Skroll123

S320 nie odpala

Polecane posty

Skroll123    0

Witam mam problem z moim silnikiem ponieważ nie mam jak ustawić kąta wtrysku ponieważ go niechcący go przedstawiłem. Problem polega na tym że nie mam oznaczenia GMP na kole zamachowym da się to jakoś inaczej ustawić lub zaznaczyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

 gmp czyli górny martwy punkt. W SAMOCHODZIE BENZYNIAKU ODKRĘCA SIĘ ŚWIECĘ  i .😐WKLADA DRUT I SIĘ PRZEKRĘCA WALEM,może ciszej. A tu wykręć wtryskiwacz,drut i kręć.  To tak na piechotę😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maarianek88    13

Witam

Odkręć wtryskiwacz i ustal GMP, zaznacz sobie na kole zamachowych i na silniku znaki. Potem trzeba cofnąć wałem w przeciwnym kierunku do obrotów silnika o:

kąt wyprzedzenia wtrysku

  • 32° przed GMP dla modelu S320
  • 29° przed GMP dla modelu S320R
  • 17° przed GMP dla modelu S320M

 

Jak masz już GMP, to od tego znaku podziel sobie koło na stopnie i o taki kąt trzeba cofnąć wał. Albo zmierz obwód koła zamachowego i na jego podstawie oblicz miarę łukową dla odpowiedniego kąta wtrysku, wtedy odłożysz tylko po obwodzie wyliczoną odległość i masz znak początku wtrysku. Potem kapilara i tradycyjnie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrzej2110
      Witam
       
      Mam problem z 3512. Gdy chce go odpalić z komina leci czarny dym a silnik nie chce załapać. na hol zapala. Co zrobić żeby palił z rozrusznika?? Dodam ze wtryski ma wymienione i zawory były regulowane.
    • Przez arielo
      witam mam problem moj rusalek nie chce zapalic a jak juz zapali to po wielu próbach pomóżcie.
    • Przez stefan312
      Witam
      Mam problem z john deere 2140, otóż gdy jest rozgrzany i go zgasze to on nie chcę zapalić. Jak przekręcam włącznik to słychać pyknięcie u góry w kabinie. Byłem już u dwóch mechaników i nic nie poradzili.
    • Przez bartas19
      Witam jak w temacie. Jechałem z prasą rolującą ciągnik zdechł i d*pa blada. elektryka ok. Pompa wtryskowa ok. Pompka zasilająca nowa a ten gnój nie chce odpalić. Jakieś pomysły????
    • Przez lordrolnik
      witam wszystkich mam problem z zetorem 5718. Problem jest taki wszystko było dobrze palił na dotyk po przywiezieniu go na lawecie zaczęły się problemy kiedy zjechałem to poszedł olej przez kolektor i teraz długo kręci i nie może odpalić proszę o pomoc .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj