Skocz do zawartości

Polecane posty

stefan312    0

Witam

Mam problem z john deere 2140, otóż gdy jest rozgrzany i go zgasze to on nie chcę zapalić. Jak przekręcam włącznik to słychać pyknięcie u góry w kabinie. Byłem już u dwóch mechaników i nic nie poradzili.

Wiadomość z agroFakt.pl

d4rek    16

poczytaj o podobnych problemach z samochodami bmw e46 - jest tam tez pompa rotacyjna (starsze wersje bodaj do 2002r.) i jak była już na dobiciu to miała takie podobne problemy. Problem z wtryskiem ? to są tylko pomysły które można wziąć pod rozwagę - ale niech wypowiedzą się fachowcy ;)

Risto    16

Kolego może podaj więcej dokładnych szczegółów. Kręci ci rozrusznik i niechce zapalić? Opisz dokładnie cały proces a nóż ktoś podrzuci złotą myśl.

scott11    0

Wygląda na to , że głowica w pompie rotacyjnej już się wypracowała i przy rozgrzanym silniku będzie "mieliła" paliwo . Teraz zostaje do wyboru - regenerować głowicę , lub kupić nową . Różnica w cenie pomiędzy obydwoma wariantami 1:3 .

sleny    1

Przy biegasz nie masz czasem bezpiecznika aby nie odpalic na włączonym biegu, tak jak mają fergusony. Spróbój osobny kabel pociągnąć na rozrusznik z akumulatora.

d4rek    16

do stefan

jelonka da się odpali tylko na luzie - obie dźwignie, inaczej "odlaczony zapłon" tak w skrocie to nazwę

adamcio0602    1

witam jestem pierwszy raz na forum i mam problem. mam jd6300 i mam z nim poważny problem ponieważ jak wykonuje jakąś prace np ładowanie obornika i po około godz gaśnie mi od razu ciągnik . postoi z 10 min i znowu odpale ale tylko na pare minut zaczynam robote i znowu gaśnie. koledzy pomóżcie mi .,moze ktoś wie czemu tak jest a moze ktoś miał taki problem? czekam na pomoc,rady

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal8899
      Jestem tutaj nowy i chciałbym się poradzić co wybrać interesują mnie te dwa ciągniki. Ma on pracować na 15ha jako ciągnik główny ciągnik . Proszę o pomoc!!!
    • Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
    • Przez Maciek0903
      Witam,
      Zakładam nowy temat ponieważ nie znalazłem odpowiedzi w innych postach które czytałem na forum. Jestem po generalnym remoncie mojego ciągnika (wymiana połowy skrzyni, obie nowe  pompy olejowe itp.). Mam teraz taki problem przy podniesionym TUZ-ie jak stoję na wolnych obrotach ciągnik dostaje jakby " padaczki". Dosłownie zaczyna telepać się cały i wtedy nie mogę nawet kierownicą ruszyć. Gdy przygazuje to pomaga lecz jak puszcze gaz to po chwili wraca. Jak opuszę podnośnik to tego problemu nie ma. Dodam iż gdy zostawię  wyłączony ciągnik z podniesionym pługiem to nawet na centymetr nie opadnie, nawet po dwóch dniach. Dodatkowo zaobserwowałem, że gdy gazuje to podniesiony już na maxa podnośnik unosi się na około 10 cm, a gdy przestaje gazować to opada o te 10 cm. Posiadam tur. oleju mam na full.
    • Przez michal_xs
      Witam. Sprawa ma sie tak planuje kupić jd 5100r. Chciałem M(cena) ale ludzie maja rozne opinie i biore R. Chce do niego założyć tez ladowacz i dillerzy mowia i zachwalaja od jd ale ta cena z adaptacja bez wyposazenia wolaja 34tys gdzie polski z agrimetu cx 16 18tys. Teraz pytanie do was jesli Polski to jaki? Wedlug mnie hydramet-agrimet ma dobre opinie? 
    • Przez michal_xs
      Witam. Sprawa ma sie tak planuje kupić jd 5100r. Chciałem M(cena) ale ludzie maja rozne opinie i biore R. Chce do niego założyć tez ladowacz i dillerzy mowia i zachwalaja od jd ale ta cena z adaptacja bez wyposazenia wolaja 34tys gdzie polski z agrimetu cx 16 18tys. Teraz pytanie do was jesli Polski to jaki? Wedlug mnie hydramet-agrimet ma dobre opinie?