Skocz do zawartości

Polecane posty

yacenty    663

Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?

Jakie stawki dopłat bezpośrednich?

Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Blog o uprawie roślin na Dolnym Śląsku - Nasze uprawy - AgroFoto.pl
My agri pictrues

wojtal24    236

Na pewno zmienia się w motylkowych za zbiór na ziarno będą większe a na zielone użytki będą mniejsze dopłaty dodatkowe a co więcej to zobaczymy i do malin nie będzie doplaty za owoce miękkie bo są zbyt opłacalne u nas

ZETOR TEAM

lolq1660    23

No i zmniejszenie liczby sztuk bydła do których jest dopłata z 30 do 20, ogólnie chyba powoli zaczynają nas przyzwyczajać do tego że dopłaty w końcu znikną

Wiadomość z agroFakt.pl

freetaxi    419

Kampania dopłat bezpośrednich 2017 już wkrótce. Warto zacząć dyskusję w tym temacie :)

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

www.prow2014-2020.pl

wojtal24    236

@ freetaxi z roku na rok coraz mniej chcą dawać od tego roku malina nie jest już owocem miękkim bo się na niej za duzo zarabia wg urzędników i dopłat większych do malin nie będzie do motylkowych też coś podzielili i do tych na pasze zielona też inna dopłata niższa tak ze z roku na rok coraz mniej

ZETOR TEAM

marekfarmer    5920

w Brukseli zawsze wszystko lepiej wiedzą

Panie, wysłuchaj naszego pokornego wołania i udziel nam pogody; chociaż słusznie cierpimy za nasze grzechy, okaż nam swoje miłosierdzie i daj nam doznać Twojej dobroci. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Wszechmogący, wieczny Boże, Ojcze miłosierdzia, wejrzyj, prosimy, na nasze codzienne potrzeby i udziel nam wystarczającej ilości pożywienia. Uwielbij nad nami święte Imię Twoje i wylej na nasze pola obfite błogosławieństwo, aby prace rolników i rośliny przez nich uprawiane przyniosły plon obfity. Niech nie szkodzą im mrozy, opady, grady, ulewy i powodzie. Prosimy Cię o to za przyczyną świętego Izydora, naszego patrona. Amen

Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Gdy którego z was syn prosi o chleb, czy jest taki, który poda mu kamień? Albo gdy prosi o rybę, czy poda mu węża? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec wasz, który jest w niebie, da to, co dobre, tym, którzy Go proszą” Mt 7,7-11

.

freetaxi    419

W przypadku sektorów młodego bydła i krów zmniejszono maksymalną liczbę zwierząt, do których może zostać przyznana płatność, z dotychczasowych 30 szt. do 20 szt. Zachowana będzie dotychczasowa koperta finansowa.

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

www.prow2014-2020.pl

wojna456    2

Witam serdecznie z góry przepraszam jeśli powielam temat lub pomyliłem dział. Mam problem a mianowicie chodzi o to że od jakiegoś czasu zajmuje się gospodarstwem co prawda figuruje ono na ojca ale ja się tym wszystkim zajmuje. Otrzymałem właśnie z Agencji dokumenty i zauważyłem że nie ma tam jednej mapki z polem jak się okazuje to chyba wina ojca bo od dłuższego czasu już na ten kawałek dopłaty niema nie chcę wnikać dlaczego. Chciałem się dowiedzieć czy są jakieś szanse żeby przywrócić dopłatę na to pole???

wojtal24    236

idź do agencji znaczy ojciec niech idzie jak jest na niego doplaty i poproś o mapkę na tą działkę

ZETOR TEAM

wojna456    2

Aha i nie będzie żadnego problemu??? Słyszałem coś takiego że wystarczy iść do urzędu gminy. Niewiem czy to prawda

Roki212    122

Ojciec pójdzie do agencji i bez problemu dostanie, aby tylko znał numer tej działki wypełni wniosek i wydrukują.

Ja w ubiegłym roku dostałem sam wniosek bez mapek i chodziłem i mi od ręki wszystkie wydrukowali

irus353    1

Aha i nie będzie żadnego problemu??? Słyszałem coś takiego że wystarczy iść do urzędu gminy. Niewiem czy to prawda

www.geoportal.gov.pl - znajdz działke wydrukuj i masz. szkoda czasu na chodzenie do nich. Tak robiłem i przechodziło.

wojna456    2

Dziękuję za wszelką pomoc. Działka co prawda nie duża bo pół hektara ale zawsze te pare groszy więcej.

macin87    63

Najlepiej składać przez internet już dwa lata tak składam i na 2017 też złożę przez internet

Roki212    122

Może i najlepiej tylko potem jak trzeba coś poprawić to jest problem... Na 2015 rok składałem przez internet potem jak oni to niby porównali ze swoimi PEG-ami choć podawałem tyle ile zazwyczaj (nie przekraczająć PEG tego co dostałem z wnioskiem) to i tak w dwóch działkach miałem delikatnie zawyżone i co system już mi odrzucał wniosek i trzeba było się tłumaczyć. Progu dopuszczalnego błędu nie przekraczałem, ale co błąd to błąd... I już na 2016 złożyłem w wersji papierowej jak by co i było zachodzisz robisz korektę i nic nie zostaje wstrzymane. Na 2017 też mam zamiar papierowo złożyć

ansu    93

Witam

Część działek (8 na 19) mam oznaczone jako obszary specjalne S_10 teren o spadku powyżej 10%  3 może jest, ale reszta na pewno nie. Czy coś z tego wynika?? Dodatkowe obowiązki

W innym miejscu jedna z działek zakreślona jest na czarno choć nie ma tam obszarów specjalnych ani EFA?????????

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost

• Przez tomeq
      Witam!

Zwracam się z prośbą do wszystkich użytkowników ww ciągnika. Interesują mnie opinie, awarie jakie się wam przytrafiły i czy ogólnie kupilibyście go drugi raz.
    • Przez KacperSzalast
      Chcę kupić pługi 3 obrotowe nowe , jakiej firmy polecacie ? 
    • Przez eczolg
      Dzień dobry
      Mam pytanie jakie są kary za to, że mój wujek nie kosi łąk przez ostanie 7 lat i bierze dopłaty na te łąki. Mówiłem mu, że są za to kary. Czy faktycznie może dostać karę za poprzednie lata. On twierdzi, że nie dadzą mu dopłat za rok i tyle jak go skontrolują. 
      W tym roku się tym zainteresowałem gdyż spółka wodna, której nie zapłacił napisała list, ze poinformuje o nie zapłaceniu tej spółki wodnej agencje 

Z góry dziękuje za pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.