska prawosławni. 

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8975
46 minut temu, Wiesi0 napisał:

Jehowi chyba też.Nie wiem raz przyślij zacząłem się pytać i uciekli.

Jehowi to sekta, poczytaj w co wierzą w necie sporo info jest. ,,to sa wybrańcy i część z nich ma zostać wybrana i ocalona gdy przyjdzie apokalipsa" 

Co do pracy w święta, to czytałem ostatnio przykazania koscielne i pisze : ,,W niedziele i świętą we mszy uczestniczyć i  powstrzymywać się od prac nie koniecznych,,😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, pedro2 napisał:

Szron na samochodach. 

Białostocczyzna to dużo prawosławnych, kiedyś jeździłem do dziewczyny okolice Czarnej Białostockiej to cała wioska prawosławni. 

Prawosławni to wiara,  Jehowi, to zwykła  sekta, która Pismo Święte zinterpretowała sobie według własnego uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja nie znam nikogo prawosławnego ale uważam  ze to prawie to samo co u nas tylko inny kalendarz.Może się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Praktycznie tak jak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Sean Jak się wczytasz to się okaże, że nasz kościół często robi tak samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Liczą się same zasady Dekalogu i Pisma Świętego, ja wierzę Pana Boga, a nie w księdza, ksiądz jest dla mnie a nie ja dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, Wiesi0 napisał:

Ja nie znam nikogo prawosławnego ale uważam  ze to prawie to samo co u nas tylko inny kalendarz.Może się mylę.

Tak to można chyba określić kościół grekokatolicki, bo oni nawet papieża uznają ale zachowali obrządki prawosławne.  Prawosławie ma różnice w pewnych dogmatach nieakceptowalne przez teologów itp. a zwykłych ludzi kompletnie nieinteresujące. Poza tym, że kapłani mogą się żenić, nie mają czyśćca więc nie ma co liczyć na odpokutowanie grzechów po śmierci, i trochę inaczej podchodzą do spowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 minut temu, Sean napisał:

Liczą się same zasady Dekalogu i Pisma Świętego, ja wierzę Pana Boga, a nie w księdza, ksiądz jest dla mnie a nie ja dla niego.

Dobre podejście. Jednak pewnie z dogmatami nie zgodne. ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209
24 minuty temu, Sean napisał:

Prawosławni to wiara,  Jehowi, to zwykła  sekta, która Pismo Święte zinterpretowała sobie według własnego uznania.

Dużo znajomych mam z samego Białegostoku prawosławnych i młodzi to wiadomo jak podchodzą do takich spraw. Poza tym, że święta inaczej obchodzą to różnic nie widać. Ale tam gdzie jeździłem do dziewczyny, zauważyłem, że ludzie we wsi bardziej "razem" żyją aniżeli u nas. Nie ma zawiści, wojenek, każdy z każdym rozmawia, jeden drugiemu pomaga... Nie wiem czy taki region czy to zasługa wyznania

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zgadza się, w wierze katolickiej, ludzie udają że są wierzący, a księża że są księżmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suffeks    207

ten ktory stoi przy cmentarzu i ci swieczki/znicze sprzedaje tez pracuje, to co za roznica czy to robi czy w polu jezdzi? tez jest w robocie i akurat nikomu nie przeszkadza ten ktory jemu sprzeda znicz. jak bym musial dzis cos zrobic w polu bym smialo to zrobil mnie nie obchodzi co ludzi sobie mysla

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale wiecie ile księży ma dzieci,przynajmniej popy mogą się żenić i robią to zgodnie z ich prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ilu wierzących ma kochanki {ów}, to i to Sakrament Święty.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1824

Jaki by kosciół nie był brakuje tylko ich opodatkowania, aby wiadomo było jakie i skąd mają dochody na co ile wydają...

Ale niestety odbiegamy od tematu związanego z pogodą :P 

Edytowano przez Roki212
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Trochę mało tego mrozu, poplony mi za bardzo wyrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5324
21 minut temu, Rolnik1973 napisał:

No na plusie dziś

Idzie ku wiośnie😁

@marulekk no gdzie ten deszcz🤔

Od jutra 🤣

43 minuty temu, wiesiek63zmc napisał:

Kto ma księdza w rodzie tego bida nie ubodzie :D

zero ale zimno z powodu wiatru

I @Roki212

 

Ja mam brata ciotecznego i jakoś Z tego powodu profitów nie czerpię.

Siedzi księdzownik w Szkocji i nawraca wiernych w spódnicach w kratę, firmę transportową ma, ileś tam tirów, po całej Europie śmigają kierowcy i biznes się kręcić 😇

Edytowano przez marulekk
  • Haha 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj