Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlodyhef    214

Przy zgłaszaniu rozbieżności jest napis "uzupełnij opis" w podsumowaniu.  Czy tylko ja nie mogę tam nic napisać, jakiś błąd chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

W podsumowaniu jest nieaktywne. Musisz zajrzeć w sekcję wniosek. Tam piszemy opisówkę.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kur    2
53 minuty temu, mlodyhef napisał:

Przy zgłaszaniu rozbieżności jest napis "uzupełnij opis" w podsumowaniu.  Czy tylko ja nie mogę tam nic napisać, jakiś błąd chyba?

Przejdź na zakładkę wniosek, zamiast podsumowanie.


Wypełniam wnioski o dopłaty i programy rs.
607 402 513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

Mam łąke której nie będę już kosił, bo krowy nie chcą jeść tego siana. Przesiać nie moge, bo kawałek jest TUZ cenny. Jak najlepiej ją wyłączyć z dopłat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@rafal4610 usuń geometrię z tej działki a potem usuń te działkę z wniosku (kosz na kolor niebieski). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

Wysłałem dziś sobie wniosek. Pytanie czy mam też wysłać wniosek o wystąpieniu z systemu małych gospodarstw choć w tamtym roku był takowy wysyłany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie trzeba wysylac. W tamtym roku wystąpiłeś z systemu SMG do końca trwania tego PROWU. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

czy jeszcze komuś po zapisaniu , wywala zadeklarowane uprawy i onw z działek, ciągle to zaznaczam a po zalogowaniu notka nie zadeklarowano żadnych upraw na działkach itp , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

A zapisujesz wniosek ? 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

oczywiście

ale jest tak że np nieraz zostanie jedna działka , wszystko inne się zapiszę, ale np wchodzę za parę godz a tam z powrotem z 20 błędów, bo powyrzucało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Z jakiej przeglądarki korzystasz ?


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

firefox , ale byłem w agencji i tam chulało , zapisywaliśmy logowaliśmy i nic nie wyrzucało, ale jak przyjechałem do domu zalogowałem się i już te błędy wyskoczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Ciasteczka może wyczyść. Czasami to pomagało. Nie robisz jeszcze przypadkiem innych wniosków na jednym komputerze?


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

To tak jak pisałem. Spróbuj ciasteczka wyczyścić bo każdym wniosku.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@suzuki18l po usuwaj ciasteczka, często bywa tak jak napisałeś (w momencie wysyłania wniosku lub zapisu ), dzieje się tak że geometria jednej uprawy zachodzi na geometrię innej uprawy. sprawdź to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

coś w tym musi być bo nieraz jak tylko się wyloguje to wyskakuje błąd geometri i że ponownie trzeba zadeklarować płatności i uprawy, czyszczenie nic nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam problem z łąką nie koszoną od lat. Chciałem zacząć ją kosić. Dodałem działkę oczywiście jest problem z geometrią ale zaznaczyłem rozbieżność. Wyrysowałem uprawę TUZ. Obecnie mam problem bo wyskoczyło "Zgłoszono uprawy których łączna powierzchnia przekracza maksymalny kwalifikowany obszar uprawniony do płatności- MKO". Działka jest moją własnością  i została wyrysowana wg. lini działki na mapie. nie mogę dostosować powierzchni automatycznie bo jest błąd którego nie można naprawić. 

W każdym razie dodałem rozbieżność i działka dodana ale błąd jest jak pisze wyżej. Co mam zrobić by było poprawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lem1991    209

A była kiedykolwiek zgłaszana do dopłat , czy jest na szaro ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
Przed chwilą, lem1991 napisał:

A była kiedykolwiek zgłaszana do dopłat , czy jest na szaro ?.

Nigdy nie była zgłaszana do dopłat. Była przed dodaniem szara przekreślona paskami. 

Edytowano przez gustaww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lem1991    209

To normalne. Wyślij z błędem i zgłoś rozbieżność . Ja w zeszłym roku wpisałem tylko; działka nie ma ustalonego MKO , i wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bardzo dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj