Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel885    2279

Jak to jest z tym alkoholem? w zimę mówią nie pij bo organizm się szybciej wychładza - czyli na lato jak znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

34*C i jakieś delikatne chmury na horyzoncie  patrząc na radar w linii wrocław poznań piła  jest około 20*C  prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Ostrów Wlkp, wg telefonu jest 22 stopnie. Czyli pewnie o opadach można zapomnieć?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowiec    112

62520529_1153999634724141_1149968126180327424_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=605323adfcf6df2355de52f4a9a9d3bc&oe=5D88ECEFAktualizacja obszarów, 3 to już ostateczność a jednak jest.

Edytowano przez kierowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3789
8 minut temu, Bartek933 napisał:

Ostrów Wlkp, wg telefonu jest 22 stopnie. Czyli pewnie o opadach można zapomnieć?

Dziwne bo Ostrzeszów ponad 29C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166

LLU wyjeżdźałem z miasta 36* w samochodzie pokazywało za miastem 34 na telefonie 32 trzeba jak Rysiek o cieniu i lodach pomyśleć☺


Przyszło ostrzeżenie o burzach

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2502

Przed chwila przyszedł sms z alertem RCB o silnych burzach po południu i w nocy... Super... oby było bez gradu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzio55    42

Łódzkie aktualizacja do 3 stopnia zagrożenia.. Cos czuje ze bedzie tragicznie wieczorem jeśli takie prognozy są.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Alerty to pewnie dla całego kraju. LLB - 34 w cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
23 minuty temu, JarekBazydlo napisał:

Przed chwila przyszedł sms z alertem RCB o silnych burzach po południu i w nocy... Super... oby było bez gradu.

dopiero pisałes ze na 2 tygodnie z piątku opadów wystarczy . u mie 17 dzien bez deszczu WWL  34 stopnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2502

 

1 minutę temu, jarecki napisał:

dopiero pisałes ze na 2 tygodnie z piątku opadów wystarczy . u mie 17 dzien bez deszczu WWL  34 stopnie 

Przeczytaj mój komentarz jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357

Hvja tam bedzie,

Nima szans na deszcz.

No pewno Puławy zagłoszą suszę bo taki hardkor gorąca i wiatra wysuszy ziemię.

No i będzie znowu kasiasto 🤗

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

TOS, też alert przyszedł a pewnie i tak nic nie popada, nawet w prognozach ma nic nie być, a wiatr do 10km/h. Jak ktoś napisał wysłali na cały kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W pogodzie jedna rzecz się sprawdza, Szwym w tv i alerty to gówno z tego wychodzi,jak nic nie mówią to narozpoerdala chałup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Jarek co tam działasz? Jakieś usługi? 


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

U nas tez alert na tel byl. No i sie sprawdzilo po 10min od sms czarno 3 kropki spadly i poszlo na wschod (wg radaru to z 30l u nas wlalo) takze prognozy to sie sprawdzaja tylko na temp i nawet radar klamie...


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2502
Przed chwilą, simson2812 napisał:

Jarek co tam działasz? Jakieś usługi? 

W tej chwili robie wały składane. Usług nie wykonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Ja sobie robót na planowałem a tu mnie jeszcze na uczelni mordują... pogoda jedynie dobra na suszenie piachu do piaskowania :D


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj