Polecane posty

Gość   
Gość

Może hamak wystarczy ? Pozdejmowałeś pajęczyny z Furgusona ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7235

Radek stonkę do bunkra wstawiaj bo z AC od gradu nie dają 😋 na razie jest lajcik 19 powinno wszystko ruszyć na dobre. W Mikołajkach pomorskich podobno trąba była, kula to tamte okolice Dzierzgoń, Sztum oberwali. U wuja w ogrodzie wszystko stłukło i masa drzew leży


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadło 127 kropel desczu wielkości dorodnego ziarna fasoli, leciało wolno to policzyłem :)

Do tego dwa razy blysneło,cztery razy zagrzmiało i chwilę powiało, dobrze że temperatura na 25 spadła, jest czym dychac.. Tyle że przecinki (czy jak to tam się zwie) się pojawiły i nie idzie w gaciach na dworze posiedzieć.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15393
48 minut temu, zetorki12 napisał:

Może hamak wystarczy ? Pozdejmowałeś pajęczyny z Furgusona ? ;)

Nie ma pajęczyn, umnie jaj w czarnobylu wszystkie pająki wygineli, nie ma much to i pająki poszły w hvj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie aż 50 kropel :) i oczywiście zaraz za mną zaczęły się tworzyć piękne chmury deszczowe 

Edytowano przez mk9422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

No to ładnie Cię ten PiS wyszkolił . Nie wiesz że to grzech ? :S

Jak ja obracał studentki to nie pis rządził, także kto inny wyszkolił niż podałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

wtedy pewnie było przyjęte, że to nie grzech a chleb powszedni :D


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek30    11
1 godzinę temu, pawel885 napisał:

Zmieńta termometry albo ja zmienię - ktoś pisze z mojego powiatu 35st a u mnie 28 co do wuja? Chyba mierzy w blaszanej kabinie typu bunkier w 60-tce podczas pracy z orkanem 

Ja tak pisałem i nie mierzylem w 60 bo nie mam 😄 tyle pokazywał termometr w cieniu w aucie to samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    69

Spadło kilkanaście kropel i słyszę jak dudni na wschodzie Łęczyca i te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2145

6mm dzisiaj, w sumie w czerwcu 9mm, PCT. 

Na ochłodę w te upały xD 

Już za pół roku każda stacja radiowa przez 3 tygodnie będzie grać to do upadłego :D 

Edytowano przez misio3p

24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

ja dostałem z rana ale obecnie to fala burz jeszcze daleko za wisłą


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek1234    2

jak tam u was zboża w takie pogody bo u nas zimówki piękne są jak narazie,  a też nie pada, jare to zależy od kawałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

CSE, po przejściu frontu burzowego całe 20 stopni ,opad 10l na parę dni wystarczy,w czasie burz zero wiatru i gradu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

od Warszawy w dół na radarach robi się spokój to nawet do wisły nie doszło tym razem


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    69

Bierze mnie o tyłu zobaczymy, byle jajami nie obiło....

o widzę, że na Konin skręca tak dziwnie , bo tendencja była na mnie... i wszystkie kierują się na północny wschód,

Edytowano przez Nowy81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj